Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...

+9
e/b/u/s
_KüBrA_
hotaru_edward
mavitunam
Alice Cullen
MeLanKoLiq
koke
q.a.m.z.e.
ssSeBoSss
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Alice Cullen
..::Beyaz Yıldız::..
Alice Cullen

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 6:19 pm

tmm aksama kadar beklıoz bak
oda senın guzel hatırın ıcın Smile
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:11 pm

akşammm olduuuu. Very Happy
seboşşş ayanamıorumm acaba edd ımee nolduuuu..
tatluşunun bıtanesıı hadı be hacıı..
koy bı bölüm daha nolcekk. Smile Wink Surprised
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:12 pm

soz werdı koyacak yaa
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:15 pm

olmazsa diğer gün 2 bölüm birdenn. Wink
ama bu akşam koyman gerekiyo seboşummmm. Smile
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:18 pm

evet 4&5 bolumu aynı anda kaldıramam gecen seferkı gıbı
bu aksam 4 ıstıyoruz okuyup uyuyacam ben dırek
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:20 pm

Alice Cullen demiş ki:
evet 4&5 bolumu aynı anda kaldıramam gecen seferkı gıbı
bu aksam 4 ıstıyoruz okuyup uyuyacam ben dırek
inş erkenden gelirde koyar kuşum o zamn.
ama bide finallerı başladı, ders çalışıyosa. drunken
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:22 pm

o yuzden banada bu aksam gelmez gıbı gelıo
bızım agzımıza bır parmak balı caldı gıttı
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:30 pm

Alice Cullen demiş ki:
o yuzden banada bu aksam gelmez gıbı gelıo
bızım agzımıza bır parmak balı caldı gıttı
benceedee. :s hevesımız kursagımızda kaldı ama olsun sonuçta gelıcek bilioruzz. seboşun ne zamn geleceğide belli olmaz aslındaa. Smile gelir şimdi belkii. Smile
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:32 pm

ins gelir ama gelmessede olur sonucta ders calısıo rahat bırakmak lzm
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:38 pm

Alice Cullen demiş ki:
ins gelir ama gelmessede olur sonucta ders calısıo rahat bırakmak lzm
haklısnn. ama mrak ettım. gidip twiden okıyım dıcem. olmıcak. çok yavaş deli oluyorum o raya gırınce sayfa ılerlemıyoo. :S
ssSeBoSss
..::Yeni Yıldız::..
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:50 pm

