Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*ßu ßi® HaYaL*

+5
ssSeBoSss
burcum
_KüBrA_
hotaru_edward
koke
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

*ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:44 pm

1 bölüm.(edward) Büyük Acı.

Tiz bir çığlık duydum. Çığlığın nereden geldiğini anlamaya çalışırken yataktaydım. Ama biran bu çığlığın benden geldiğini farkettim. İliklerimde hissettiğim acı we karşı konulamaz istekle yataktan bi hamlede kalktım. bir kaç çift kırmızı göz bana bakıyorudu. Nerede olduğum ve bunların kım oldugunu konusunda hiç bi fikrim yoktu. Bu sırada beyaz tenli çok yakışıklı genç bir adam bana dogru yaklaşıp "aramıza hoş geldin edward,ailemiz seni uzun bir süre bekledi. "dıyerek selamladı. Omzuma elini koydu. Karşımdaki adamı tanımıyordum.Bana dokunuşuyla irkildim ve sert bi hareketle elini çektim. Sanırım biraz sinirlendi. Ama bu hiç umrumda deildi. Ondan hiç hoşlanmamıştım. Bi anda etrafımdaki yaratıklara göz gezdirdim. Hepsi çok muhteşemdi. Ama bununla ilgilenecek vaktim yoktu. Saat 4 yönünde bir kapı gördüm. Ve oraya dogru koşar adımlarla ilerlemeye basladım. Karşıma çıkan yaratıklar beni durduramıyordu. Ben..! Çok hızlı we güçlüydüm. Bu yeteneklerin bana nerden geldiği hakkında hiç bir fikrim yoktu. Koşarken gözüme birşey takıldı. Kendi yansımam bana çok yabancı geliyordu. Hemen burdan kutulmam gerektiği kanısına warıp daha güçlü koşmaya başladım. Az önce yanımda bana dokunmak isteyen adamın çığlığını duydum. *jane* diye tiz bir çığlık attı. O anda ne oldugunu kavrayamadan kendimi yerde buldum. Acılar içinde kıvranıyordum.Ben kıvranırken o adamın kahkahaları kulaklarımda çınlıyordu. Çok sinirlendim. Ama acı bitmek tükenmek bilmiyordu.
Bu acı hiç dinmeyecekmiydi....!

2. bölüm (bella)

Sabahın ilk ışıklarıyla gözlerimi açtım. O kadar rahat uyumuştum ki kendimi çok mayışık we yumuşak hisediyordum. Yatakta döndüm, durdum. :gözlerimi daha rahat açıp kapayabilmem için kendime biraz zaman verdim. Ne yazıkki geç kaldığımı farkına warmam biraz zaman aldı. Hemen yataktan fırladım we üstüme bişeyler geçirdim.Renklerine hiç dikkat etmemiştim. Birden odadaki kokoş aynam tüm dikkatimi onun üzerinde toplamam gerektiğini hatırlattı. Hemen üzerimdeki cırtlak pembe reng tişörtü çıkarıp gri renk gömleğimi giydim. Ardından çantamı hazırlamaya koyuldum.Pek zamanımı almadı.Maraton başlamıştı. Babam; kapıyı çalıp okul için hazır olup olmadığımı sordu. hazırım babacım diye bağırdım. İçeri geldi ve alnıma soguk dudaklarıyla dokundu.Bi anda irkildim. *günaydın bells* dedi.Bende ona *günaydın* diyerek gülümsedim. Babam gözleriyle işaret ederek bana kahvaltı etmem gerektiğini hatırlattı. Bende koşar adımlarla aşşağı indim. Kahvaltım hazırdı. Portakal suyu we peynirli omlet. Evet bunlar benim wazgeçilmezlerimdi. Hemen yemeye başladım. Yerken ; babamın geç yatıpta sabah nasıl bu kadar dinç olabildiğini düşündüm.Ben düşüncelere dalmışken bir anda mutfak duvarında olan dijital saate gözlerim takıldı. Dersin başlamasına çok az kalmıştı we edward daha ortalarda yoktu. Acaba ne olmuştu. Edward nerdeydi. Hemen telefonumu elime alıp. Ona bir sürü çağrı we mesaj bıraktım. Hiçbirine cevap gelmedi. Onu çok merak ediyordum. Hayatımın aşkına bişey mi olmuştu yoksa. Bunu öğrenmenin tek yolu wardı. Hemen arabaya atlayıp cullen ların evine doğru hızlıca sürmeye başladım. Niye bu kadar uzaga taşınmışlardı ki. Eskiden olsaydı dakkika sürmeden onların evine gider ne olduğunu öğrenirdim. kendime gelmeyi denedim. şuan bunu düşünmemem gerekirdi. Benim hayatım edward^m yoktu. onu çok merak ediyordum.dışarıda şarıl şarıl yağmur yağıyordu. gözyaşlarım da yağan yağmura ayak uydurdu. gittikçe hızlanıyordum. gözlerim ellerimin altından hız gösergesine ilişti. ibre 180 e dayanmıştı. Ben dikkatimi hız göstergesindeki sayılara wermişken ne olduğunu anlamadan yan yoldan gelen araba önümde belirdi. ayakalarım tutmuyodu. frene dokunamadan. Karsımde duran gri bir volvoya sertçe çarptım. bu kadar şeyi bi anda anlamam çok zor olmuştu. Her yerimde acı hissediyordum. en büyük acı ise sol göğsümdeydi. en çok o acıtıyordu. "edward" diye seslendim. *edward edward... diyerek kendimden geçtimm..!

umarımm beğenirsinizz. (: Rolling Eyes
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:51 pm

ayyy geldii Very Happy bu benim hehe Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:54 pm

ya elif ne güzel olmuş bu bölümler ama bişi diyim mi bella bilmiyomu babasının şee oldugunu
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:55 pm

burcum demiş ki:
ya elif ne güzel olmuş bu bölümler ama bişi diyim mi bella bilmiyomu babasının şee oldugunu
yok kuşumm ed de bell de vampirler hakkında hiç bir şey bilmiyoo Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 1:03 pm

ay ne saf bebeler ben olsam seksen kere çözmüştüm olayı hahaha Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 1:04 pm

burcum demiş ki:
ay ne saf bebeler ben olsam seksen kere çözmüştüm olayı hahaha Very Happy

ee tabı sen bolee roman falan okuyunca özellıklerını bılıosunn falnn onların bunlrdan hiç haberı yok Very Happy Very Happy
bilinmeyen yenı bır türr onlar için kuşumm. Very Happy Very Happy Very Happy
saf bebe hoşuma gıttııı. Cool
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 1:05 pm

hahaha '' saf bebe '' ivet güzel hahaha Very Happy ossun varsın araştırma yapın sizde icicik ne var yani hahaha Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 1:11 pm

burcum demiş ki:
hahaha '' saf bebe '' ivet güzel hahaha Very Happy ossun varsın araştırma yapın sizde icicik ne var yani hahaha Very Happy
dimii bellada yapmıştıı Very Happy Very Happy
ama onlaraa baştan berı aynı yaşadıklarındann yanı hep beabr olduklarından hiç farklı gelmiyoo Very Happy Very Happy
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:35 pm

ana ben bu hikayeye hiç bakmamışım ama nasıl oldu affraid
ama süperdi kuşum tanıtım ilk iki bölümde harika bayıldım bounce
yeni bölümü sabırsızlıkla bekliom kuşum lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:43 pm

MeLanKoLiq demiş ki:
ana ben bu hikayeye hiç bakmamışım ama nasıl oldu affraid
ama süperdi kuşum tanıtım ilk iki bölümde harika bayıldım bounce
yeni bölümü sabırsızlıkla bekliom kuşum lol!
nese kuşumm. şimdii okuyosun yaa. çok sewındımm begnmeneee Smile Smile
bundan sonrakii bölümlerr birazz normall. daha sonraa uwww Cool lar gelecekk Very Happy Very Happy
hele şuan twideki bölümm. amanınn diyecekk bir şeyy Very Happy Very Happy
nese kuşumm. Smile
bgnmenee çooooookk sewındımm. I love you
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:45 pm

o bölümleri sabırsızlıkla bekliom bah merak ediom bounce bounce
beğenmem mi kuşum yb bian önce gelir inş lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:47 pm

MeLanKoLiq demiş ki:
o bölümleri sabırsızlıkla bekliom bah merak ediom bounce bounce
beğenmem mi kuşum yb bian önce gelir inş lol!
yarınaa bi çift bölümm dahaa lol!
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:48 pm

şimdi yarını mı bekliyecem Sad
neysem bugün dierine yarın buna anlaştık king
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:54 pm

MeLanKoLiq demiş ki:
şimdi yarını mı bekliyecem Sad
neysem bugün dierine yarın buna anlaştık king
yarınn bu bir hayal e kesinn çift bölümm. yanii ölmezzsekk eğerr Very Happy Very Happy

diğerinede belirsizz kuşmm şuann Rolling Eyes
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:00 pm

yok yok eminim sen bugün dierine eklersin kuşum bounce bounce
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:01 pm

elif bölüm süperdi ben sabırsız insanım twiye uçuyorum biliyorum yapmamalıyım ama dayanamıyourm bounce
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:05 pm

hotaru_edward demiş ki:
elif bölüm süperdi ben sabırsız insanım twiye uçuyorum biliyorum yapmamalıyım ama dayanamıyourm bounce
yaa özlemımm yapmaa yaaaaaaaaaa.. Rolling Eyes
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:20 pm

koke demiş ki:
hotaru_edward demiş ki:
yapamıyorum zaten gidip bölüm yazıcam ateşe bounce ama bunun birde yarını var cheers
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:26 pm

hotaru_edward demiş ki:
koke demiş ki:
hotaru_edward demiş ki:
yapamıyorum zaten gidip bölüm yazıcam ateşe bounce ama bunun birde yarını var cheers
çok cadısnn senn küçükk cadııı senii. tuzlu kurabiyee Cool
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 5:09 pm

koke demiş ki:
hotaru_edward demiş ki:
koke demiş ki:
hotaru_edward demiş ki:
çok cadısnn senn küçükk cadııı senii. tuzlu kurabiyee Cool
evet öyle küçük bi cadılığımv ardır benim ve bölüm yazmayı bırkatım ama okumıcam hemen supernaturel ve vampir günlükleri var izlenecek onları izlicem bölümler elbet gelir diye umuyorum bounce yarına bi tane gelmezse kimse beni okumaktan alı koyamaz kısaca elif lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:14 pm

bakk kuşmm. şuann yenı bır bölümm yazmışş bulunuyorumm Smile

aşkın ayak izlerine yarın bir bölümm olmadı diğer güne bir bölüm gelirr Smile
yarın ama bu bir hayal çift bölümm kesinn Wink
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 10:29 pm

bence yarın iki hikayenede yb koyacan sen bidenem içime doğdu hem bölümüde yazmışsın bounce
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 10:17 am

MeLanKoLiq demiş ki:
bence yarın iki hikayenede yb koyacan sen bidenem içime doğdu hem bölümüde yazmışsın bounce
bnada öylee gelıyoo lol!
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:03 pm

koke demiş ki:
burcum demiş ki:
dimii bellada yapmıştıı Very Happy Very Happy
ama onlaraa baştan berı aynı yaşadıklarındann yanı hep beabr olduklarından hiç farklı gelmiyoo Very Happy Very Happy

saf anacım bunlar aile boyu ahahaa Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: *ßu ßi® HaYaL*   *ßu ßi® HaYaL* - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:22 pm

ol deme kuşlarımmaa bak sonra bölümm yollamzlar haa Very Happy
zatn yoruldum pc basında durmaktan.. dur barii bölümm koyımm Very Happy

*ßu ßi® HaYaL*
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki