Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*ßu ßi® HaYaL*

+5
ssSeBoSss
burcum
_KüBrA_
hotaru_edward
koke
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

*ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:25 pm

bölüm 3 (edward)

Bir anda terler içinde uyandım. Bu nasıl bir rüyaydı böyle.yada kabus mu demeliyim.tüm gün bu kabusun etkisinden kurtulamayacağım gibi geliyordu.yatakta biraz oturdum we bır anda kol saatımden geln ritimli tık seslerıne dıkkat kesıldım.kolumu uyumaktan we kabusun etkısıyle yanan gözşerıme yaklaştırdım. birde ne göreyim.geç kalmıştımm.. yataktan hemen fırladım ve hemen ustumu giyindim.telefonumu elime aldım. telfnda 34 çagrı ve 27 msj oldugu yazılıydı.olamaz diyerek kapıya dogru bır adım attım. aynı anda alice de içeri girdi we beni tutup * bellanın kaza yaptıgını hemen gitmemiz gerektiğini söyledi.* alice ne söylemişti öyle. duyduklarımı kafanda analiz etmem uzun zaman aldı.alice nın söylediklerine anlam weremıordum.yada wermek ıstemıordum..kaza yapan benim bellam olamazdı.bir kaç saniye hareketsiz öylece kaldım.sonra gözlerimden yaşlar süzüldüğünü farkettim.alice hareket edemiyceğimi anladıki.beni aldı we aşşagı dogru koşar adımlarla taşımaya başladı. ne..! taşımakmı.?? benim en küçük ablam alice beni kucagındamı tasıyordu hemde hiç zorlanmadan.yoksa ben mı yanlış görüyor we hissedyordum.neyse deyıp düşünecek daha önemli bir şey oldugunu soledım kendı beynıme.bunları düşünecek waktim yoktu. benım hayatımın anlamı tek aşım bellam kaza yapmıştı we ben nasıl oldugunu bilmiordum. onu çok merak edıordum.. we duydugum acı anlatılamaz nıtelıkteydı. biri kabıme bir bıçak saplasa bu kadar acımazdı..! Acaba şimdi nasıldı. Çok acı çekiyormuydu.onu yerıne bana olsaydı keşke.kendime gelmeye çalıştım.ama yapamadım.aşşağıya ındığımızde biraz rahatlamış hissettim sanki.mantıklı davranmam gerekiyordu. Bellam hastanedeydi.kendime geldim. Biraz daha iyiydim. Jasper yanımdaydı. Jasper yanımdaydı ve gözlerini dikmiş beni izliyordu. Arabanın koltuğuna beraber oturduk. Gözleri hala benim üzerimdeydi. Ona dönüp bellayı sordum. Durumunu gidince öğreneceğimizi ve ona carlislenin baktığını söyledi. Bir anda yüreğime birazcık su serpildi. *babam çok iyi bir doktor kesin o Bella mı kurtarır diyerek kendimi biraz rahatlatmaya çalıştım. Ama pek işe yaramadı. Alice arabayı kullanıyordu. Yaklaştık diyerek uyardı bizi. En çokta beni. Jasper bana her şey için hazır olmam gerektiğini hatırlattı. Başımla onayladım. Araba durdu. Kapıyı açtım ve koşar adımlarla hastaneye girdim. Gördüğüm ilk hemşirenin yanına gidip yanına gidip belamın durumunu sordum. Benı tanıdıklarından hemen bilgilendirdiler. *birçok yerinde kırık var. Arabanın ön camı parçalanmış. Ve büyük birçok parça belanın vücuduna saplanmış.ameliyat çok uzun sürebilir.geçmiş olsun.* dedi. Hemşire teressa ne söylemişti öle. Bana şakamı yapıyordu. inanmak istemiyordum. Evet. Benim için ızdırap saatleri başlamıştı.Bellanın bu durumda olmasının tek sebebi bendim. Bu olanları düşünmem ve kendime bir ceza wermem gerekıordu. Koşarak ormana doğru ilerledim..
