Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...

+9
e/b/u/s
_KüBrA_
hotaru_edward
mavitunam
Alice Cullen
MeLanKoLiq
koke
q.a.m.z.e.
ssSeBoSss
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
ssSeBoSss
..::Yeni Yıldız::..
ssSeBoSss

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 7:11 pm

Yerim seni üzülmee Very Happy Karar veremedim ben Carlisle mı Damon mu sanırım Damon ama yhaa ay bilmiyorum Very Happy
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 7:18 pm

ssSeBoSss demiş ki:
Yerim seni üzülmee Very Happy Karar veremedim ben Carlisle mı Damon mu sanırım Damon ama yhaa ay bilmiyorum Very Happy
nese bende çifte resım koyarımm. Very Happy D
çözüm boll. hangısını istersenn olurr Very Happy Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 7:27 pm

süprikkkkkk. Very Happy Very Happy
ama bu süprik telafi olarak.
sere serpe serilmiş bir damon. (:
Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 The-vampire-diaries--damon-salvatore_6155_1024x768
Alice Cullen
..::Beyaz Yıldız::..
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 7:53 pm

ama hanı bolum nerede yaa cok durmayacam bu aksam yaa
kıtab okumam lzm daha cok sayfam var benım Sad
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 9:21 pm

Alice Cullen demiş ki:
ama hanı bolum nerede yaa cok durmayacam bu aksam yaa
kıtab okumam lzm daha cok sayfam var benım Sad
wallaha bende süprikimin altınaa beklerdıımm amaa. gelmedii. Sad
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:02 pm

İste bu tamam oldu tatlus yaaa Very Happy
seviyom ben bu adamı Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:03 pm

hadı o zmn bolum gelsn yaaa
hıkayenın adını mailde gorunce kosarak geldım buraya
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:04 pm

ssSeBoSss demiş ki:
İste bu tamam oldu tatlus yaaa Very Happy
seviyom ben bu adamı Very Happy
damoncuğun şerefinee bi yb koyda tatluşununn bırıcıği:D
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:16 pm

