Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...

+9
e/b/u/s
_KüBrA_
hotaru_edward
mavitunam
Alice Cullen
MeLanKoLiq
koke
q.a.m.z.e.
ssSeBoSss
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:23 pm

ama eklerr daha dimi seboş ablacımmm Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:24 pm

gelıo arada hıssedıyorum onun varlıgını burada hemen kacıo sonra
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:28 pm

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_biggrin Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_biggrin arada hisseiyonda demkki kopukluk oluyo Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:29 pm

burada da o gorunmez yaa tam olarak anlayamıyoz
bıde ozlemın gorunmezlıgı war hangısı cozemıorum
ssSeBoSss
..::Yeni Yıldız::..
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:31 pm

Burdayımmmm ki ben ahahahaha
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:32 pm

10 dk sonra bolum eklemeden kacarsın gene
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:32 pm

öslem şimcik yok daha Very Happy o sbeoş ablammm Very Happy
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:35 pm

3.bölüm

(ALİCE)
jasper gitmişti ve ben ne zaman döneceğini göremiyordum.çünkü edwardın onunla konuşmayı kabul edip etmeyeceğini de göremiyordum.
neden benim de gelmeme izin vermemişti ki! ilk defa benden ayrı bir şey yapıyordu.sadece yanında olmak istiyordum oysaki.3 aydır değişen bir şey yoktu hayatımızda,jasper kendini suçlamaktan hala vazgeçmemişti.edward aradığı zaman sadece "geliyor mu??" diye bana bakıyordu.ama hiç bir zaman onu ve tüm aileyi sevindirebilcek bir haber veremiyodum.
Jasper,sevdiğim adam, çok üzgündü ve buna dayanamıyordum.Tek başına gitmesine biraz da bu yüzden olur dedim.Hem kendini dinlemesi hem de edwardla rahat konuşması gerekiyordu.Ben olunca bazı şeyleri geri plana atacaktı.tamam edward düşüncelerini okuyacaktı ama o rahatça konuşabilmek istiyordu, biliyorum...
Ahh keşke Edward'ı ikna edebilecek olsa.Ama hiçbirşeyin Edward'ı geri döndüremeyeceğini biliyorum.Her günümü onun ne yaptığına konsantre olmuş bir şekilde geçiriyordum.Ama yoktu.Sadece arada ava çıkıyodu görebildiğim sadece buydu.Ki bu da normalden daha uzun aralıklarla yaptığı bir şeydi.Napıyodu çok merak ediyordum.Ama karar vercek bir şey yapmıyodu.Sanırım bir otel odasına tıkmıştı kendini.
Ben bunları düşünürken Esme geldi yanıma :
"Alice hayatım Jasper gidecek ve gelecek bundan neden bu kadar endişeleniyorsun??bir şey mi gördün yoksa " dedi.Bu soru evdeki herkesin dikkatini çekmişti.
"Hayır bir şey görmedim Esme.Sadece olanları düşünüyordum.Jasper çok üzülüyo ve onu üzgün yollamak...Ve ben de gitmek istiyordum..."dedim.
"Ahh küçük cadı, Jasper artık daha dikkatli biliyosun,iyi olduğunu da biliyorsun rahat ol biraz.hem bir şey olursa sen görürsün bizde hemen gideriz yanlarına" dedi Emmet beni rahatlatmaya çalışıyodu.
"Hayır Emmet sorun o değil.Jasper gitmeye karar verdiğinde bende gitmeye karar vermiştim.Çünkü Edward'ı çok özledim.Ondan haber alamamak beni çok üzüyor.Kendine yaşattıkları,yaşatacakları..."derken Esme lafımı kesti:
"Kendine bir şey yapmayı mı planlıyor yoksa Volturilere??"
"Hayır Esme öyle bir şey yok aklında sakin ol.Bella hayatta olduğu sürece kendine bir şey yapmayacağından eminim.Bunun için geleceği görmeme gerek yok Edward'ı tanıyoruz sonuçta.Ama çok uzun aralıklarla avlanıyor.Kendine acı çektirmek için ne gerekiyorsa yapıyor.Onun hakkında görebildiklerim sadece bunlar."
Biz bunları konuşurken,bu zamana kadar sessiz duran Rosalie bize döndü ve ilk defa bu konuda fikirlerini söyledi:
"Herkes bunların Jasper yüzünden olduğunu düşünüyor kusura bakmayın ben bunu kabul etmiyorum.Bizim taşınmamızın,Edward'ın bu halde olmasının,Jasper'ın yaşadığı suçluluk duygusunun tek sebebi o insan kız, Bella. Herşey onun yüzündendi.O kadar vampirin arasında kanayan elininiye kavaya kaldırır insan,çokk pardon : vampirlerin evinde olduğunu bilen bir insan demek istemiştim"
"Saçmalama rosalie " diye sözünü kesti Carlisle.uzun zamandır ilk defa sakin değildi konuşması" senin de dediğin gibi o sadece bir insan,bir an unuttu hepsi bu nerden bilebilirdi ki..."
"Böylesi daha iyi oldu belki de.En azından onun kendi hayatı olacak.Edward onun insan kalmasını istiyordu.Tamam işte artık sadece insan olarak kalacak Bella. Evlenecek ve çocukları olacak belki de..." bu son cümleyi söylerken sesi giderek ksıılmıştı.Emmet:
"Hadi sevgilim ormana gidelim dolaşalım biraz" diyerek onu da aldı ve çıktılar.
Onu da anlıyordum.Edward için üzülüyordu fakat Bella'nın da bizim gibi donup kalmasını istemiyordu.Çocukları olsun istiyordu,bunun eksikliğini yaşayacağını düşünüyordu çünkü.Evet haklıydı da...
Ama ya Edward o nasıl dayanacaktı buna.
Bella Edward'ı unutmasada bir başkasıyla evlensede, çocukları olsa da hala aklında Edward varken onu düşünerek ölebilirdi en fazla bir 60 yıl sonra.
Peki Edward...Önce aynı dünya da ayrı yaşamak, sonra onsuz bir dünya da yaşamaya çalışmak...Gerçi Bella olduğunda o da Volturilere gidip yok edilmek istiyordu.Ama buna asla izin vermeyiz.
Hayır bunların hiçbirini düşünmek istemiyorum
Ahh Jasper lütfen beni yanılt ve Edward'ı alıp gel.var olduğum yıllar boyunca yanılmayı hiç bu kadar istememiştim.
{ALİCE TAM BUNLARI DÜŞÜNÜRKEN}
(JASPER)
Alice bir kere olsun yanılmış olsa keşke de ben Edwatd'ı ikna edebilsem ve eve onunla dönebilsem.En azından bizim yanımızda,ailesinin yanında olsa...
Ahh Alice yanılmış olsun ve bu yanılgıyı kutlayalım diye ummaktan başka bir şey yapamıyorum...