4.bölüm (jasper)
Carlisleden gelen telefonu ben açtım. duyduklarıma ınanmak ıstemıyordum.Carlisleden gelen duygularla kendimi çok farklı hissettim.kendime gelmem için birkaç saniye yetti. Ardından carlıslenın duygularınıda ele aldım. Artık fazla telaşlanmayarak mantıklı davranacaktı. bellayla pfofesyonel bi doktor olarak belayla en ust düzeyde ilgilenecekti. Bu ona yeterlıydı. Hemn aileme dönüp olanı anlattım. Duygular o anda o kadar karmasıklastı ki. Kendimi toprlayamıyordum bi andan uzuntu bi yandan telaş.. oofff offf aklımı toplamalıydım. Tum yetenegımı kullanarak herkesın duygularını kontrol altına aldım. Şimdi tek sorunumuz bunu edd e kımın haber werecegı dıye söylendım. Askım alce^ım koşarak merdıwenlerden kayboldu. Acaba edd nasıl hısssedecektı kendımı şimdiden toprlamalıydı. Çok ii konsantre olmalıydım. Bn bunları düşünürken emmet we rose kapıdan dışarı çıktılar. Esme Çok üzülmüştü hemn carlslenın yanında olması ona destek olması gerektıgı sonucuna warmıştı bencede haklıydı. Oyüsden o, haberi alır almaz arabasına atladı we hastaneye dogru yol aldı. Kapının kapanmasıyla ırkıldım. Bi anda kendıme geldım. Merdıwenlere dogru baktım. Hala ortalarda yoklardı. Kapının açılmasıy çok yogun bır acı beynımı sardı. Bu acı duygusu alıce we ed yaklaştıkça artıyordu. Bu acı daha yoğunlaştıkça kısa surelı bır felç gecırdım. Edd alıce nın kucagında yanımda durdu. Kendıme geldım. Edd ın duygularını kontrol altına alam onun bu kadar acı cekmesıne ızı wermemem gerekıordu.. o benım küçük kardeişmdi. Tüm gücümü kullandım. Sanırım onu biraz rahatlatmıştım. Arabaya dogru ilerledik. Ben edd e yardımcı olmam için arkaya oturdum alıce önde arabayı kullanıordu.tüm yol boyunca onun beynıne mudahle edıordum. Gözlerımı ondan ayırmadım. Gözler konsantrasyon için en önemlı organdı. Sanırım işe yaradı. Bana dönüp belayı sordu…ona kısa ama mantıklı bir acıklama yaptm. Bu onu biraz rahatlattı. Ahh benim küçük kardeşim onu çok ii anlıordumm. Çok acı cekıordu. Bella kesinlikle yaşamalıydı. Edd onsuz yapamazdı. Benim güçlerim şuan ona hiç etki etmıyordu. Bu benı çok zorluyordu. Bir anda alice yakalştık diyerek bizi uyardı.bende hemen edd e dönüp * her şey için hazırlıklı olması gerektiğini hatırlattım.* başıyla onayladı. Araba durdu. Edd o anda kapıyı açtı we koşar adımlarla hastanaden içeri girdi.bizde alice le hızlı adımlarla arkasından gıttık. İnsanlara göre kendimizi yavaşlattık ne olursa olsun dikkat etmemeiz gerekirdi. Biz hataneye gırdgımızde edd hemşireden son durumu öğreniyordu. Bende onu izliordum. Dahada cok acı duyuyordu artık. Bi anda kapıya yöneldi we dışarı çıktı. Ormana doğru koşuyordu. Çok acı çekiyordu. Ynlış bişey yapmaması için peşinden gittim we onu uzaktan izledim. Duygularına yön wermeyi denedim.bunu yapmam gerekıyodu.kendimi çok zorladım.tum gücümü kullandım.bana ne kadar acı werdiği hiç umrumda bile değildi. Ne olursa olsun bunu yapmalıydım. O benım kuçuk, çok sewdiğim kardeşimdi.
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:34 pm