4.bölüm

JASPER

Alice benimle gelemediğine çok üzülüyordur,biliyorum.Ama bana hak vereceğini de biliyorum.Sadece ayrı kalmak bana nasıl zor geliyorsa ona da zor geliyor.Diğerlerine itiraf etti mi bilmiyorum ama Edward'ı çok özlediği ve onu görmeye ihtiyacı olduğunu biliyorum.Ama o yanımda olsa Edward'la rahat konuşamazdım.Benle ilgili değil ama belki o istediği şeyleri söyleyemezdi.Bu konuda Edward'ı daha çok düşünüyorum.Benim zihnimden geçenlerden yorulacağına eminim bunu 2 zihin yapmak istemedim.Ben sadece rahatlatmak istiyorum Edward'ı daha fazla yormak değil.Alice'in de benim bunları düşündüğümü anlayacağını biliyorum.Ondan ayrı kalmak çok üzüyor beni,kendimi yalnız hissediyorum.Ama öyle olmadığını biliyorum.Yanyana olmasak da onun ne hissettiğini,beni nasıl sevdiğini,her zaman yanımda olduğunu hissedebiliyorum.O da benim ona nasıl aşık olduğumu ve onu üzmemek için neler yapacağımı hissediyordur biliyorum.
Şimdi bunları bir kenara bırakmalıyım.Otele doğru yaklaşmaktayım ve Edward geldiğimi farkedecek birazdan.Bu yüzden aklımdakileri kısıtlamalıyım.Sadece konuşmak istediğimi düşünerek yürümeye başladım.
"Sadece konuşmak istiyorum Edward.kendimi kötü hissediyorum.Lütfen karşı çıkma da biraz konuşalım."
Otele gelmiştim.Tabi buraya otel denilebilirse.Terk edilmiş bir binaydı aslında burası.Eskiden otelmiş ama şimdi boş bir binadan başka bir şey değildi,sadece Edward kalıyordu burda kokusundan anlayabiliyordum.Çok az başka kokularda vardı ama 2-3 aylık falandı o kokular.Sanırım Edward buraya geldiğinde diğerleri burayı terk etmişlerdi!!!
Buraya kadar gelmiştim.Hayret Edward'dan gitmeme yönelik bir çıkış görmemiştim.Kokusunu alıyor olmasam burda olmadığını bile düşünebilirdim.Aklımdan bunlar geçerken Edward'ın sesini duydum:
"Jasper...Seninle konuşma konusunda fikrim değişmeden geliceksen gel.Her an fikrim değişebilir."
"Bir an burda olduğundan şüphe duymuştum sadece..."dedim.ve kokusunu takip ederek onun yanına en üst kattaki bir odaya gittim.
Küçük bir oda ufak da bir balkonu vardı.Oda da ışık yok,camların bir kısmı kırık bir kısmı ise kirden simsiyah olmuş...Odanın içi desen pislikten geçilmiyor.Bir yatak var;kullanılmayan tabiki.Üstündeki simsiyah çarşaflar sanırım senelerdir ordaydı.Bir zamanlar beyazdı büyük ihtimalle.Küçük de bir masa vardı oda da üstünde önceden kalma çöpler falan...Burda Edward'a ait bir şey yoktu.Üstündekilere bakınca onu en son gördüğümdeki kıyafetleri vardı.Bella'yla konuştuğu günkü kıyafetler.Ordan yanımıza gelmişti ve gideceğini söyleyip açıklama yapmadan gitmişti.Hala aynı şekildeydi.Sadece ceketini çıkarıp bir köşeye atmıştı,gömleği ise gerçekten berbat haldeydi.lacivert gömlek...Eğer lacivert değilde beyaz olsaydı şimdiye o da simsiyah olmuştu.Lacivert gömlekdeki kirden kaynaklanan değişim bile gayet belliydi.Ya da bizim türümüzdekilerin gözleri için...Eward'ı hiç bir zaman böyle görmeyi ummamıştım.Onu böyle bir yerde düşünmemiştim hiç.Edward her zaman zarif,şık ,yakışıklı, Edward'dı.Ama şimdiki hali...onu hiç böyle görmemiştim.Sadece kıyafeti değil;suratı,gözleri...Özellikle gözleri,simsiyah olmuştu ve gözlerinin altındaki mor halkalar hiç olmadığı kadar çoktu.Onu böyle gördükçe kendimi daha kötü hissediyordum.Bu halde olmasının nedenibendim, kardeşimi bu hale ben sokmuştum...
"Jasper!!!" dedi edward sakince.O zaman aklımdaki düşünceleri kovmaya çalıştım.Tam bu sırada masanın üstünde bir aynaya yapıştırılmış resmi gördüm:BELLA...
"Ondan bir şey almadığını sanıyordum" dedim.Konuşmaya böyle başlamayı düşünmemiştim ama neyse artık.
"Sedece bir resim aldım.Bundan sonra onunla görüşmeyeceğim için ondan ufak bir parça alabilirdim, bunu hiç bir zaman bilmeyecek sonuçta."dedi sesi çok duygusuzdu.
"Edward beraber avlanamaya gidelim.Gözlerin simsiyah hem avlanırız hem de konuşuruz"dedim.Edward ise bana bakmadan:
"Avlanmıycam.Sen gitmek istiyorsan git."dedi sesinde hala duygusan eser yoktu.Bağırsa , kızsa bu kadar koymazdı belki bana ama çok fazla sakindi.
"Ne yapmaya çalışıyorsun Edward kendine, neden bu kadar uzun aralıklarla avlanıyorsun?!" dedim ve bir yandan da onun duygularını anlamaya ve sakinleştirmeye çalışıyodum.
"Jasper beni sakinleştirmeye çalışmaktan vazgeç.Bu kararım değişmeyecek,avlanmıycam.Alice sana gereken bilgiyi vermiş işte uzun aralıklarla avlanıyorum.Çünkü burda kendimi kontrol etmeme gerek yok"dedi ve oda da Edward' a ait olan belki de tek şeye,resime döndü ve konuşmaya devam etti"resimden koku gelmiyo sonuçta" saçma bir alay vardı sesinde.
"Edward bak çok özür dilerim,bunların hepsi benim yüzümden oldu biliyorum.Benim kendimi kontrol edememen yüzünden."
"Hayır Jasper senin suçun değildi,bunu seni rahatlatmak için söylemiyorum, gerçekten.En baştan hataydı benim yaptığım.Eninde, sonunda olacaktı böyle bir şey..." dedi.işte bu sefer sesindeki hüzün duygularını tamamen ele vermişti.Konuşmaya onun da ihtiyacı vardı...
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:51 pm

hoooooppppp. Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:59 pm

ayy edd ıme bakyaaaa. Sad sen oralara layıkk değilsinn kiiii. Sad
yaaa kıyamam kii sanaa.
kı*ı kırık savsak bella içinn yapma bu kadar yaa.
jasper keske yeseydıı onuu..
ilk defa bole bişey düşünüyorum yemın ederım.
bu bölümde belladann nefret ettım. bi tiksinçlik geldii.
seboşş süpersinn. manyakk bölümm heeee. Very Happy Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 9:16 pm