5.bölüm

JASPER
Buraya gelirken Edward'ın benimle konuşmak isteyip istemeyeceğini bilmiyordum.Yanına gitmemi kabul edeceğinden bile şüpheliydim.Ama şuan onunda konuşmaya ihtiyacı olduğunun farkına varmıştım.Sesindeki o küçük alay herşeyi elevermişti.Bir resim...Neden o resmi aldığı konusunda bir fikrim yoktu açıkçası.Bir vampir için birini ya da bir şeyi unutmak pek mümkün olmazdı.Her şeyi aynı anda düşünebilirdik biz.Ve unutmak istemediğimiz bir kişiyse daha kolaydı.Beynimizin bir bölümü onun suratını kazımış olurdu ve o bölüme her baktığımızda görürdün onu.Ama Edward bir resim almıştı.Edward bu bir bildiği vardır sonuçta.Şu an hala resime bakıyordu ve duyguları karmakarışıktı.Özlem,hüzün,aşk,suçluluk ve yine özlem ,özlem...en yoğun duyguydu özlem...Duygularını değiştirmeye çalışmadım.Onu sinirlendirmeye değil sadece konuşmaya gelmiştim.Özel yeteneğimi kullanmayacağım bu sefer.Çok gerekli olursa biraz sakinleştiririm o kadar.Aklımdan bunlar geçerken Edward'ın bir şey dememesine şaşırdım,kendimi düşüncelerimden soyutlayınca.Şimdiye beni duyduğunu söylemesi gerekirdi.Evet son olaylar ailemizi gerçekten değiştirmişti.Edward bile yanındaki tek zihini duymamazlıktan geliyordu.Hiç hareket etmeden sadece resme bakıyordu...
EDWARD
Jasper'ın buraya gelmesini beklemiyordum.daha doğrusu ailemden kimsenin yanıma gelmeye cesaret edeceğini sanmıyordum.Onlar için hiç korkutucu olmamıştım ama üzgün ve kızgın olduğum zamanlarda yanımda olmamaları gerektiği konusunda bir anlaşmamız vardı sanki.Ve bu sözsüz anlaşma ilk defa bozuluyodu bunu jasper yapıyordu,en sakinimiz...Demek ki buna gerçekten ihtiyacı vardı.Ama Alice görmeye dayanamazdım.Düşüncelerini duymaya...Onun düşünceleridne kendimi görmeye...Sırf o da üzülmesin diye kararlarımdan tereddüt edebilirdim çünkü.Balkonda öylece durmuş Alice ile Jasper ın gelmesini beklerken jasper'ın zihnini okudum.İnanamıyorum tek başınaydı,Alice yok muydu yani.Buna hem üzüldüm hem de mutlu oldum,kimse benim halimden dolayı daha fazla üzülmeyecekti en azından.Ama Alice i özlemiştim,ailemi de ve bella'yı da.Hepsi benim yüzümden bu halde.Belki de volturiye gidip bu işi bitirmeliyim.Ama ben bencil bir vampirim o yaşadığı sürece bunu yapamam.Onun nefes aldığı dünyada bir yerlerde olmak beni bir bakıma mutlu ediyor.
Ona yanıma gelmesini söyledim ve içeri geçtim aklından geçenlere odaklanmıştım.Odayı inceledi,böyle bir yer beklemiyordu demek ki...Beni inceledi ve gözlerimin siyahlığına odaklandı.Masayı incelerken Bella'nın resmini gördü.
"Ondan bir şey almadığını sanıyordum" haklıydı böyle düşünüyordum en başlarda aslında.Ama onun gerçek olduğuna dair bir kanıt olmalı elimde diye düşündüm,kedimi inandırmam için...Odasında bana ait olan eşyaları kaldırırken aldım bunu da.Bella dikkatsizdi asla farketmezdi bunun yokluğunu.Bende Bella'm dan birparça almış oldum böylece.O resime her baktığımda kendime,bencilliğime,varoluşuma ve canavarlığıma lanet ediyorum.Ben bir vampirdim, bir canavar ve bir insana aşık olmuştum...Büyük hata...Onunla birlikteliğimizde ben aslan olduğumu düşünüyodum o da kuzu.Hangi hikayenin sonunda aslanla kuzunun birlikte mutlu olduğu görülmüş ki zaten...
Evet jasper'la konuşacaktım bunu istiyodum ama hemen konuya giremezdim.Önce ailemi ne hale soktuğumu öğrenmeliyim,onlara neler yaşatmıştım kimbilir.Bella'mı üzdüğüm gibi onları da üzmüştüm.Hiç bir zaman Bella'mın ne durumda olduğunu bilemeyecektim ama en azından ailemin nasıl olduğunu öğrenebilirdim.Hala resme bakıyordum
"Seni her zaman seveceğim Bella'm.ben sana aidim ama senin bunu bilmemen lazım.özür dilerim..."
Her gün Bella'mın resmine bakıp yüzlerce kez sesli olarak söylediğim bu sözler bu seferlik içimden tekrarlanmıştı.
Jasper'a döndüm ve
"hadi avlanmaya gidelim burada konuşabileceğimizden pek emin değilim"dedim.Bana döndübakışlarında umut vardı,düşüncelerinde de.Ama hayır tahin ettiği gibi olmayacaktı.
"Avlanmayı kabul etmem herşeyi kabul edeceğimi göstermez.Zaten her zamankinden daha az avlanacağım.Avlanırken daha rahat konuşabildiğimiz için gidiyoruz.Konuşucaz bunu bende istiyorum ama kararım değişmeyecek.Ve konuşmayı ben yönlendireceğim??"
dedim ve kabul mü dercesine bir bakış attım.O da tamam manasında kafasını salladı.Hayret duygularımı etkilemiyordu.Beni kızdırmak istemiyordu tabi yaa jasper işte her zaman böyleydi.Evet onu çok özlemiştim,her zamanki düşünceli jasper.Hadi dercesine sırtıma vurdu bende ona gülümsemeye çalıştım ve balkondan fırlayıp koşmaya başladık.Aklımın büyük bir bölümünde Bella,küçük bir bölümüdeyse ne konuşacağımız ve nasıl sonuçlanacağı vardı...
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:17 pm

Sad Sad Sad Sad

ben alice sevdıgım kadar neden jesperı da sevıorum dıe dusunuyordum bu bolum bana bunu hatırlattı
ellerıne saglık sebos mukemmel bır bolum gene ınsan kafasına yorganı cekıp
dunyadan kendını soyutlayıp uyuma hıssı uyandırdın ellerın dert gormesın
yuce allahım senı bu yeteneklerden bızı yenı bolumlerden mahrum bırakmasın

En son Alice Cullen tarafından Cuma Haz. 04, 2010 11:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:20 pm

yaaaaaa tam cıkcakk zmanıı buldumm heee. :S
nese yabancı değill. lol! holeyy yb gelmişşş. bi okymmdaa Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:28 pm

yaaa edd ımm kafanda neler war senın. o wampir beynın nasıl çalışıyo anlamış değilim heee. bu kadar da takılmazki. bas git bellana yaaaa. baak oda perişann sen awdan o yemkten kesıldıı.
hem ne konuşcan jaasperla.alice ide uzme hade bakemm
dön gell bildiğin ne warsa
sat gell gözümm yok para pulda
yalnızz sanadırr bu hasretımm...
ayy bi anda parmaklarıma vurdu bu şarkıı Very Happy Very Happy
süpper olmuşş. tatluşunn yer senıııııı.. I love you
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 9:29 am

ya Eddim dayanamıycan dönecen biliom ya nie kendine acı çektirion ki ya bak senle birlikte üzülen acı çeken bir kişi daha var burda Sad
Jazz işte ya her zaman düşünceli Rolling Eyes
annem harikasın ya ellerine sağlık eski anılarımı canlandırdın gözümde seviorum seni mucuk
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 3:07 pm

yaa çook güzel Smile
fasper döndür şu çocuğu artık yaa Smile
yiter bu kadar ayrılık Sad
edward olum sen ne k0adan gerizekalı bir kişiliksin yaa Sad Sad
ellerine sağlık ablam Smile
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 5:59 pm

ellerine sağlık seboş ablacım çok güzeldi .. edward ın durumuda bellanınkindne iyi dğeil mişti hani hatta bella dan daha dirayetsiz olduğunu söyleyebilirim . yalnız koskoca hikayede jasper kadar düşüncelisini görmedim edward bunu söyleyince daha da dikkat ettim istese ed in duygularını bükebilridii değiştirip onu ikna edbilirdi ama yapmadı .. hernseydse çok çok güzeldi ablacım ellerine sağlık =)
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:47 pm

ben geldim ve ağlıyorum Crying or Very sad
edward*ımı üzen o kuzu ölsün emi Crying or Very sad
ama edward*ım gitmesin volturilere Sad
ona kuzu mu yok Sad
kuzu çok insan kalıyosa koyunda veririm ben ona Sad
hem çok istiyosa bi teklik hikaye yazar kuzuyla aslanı birlikte yaparım Crying or Very sad
çok güç bişi değilki Crying or Very sad
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 5:03 pm

Özlemim çok pis duygusala bağlamışsın ya Sad
bak benide ağlattın Sad
bencede o kuzu ölsün yada sen yaz bi teklik birleştir yazık dayanamam ben Eddimin üzülmesine Sad
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 5:52 pm

benim bi teklik var kapıda alacakaranlık vahşi batı diye ama bi pazartesi gelemediki yazayım Sad orda kuzu koyarım bi tane aslan edward olur birleşirler ne güsel Sad
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:12 pm

çabuk yazda çabuk koy Özlemim ya ama komik olacak herhalde senin hikayede yorumlarınıza baktımda bounce
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:13 pm

evet komik olmasını düşünüyorum ama en erken salıya gelir Smile
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:16 pm

hiçte erken deilmiş Razz
sen daha hikayenede bölüm koymadın Sad
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:20 pm

en son kaçıncı bölümü ekledim bi bilsem koycamda bilmiyorum Very Happy
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:32 pm

yaa özlem bosver kaçta kaldığını sen 28 den devam et hahaha

Bu arada bölüm isteyenler parmak kaldırsın Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:32 pm

bennnnnnnnnnnnnnn Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:33 pm

ama okumayanlar var seboş abla onlar okuyolardı mesela senin kızın gibiyarısından gelecekler var Very Happy

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...
4 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» ayrılık da sevdadandır...