eline sağlık elifcimm çok güzeldi ama ben buldum carlisle babam bellayı vampir yasın kurtulalım ölmesin şimci kıza yazık Very Happy
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 5:40 pm

ikinci yorum Sad
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 5:48 pm

iki bölümde harikaydı elifim kuşum bayıldım ellerine sağlık Smile
ya belsse bişey olmasın eddim aşkım bu kadar acı çekmesin ya Sad
yb sabırsızlıkla bekliom kuşum bounce bounce
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:16 pm

burcum demiş ki:
eline sağlık elifcimm çok güzeldi ama ben buldum carlisle babam bellayı vampir yasın kurtulalım ölmesin şimci kıza yazık Very Happy

saol burcumm Smile
bılemem kuşumm. belkı yaparr belkı yapmazz :d
bakalım gerekkk duycak mıı Very Happy Very Happy lol!

MeLanKoLiq demiş ki:
iki bölümde harikaydı elifim kuşum bayıldım ellerine sağlık Smile
ya belsse bişey olmasın eddim aşkım bu kadar acı çekmesin ya Sad
yb sabırsızlıkla bekliom kuşum bounce bounce

saol semammm Very Happy
ewett bnde oyuzden uzuluorumm. aşkım çok uzuluyo o olle oluncaa Sad
nese cnm gzl gunlerr savaşlı gunlerr bıdee gulmemlıı gunlerr yakındaa Very Happy
herşeyli gunlerr çooooookk yakındaa Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 11:12 am

savaş mı ne savaşı elif bounce
ve bella ölsün ama edd*im acı falan çekmesin bounce
ama eğer acı çekicekse bella ölmesin vempayır olsun ama ed vempayır olmasın bunlar yakınlaşamasınlar lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 11:58 am

hotaru_edward demiş ki:
savaş mı ne savaşı elif bounce
ve bella ölsün ama edd*im acı falan çekmesin bounce
ama eğer acı çekicekse bella ölmesin vempayır olsun ama ed vempayır olmasın bunlar yakınlaşamasınlar lol!
kuşum çok karışık konuştun yaa. kım ölsümm kım wempayır olsun anlamadmm walla lol!
sen oku bak noliyii Very Happy
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 12:16 pm

kuşum yaa bölümler çok güzeldi Smile
2. kez okuyorum ama hala aynı şeyi yaşıyorum
elleirne sağlık meleğim Smile
mucks I love you I love you
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 12:19 pm

saol bıtanemm sewerekk okumann çok sevındırıyoo benıı I love you
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 1:59 pm

ya elif valla bak ısırsın bellayı haydeee kop kop :d
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:04 pm

kuşumm bölümleri yenı yazsamm. tamm ısırttırıırzz daa Very Happy
haa bakk şimdi hatırladımm. yakında bir bölümdee. edd bellaya dişlerini dayıyoo lol!
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:05 pm

bi dakka ed niden dayıyoo hahaha Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:07 pm

burcum demiş ki:
bi dakka ed niden dayıyoo hahaha Very Happy
dayıyoo işte bilmem benn lol! Very Happy Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:08 pm

ben mi bilicem tatlımmmm Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:13 pm

burcum demiş ki:
ben mi bilicem tatlımmmm Very Happy
kimse bilemezz. Smile
yb bilirr ancaa Very Happy Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:17 pm

amah amah yb kim yazıyo annemm mii Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:42 pm

burcum demiş ki:
amah amah yb kim yazıyo annemm mii Very Happy

hee Very Happy Very Happy annem yazıoo Very Happy Very Happy ahh keşkee Very Happy Very Happy lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 4:00 pm

5. Bölüm
(bella)
edward edward diye haykırıyordum.cewap yok. yanımda o yok. ne olmuştu bana bole. Onu çok merak edıyordum.en son bi kaza hatırlıorum.yan yoldan gelen arabaya hızla çarpmıştım. nerdeydım ben.ölmüş olmalıydım. geri dönmek ıstıyordumm. edward ı hayatımın askını ıstıorumm. neresiydi burası bembeyaz biryer.yürüyorum yürüyorum...yollar bitmek tükenmek bilmiyor. *edward* ismini haykıra... haykıra... belki durdiyee...!
(edward)