Sad iki bölüm okudum Sad ama edwar düzülme sen bırak boşver değmez o savsak için Sad
valla eğer sonlarından devam etseydi gözümden iki damla yaş süzülücekti Sad seboşabla ya edward*ıma bu yapılır mı lütfen ya mutlu olsun o Crying or Very sad ay valla gerekirse bella ile mutlu olsun ama mutlu olsun Crying or Very sad ilk defa böle bişi söledim seboş abla bana bu acı veren ilki yaşatmaya mecburmuydun xD
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 9:37 pm

ben de başlıycam okumaya tekrardan ama ben çok yoğunum ama ya Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_sad Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_sad Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_sad
bu haftada geçsin
bütün hikayeleri en başından okuycam ki Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Alien Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Alien Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Alien
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 10:32 pm

bos bır resme bakarken gelecekten calınmıs zamanları hayal etmek nasıldır bılırım
belkıde bu bolumu her okuyusumda gozlerımın dolmasının sebebı budur
sana uzanan her dostluk eli geri cevrılır soylenen hersoz anlamsızdır
sadece tek bır sesın anlamı vardır kalbinden gelenin
onun saf temız varlıgını dusunerek yatarsın yatağa
kalktıgında gene kalbınde derın sızı
ellerıne saglık sebos bu bolumu arada dıger sıtede gırıp okusamda
artık burada oldugunu bılmek
bu degerlı hazıneyı hıc kaybetmeyecegım hıssını uyandırıyor
cokk tesekkurler
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 8:14 am

ablacım ellerine sağlık bölüm çook güzel olmuş Smile
ama ed dön geri bebeğim bella yı takma yaa Sad
o savsak için değmez Sad
yb ne zaman biriciğim Smile Smile
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 12:08 pm

of ya Eddim böle üzülmeyi hiç haketmiyo Sad
of Bella sakar şey ne var elini kesecek hepsi onun yüzünden gerzek Mad
ah Eddim dağıtma kendini böle aşkım ya yazık sana boşver sen Belssi benim yanıma gel Rolling Eyes
zaten salağın teki Razz
benim yanımda olsa Bels Eddime bunları yaşattığı için çok pis şeyler yapardım Twisted Evil
annem harikasın ellerine sağlık I love you
ay tekrar duygusala bağladım ya bu bölüm hep beni kötü etmiştir ah aşkım acı çekiyo ya Sad
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 4:44 pm

şimdi bilyorum ama bu güzle duygulu güzelim bölümde benim bu cımbızla çektiğim nookta çok absürt ama patavatsızlıkta üstüme yok o yüzden diyicem Very Happy jass in siyah bi çarşaf sanırm önceden beyazdı lafı çok hoşuma kaçtı Very Happy ya ed ya bi git adamım ya hep o bella savsağının yüüznden Very Happy şaka şaka Very Happy ama yinede hatalıydı rosa nın demiyle hangi mantıklı insan vamöpir oldu bi eve gelin gider Very Happy yani tamam rosa böyle demeid buda benim yorumum Very Happy jass e de üzülüyorum ben çok Sad hem alice den uzak kaldı şu sıra hemde kendini suçlu hissediyo ah ahh ne olucak bi cullenlerın hali Very Happy ellerine sağlık sbeoş ablammm Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:39 pm

Seboşumaaa
süprizzzzzzzzzzzzzzzz.. Smile

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Peter%20Facinelli-SGG-034433
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:46 pm

bunun hatırınada bolum gelmezse artık hıc gelmez bence
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:47 pm

bencede ya annem bak babamda gelmiş artıkın bir bölüm koy Rolling Eyes
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:47 pm

Alice Cullen demiş ki:
bunun hatırınada bolum gelmezse artık hıc gelmez bence
dimi gelsinn amaa. Smile Smile senden de bölümm istiyorumm. git bi kendınınkıne bakkk. Very Happy Very Happy
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 6:22 pm

Aldatıldım ben taam mı böhüüü
Resmi görünce içlenmedim değil yha neyseee sadece eklemek istediğimicin eklicem o resimdeki sey gitsin sarı cadı yhaa hııııhhhhh
arkamadn yorum yapın ama gari (:
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 6:34 pm

ssSeBoSss demiş ki:
Aldatıldım ben taam mı böhüüü
Resmi görünce içlenmedim değil yha neyseee sadece eklemek istediğimicin eklicem o resimdeki sey gitsin sarı cadı yhaa hııııhhhhh
arkamadn yorum yapın ama gari (:
kuşumm yoksa sana damon mu atsaydımm üzüldümm şimdii. Sad

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...
3 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» ayrılık da sevdadandır...