Aman istediğiniz bölüm olsun (:
Ama yorumlar bol olsun yani Smile
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:36 pm

ben aldımmm benim buuu Very Happy ay bücürümdenn Very Happy şimdi en çok dikkatimi sündüren rosalie nin dedikleriydi aslınd abi bakıma doğru yani haklı buluyorumonu sonuçta jass bi vampir ve insna kanına akrşı duyarlı olamsı onun şuçu olamaz kimse onu suçlayamazz ama dimi Very Happy ellerine sağlık seboş ablacımm
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:41 pm

Canım benim beğenmene çok sevindim Smile
Rose da kendince haklı tabi simdilik Rose u kötülemiyorum Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:49 pm

bend ekötülemiyorum hatta kutluyorumm Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:50 pm

hersey o safsak bellanın yuzunden jesper'ın hiç bir sucu yok
o kadar hıkayeden bı burada rose sevmıstım buda onun ılk adımları oluo
bıde alice&jesper ikilisi gıbı bır bırlerıne yakısan bir cift olamaz yaa
herşeyı aynı anda dusunuyorlar ne guzel
en buyuk ask onların burada yaa bunun ustune baska ask tanımam ben :1
sıra geldı benım bolumlerıme 4-5 bolum en sevdıklerım yaa
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:53 pm

Saol Burak valla yorumlarını merakla bekliyorum hee Very Happy
Yaa ne var 4-5 de ben bilmiyorum uzun zamandır okumuyorum ben Smile
Ne yazmısım acaba hehehe
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:55 pm

o 4&5 bolume bolum uzunlugunda yorum yapacam
yanı bıraz abartma oldu ama genede cokk uzun bı yorum yapacam
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:56 pm

vaaayy merakla bekliyorum bak ben simdi Very Happy
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:57 pm

heyooo bölümm gelmşişş. we süpperr bölümm gelmişş.
jazz gıttı. edd ı alıpp gelsın yaww nolurr. ahh keşkeee.
alıcede yazık beaa. onun ne sucu warr. pfff..
jasper onda alıp gıtseydın ya aakıllım delırtecen kızı meraktann.
nese bıtanem yb ıstıorumm bennn. süpperr olmuşşş. Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:57 pm

seboş abal madem merak ettin ekle bölümleri merak etmeyelim hep birliktee Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:59 pm

ıyı fıkır yaa evet sebos merak edıon madem ekle bolumude gorelım ne olacak
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:01 pm

akıllıcaa. Wink walla seboşş ekledee burakk yorumunu yapsınn. Very Happy Very Happy lol!
nolcek dıyee merakk edıyorumm. hadıı be tatlusununn bıtaneısııı. Very Happy
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:11 pm

Cıksss her gün 1 bölüm canlarım biliyorsunuz hehehe
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:12 pm

dun bolum eklemedın ama bu onun yerıneydı bugunun bolumu nerede
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:14 pm

ssSeBoSss demiş ki:
Cıksss her gün 1 bölüm canlarım biliyorsunuz hehehe
ama bir sürü bölümm warr kuşumm.. bölümm bollekslenn nolurr yaaaaaaaa. Sad gıdıp twıden okıyımm olmazsaa. Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 95977 lol!
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:19 pm

Twiden çok okudunya Elif konusturma beni simdi hehehehe
Yaa en azından aksama kaa sabredin bu kaa kısa aralıkla bölüm eklemek benm tarzım değil Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:20 pm

ssSeBoSss demiş ki:
Twiden çok okudunya Elif konusturma beni simdi hehehehe
Yaa en azından aksama kaa sabredin bu kaa kısa aralıkla bölüm eklemek benm tarzım değil Very Happy
ama kuşumm napymm. o kadar bölümm war bende neyı koyduysann onu okudumm. Very Happy
tmm inş. akşama eklersinn. Smile zaten twiyede gıremıorumm. delii oldumm. Very Happy 4 le 5 i merak ettim de onları okucaktımm ben normalde burda takıbb edıyorumm. Very Happy
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:42 pm

amanın bölüm gelmiş ama ben en son okuyanlardanım herhalde Sad
ay bu bölümde nasıl dua ediyodum Eddim dönsün die eski anılarım gözümde canlandı yaw Rolling Eyes
annem harikasın tekrar okumak bu hikayeyei harika ya lol!
yb isterim annem bounce

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...
2 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» ayrılık da sevdadandır...