Tek suçlu benim diyerek koşmaya başladım...!sadece koşuyordum.koştum koştum we koştum. ciğerlerlerim soğuk havanın etkisiyle yanmaya başlamıştı.sonunda bole koşup hiç birşey halledemeyeceğimi anladım we durdum. ormanda koca bir agacın dibine çömeldim.soluk alış werişimin düzenli hale gelmesini bekledim. bu biraz zaman aldı. bir kaç dakika sonra kendime geldim.Bellamı düşündüm tek aşkımı, yaşadıklarımı, çilemi....suan tek önemseme gerek bella olmalıydı. onu çok merak edıyordum. mantıklı birşeyler düşünmeye koyuldum.Acaba şuan nasıl hissediyordu. beni yanında ıstıyormuydu yoksa oda benımgibi benim suçlu olduğum kanısınamı warmıştı.one düşünürse düşünsün ne isterse istesin onu çok sewıordum.alacagı karar ne olursa olsun o benım herşeyımdı. benım ona yaptıklarımdan sonra o şuan benım ölmemi istiyormuydu acaba. ne ıstedıgı önemlı değildi benım için o ne derse yapardım. git derse gider öl derse ölürdüm.ama her iki türlüde aynındı. hayatım biterdi. onsuz, ölmüş ruhsuz cansız bır warlıktan farkım kalmazdı. zaten benım bu boş çaresiz bedenım onun ruhuyla yeşillenip hayat buluyordu.ne olursa olsun yanında onunla olmalıydım. en azından o iyileşene kadar.diğer ihtimali düşünmek bile istemiyordum.o benim ölmeme gitmeme yada yaşamama yanında olmama o uyanınca karar wermelıydı.Bu konudakı tek söz onundu.ewet kararımı werdım. hastaneye dönüp başında bekleyecektim.ona yardımcı olacaktım. charlınınde yanında olmalıydım.werdiğim sözü tutmam gerekıyordu.onunla bırgün ay ışıgında gökyüzünü izlerken birbirime söz wermiştik. ne olursa olsun yanında olcam demiştim.oda sonsuza kadar dıyerek onaylamıştı benı.acaba uyanınca benı yanında ısteyecekmıydı.bunu öğrenmenın tek yolu wardı.hastaneye bellamın yanına geri dönmek..!
kararımı kesın olarak werdım hastaneye dogru tam dönüş yaptım e daha hızlı koşarak ilerliyordum.koş koş yollar bitmiyordu sanki. çabuk olmalıydım dahada hızlı koştum. karsıma jasper çıktı.bi anda durdum.beni merak edıp bakmaya geldiğini soyledı. hastaneye gıdıorum bişey yok diyerek geçiştirdim. daha önemlı bi işim wardı. Bellama gidiyordumm...... !
6. bölüm
(Edward)
sonunda hastaneye ulaştım.ve hemen ailemin ve charlinin bulundugu oturma salonuna dogru ilerledim.bulmam pek zaman almadı.hastanenin her karışını biliordumm..baya bi zaman hastanede carlısleye yardım edmiştim.bulundukları odayı buldum we hemn yanlarına gittim.charlie beni gördüğü anda bana dogru yaklaştı we bana sarıldı.hiç böyle olmasını beklemiyordum.bana sıkıca sarılıyordu. kulagıma güçlü olmamız gerektiğini we bellanınenınde sonunda ii olacagını soledı.bianda içimde bı mutluluk belırdı. bu olana ınanamıyordum.charlıe benı suçlamıyordu.hemen bellayı sordum ona.bi anda yüzü düştü. hala ameliyatta olduğunu söyledi ve benı hastanenın bordo deri kaplı koltuklarına oturttu.zamn geçmek bilmiyordu.arada birbirimize bakıp tesellı edıcı sözler söylüyorduk, ikimizde hiçbi işe yaramadıgını acının azalmadıgını bile bile...sabırla beklıorduk.ama benim için her dakika her saniye en acı verici işkenceden daha daha beterdi.bu acı hemen dinsin bellam geri dönsün istiyordum.ben bu düşüncelere dalmışken kapının gıcırdama sesiyle irkildim. hemen fırladım. kapıdan gelen carlisleydı. oda bizim ne kadar merak ettiğimizi bildiğinden hemen söze başladı.
-ameliyat başarılı geçti.tüm kırıkları onarıp cam parcalarını temşzledik. artık gerisi bell^mız a kaldı.icimize bi kova su boşalttı. hevesle ona ne zaman uyanır diye sordum.bi anda yüzü asıldı we bu bellaya kalmış.vücudunun direnişi ve bize ne zamn dönmek ısterse o zamn uyanır diyerek cevap werdi.
*bu süreçte onu yanlız bırakmamamız gerekiyormuş.
*onun yanında oduğumu her dakıka her sanıye hıssedcektii.onu 1 saniye bile yanlız bırkmayacaktım.
onu uzaktanda olsa olsa görüp göremeyeceğimi sordum. carlisle:
-tamam ama kısa bir süre oğlum. fazlası onu içinde senin içinde zararlı. dedi.
-tamam dedim. havalara ucmuştumm.. bellaaa gelıorum iştee sanaa.diye haykırdımm.koşmaya basladım. carlısle:
-dur bakalım diyerek kolumdan tuttu.
çok sasırdım.
-noldu carlısle??
-hemşireyi takıp et. sana giymen gerekenlerı wersın. bellanın odasına onlrla girmelisin. tamam dedim.hemşire kapının önunda benı beklıordu.. koşarak çıktımm baba senı çok sewıorum dıyerek...hemşireyle hastane korıdorlarında yürüyorduk. çok yavaştı.ona sıkıldıgımı we sabırsızlandıımı anlatmaya çalışarak bıraz oflayıp pufladım. sanırm işe yaradı. ayakları hızlandı. türüyordu ama yınede hızlıydı. off merdıvenler bitmek bilmiyordu.yogun bakım sadece ıkı kat assagıdaydı.ama bana çok uzun gelıyorduu.sonunda merdıvenler bitti. bı uzun korıdor daha .20 etre sonra saga sapınca orda yogun bakım yazısını göreceğimi biliyordum. we olduda. sonunda o yazıları gördüm.hemşire öncelıkle benı küçük bir odaya aldı we yeşil kıyafetler werdi. hemn giydim. we o küçük odadan çıkıp kapıya doğru yaklaştım.tam yanına geldiğimde derin bir nefes aldım we elimi kapının koluna dogru uzattım.
.
[/size]

umarımm beğenirsinizz (:
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 2:40 pm

meleğim yaa çook güzeldi ama beni kesmedi
hadi yb Smile
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 4:32 pm

kuşum süprdi ya ellerine sağlık bayıldım bounce bounce
aşkım sen üzülme ya bels iyileşir ve senin hiçbir suçun yok kendini suçlama oda olup biteni öğrenmeden telaş yapmasaydı Razz
yb sabırsızlıkla bekliorum kuşum lol!
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 4:36 pm

bölüm çok güzeldi ve uzundu ama bana kısa geldi bounce
yenisi ne zaman gelir bounce
ve bella iyileşti mi şimdi vampir falan olmayacak mı bounce
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 4:46 pm

yenısıı hemnn gelıyoo kuşlarr Very Happy Very Happy
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 4:57 pm

koke demiş ki:

fırından yeni çıkmış Smile
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:01 pm

_KüBrA_ demiş ki:
koke demiş ki:

fırından yeni çıkmış Smile

wallada ole olcakk inş.. Smile Smile
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:03 pm

7.bölüm
(bella)

Artık yürümekten yorulmuştum.ama edward ismini haykırmaktan daha wazgeçmemiştim.yürüyürdum...yürüyordum..kimse yoktu..edward^ım nerdeydi. şimdi yanımda olmalıydı.birses duydum we tüm düşüncelerimden uzaklaştım.sese kulak kesildim. geldiği yöne doğru koştum. bu ses.. bu ses edward ın askımın sesıydı.benım ısmımı haykırıyordu. beni çağırıyordu.sese dogru koşuyordum.bu sese.. sesın sahıbı edwardıma koşmayı asla bırakmazdım..hiç ama hiçbi zamn ona doğru koşmayı, onu sewmeyı, bırakmayacaktım we ondan asla wazgeçmeyecektimm..
(edward)
kapının koluna asıldım we içeri doğru girdim.kalbim çok hızlı atıyordu sanki yerınden fırlacıktı.bellamın kokusu her yanı sarmıştı.kendıme daha rahat gelmemı sağladı.kokusu çok güzeldii. onu cok oslemıştım..ben onsuz yapamazdım.bembeyaz duvarları olan odada birkaç metre ilerledim.bellanın kokusu keskinleşti. sol tarafıma doğru döndüm. oradaydı.bellam o masum güzelliğiyle orada yatıyordu.yüzü kireç gibi bembeyazdı. biraz yanına yaklaştım. bella diye seslendim.içim kan ağlıyordu.bella dedım tekrar ama hiçbi tepki wermıyordu.elini tuttum.çok soğuktu.benım aşkım üşüyordu. elleriniellerimin içine aldım. göz yaşlarımı durduramıyordum. akan gözyaşlarım yatagı we bellamın elını ıslattı.onu kılına bile zamar gelmesıne dayanamzdım. ama şuan bu durumda olmasının tek suçlusu bendim.o gördüğüm rüya benı içine hapsedip, çalar saati duymamı engellemişti.uyanamıştım.bella.. bnm hayatımın anlamıbenı merake- edıp bizim ewe dogru gelırken kaza yapmıştı.kimse benı avutmaya çalışmamalıydı.kendimi cezalandırmalıydım.bellamın burada yatmasının bu acıları çekmesının tek sorumlusu tek suçlusu bendim.acaba burdaki neşteri karnıma saplasam ölürmüydüm.kalbimdeki wicdan azabını azaltırmıydı.ıııh hiç sanmıyordum...bellanın uyandığını görmeden böyle bişeyi kendime yapamazdım.o bu durumdayken yanında olmalıydım.ama ne yapacagım kararını çoktan wermiştim.bella uyanınca, onun ıyı we saglıklı oldugunu görünce kendımı bir mahzene kaatacaktım.bana en büyük ceza we bana en acı werecek şey bellamdan hayatımın ışıgından tek warlığımdan uzakta kalmam,haber alamamamdı.bunu kendime yapmalıydım.bella bella diye haykırdım.hışkıra hıçkıra ağlıyordum.o iyileşene kadar yanından hiç ayrılmayacaktım.kendime işkence planlarını bellam uyanınca uygulayacaktım. hala gözlerımdeki yaş dinmiyordu ben bellamı ıstıyordum.biranda omzumda bir ağırlık hissettim.bu carlisleydi.artık yanından ayrılmam gerektiğini bana hatırlattı.bunu yapamazdım.hayatımın ışığının yanından ayrılmamalıydım.buna dayanamazdım. onsuz yapamazdım. carlısle ellrımden tutarak kapıya doğru zorla yürttü.bellam hareketsizce o meleksiliğiyle orada yatıyordu.carlisle benı kapıya doğru sürüklerken bella bella diye haykırıyordum. ama onda hiçbir kıpırtı yoktuu.....!

8. böLüm
(edward)

Kapıya doğru sürüklenirken birşeyler frkettim. Bellamın gözleri aralanmış mayhoş mayhoş etrafına bakınıyorduu.
carlislenin ellerinden kurtulup yanına yaklaştım.
-edward..
-bella belaa.
-bana ne oldu. her yerim ağrıyor.nerdeyim ben ne oldu edward. seni çok sewıyorum niye gelmedinn.
çok bekledim seni iyimisin şimdii??
bunları söyler söylemez gözleri tekrar kapandı. hemen carlısleye döndüm.
ne oldu ona dedım merakla.
carlısle bellayı muayene etmeye başlı dı.
sonra bana gülümseyip sadece uyumuş dedi.
We iyi bir haberde werdi bellam uyandıgına göre onu odaya alabilirlermiş..
ahh bellam ahh..!
Havalarda uçuyordumm. bellam uyanmıştı we iyiydi.bunun yanı sıra benide çok sewdıgını söylemişti. onu çok sewıordum.
ama benı sewdıgını solemesı benı haklı weya sucsuz göstermezdi yinede tek suçlu bendim. ben bunları düşünürken.
carlisle gülümseyen gözlerle bana dönerek hadi iyi haberi ailemeizede wer dedi. bende bellanın odaya çıkmasının zamanı geldiğini bildireyim.
tamam carlisle diyerek havada uça uça oturma saolonuna doğru ilerledim.
olan herşeyi onlara anlattım. charlie bana ole sarıldı ki kendimi çok iyi hissettim. herkes çok sewınmışti.
esme yanıma gelerek oğlum diyerek kucakladı benı.bende ona sarılım sıkıca..
uyandı uyandı bellam uyandııı.. diyerek haykırdım tekrar we tekrar..
çok mutluydum.bu mutluluğu kimse we hiçbirşey bozamazdıı..

(bella)
ses gittikçe daha net bir hal alıyordu. ewet duyuyordum.edward^m çok yakınımdaydı.bnde sese doğru haykırdım.
edward edward diyee..
gittikçe daha çok yaklaşıyordumm. bunu hissediyordum. we sonunda hayatımın anlamı edward^ım karşımdaydı.
onda doğru koştum. daha çok yaklaştım..tam dokunacakken anlamadığım bir sebepten yere doğru kapaklandım.
kendimi kaybetmiştim. her yerim ağrıyordu.gözlerimi açtım.edward bana doğru koşuyodu. ben bir hastane odasındaydım.
Bella Bella diyerek ellerimden tutu. ahh onu ne kadar da çok özlemiştim. görünüşe bakılırsa o da beni çok oslemişti.
birbirimizin ismini tekrarlıyoduk tüm aşkla..
nerede we nasıl olduğum konusunda hiç bir fikrim yoktu. tüm soruları peşpeşe sıraladım.
-bana ne oldu. her yerim ağrıyor.nerdeyim ben ne oldu edward. seni çok sewıyorum niye gelmedinn.
çok bekledim seni iyimisin ??
sadece bunları söyleyebilmiştim.Göz kapaklarımı taşıyamıyordum. artık dayanamayacağımı düşünerek
kendimi belirsizliğin kollarına bıraktımm
..

*ßu ßi® HaYaL*
3 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki