Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ateşte Açan Çiçekler

+5
q.a.m.z.e.
burcum
ssSeBoSss
koke
hotaru_edward
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 3:51 pm

yazar hanım huhu napıon ki sen uyuyon mu napıon hadi yb buraya bah isyan edecem görecen sonra Twisted Evil
hotaru_edward
..::Pembe Yıldız::..
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 4:03 pm

----Tüm bunlar olurken gamze ve Emmet neler yaptılar?-----------
Bella*nın da zihnini okuyabilmişken neden Gamze’nin zihnini okuyamıyordu. Şimdi sorularla mücadele eme sırası Emmet’teydi… Emmet yolculuğa başlayalı yarım saat olmasına rağmen hiç konuşmamıştı. Gamze ise yeniden araba sürmenin heyecanını yaşadığı için arabadaki sessizliği zor fark etti.
-Hey ne oldu? Yoksa kötü falan mı kullanıyorum dedi Gamze merakla.
-Hayır, gayet iyi kullanıyorsun dedi Emmet zoraki bir gülümsemeyle.
-Peki, neden suskunsun? Yoksa şu kısa yolu uçurum olan yerde anlatacağın sorunla mı ilgili dedi Gamze merakla. Ve kısa yolu uçurum deyince birden aklına uçurumdan atlayıp ölmek geldi. Cennet güzel çok güzel ve insanlardan gizli bir yer diye düşündü biran ve ürperdi. Emmet Gamze’nin ürpermesini de tıpkı uçurum olayı gibi kendine bağladı. Ve kendine sürüsüyle lanet yağdırdı bir anda.
-Hayır, sorunum o değil. Bu başka bir sorun dedi Emmet dışarıya bakarak.
-Yeni bir sorun daha demek. Bunu da bana anlatmalısın. Anlatan derviş muradına erermiş dedi sırıtarak Gamze.
-O sabreden derviş muradına erermiş olmasın dedi gülerek Emmet. Neşesi yerine gelmişti.
-Olabilir ama bu atasözü duruma daha uygun. Hem sakla sorunu gelir derdi derler. Sen anlat bana yinede o sorunu dedi Gamze gayet normal bir şekilde.
-O da sakla samanı gelir zamanı olacaktı dedi sessiz bir şekilde kahkaha atarak Emmet.
-Yanlış anlamak suç değildir. Hem bilmemek değil öğrenmemek ayıp dedi Gamze burun kıvırarak.
Emmet yüzünde gülümsemeyle Gamze’ye bakmaya başladı. “Az önce ne kadar üzgündüm ama şimdi neye üzüldüğümü bile unuttum. Gamze sen Tanrı’nın bana verdiği tek hediyesin sanırım” diye düşünüyordu Emmet.
Gamze Emmet’in ona baktığını fark edince: -Ay yoksa yinemi yanlış atasözü söyledim ben dedi dudağını ısırarak.
-Hayır, bu sefer ki doğruydu dedi Emmet. Hala Gamze’ye aynı şekilde bakıyordu.
-E o zaman bana niye gülerek bakıyorsun dedi Gamze merakla. Gözünü yoldan ayırmamaya çalışıyordu.
-Çünkü çok güzelsin. Cümlesi döküldü birden Emmet’in ağzından.
Gamze’nin birden yanakları kızardı ve yavaşça koltuğa gömüldü.
-Özelliklede kızarınca diye devam etti Emmet. Ama bu Gamze’yi daha da fazla kızartmış ve izin verseler koltukla yer değişecek duruma getirmişti.
Emmet gülerek gözlerini Gamze’den çekti ve tavana dikti.
-Artık durabilirsin dedi sakin bir şekilde. Gamze sadece kafasını aşağı yukarı salladı ve arabayı durdurup indi. Emmet’te arabada birazcık durup Gamze’nin utangaçlığının geçmesini bekledi ve indi.
İndiğinde Gamze’nin yanakları halâ kırmızıydı.
-Nereden gideceğiz dedi Gamze düz tutmaya çalıştığı ses tonuyla. Korkuyor, merak ediyor ve utanıyordu.
-Neden korkuyorsun dedi bir çırpıda Emmet. “Anlaşılan hediyemin bir de cezası var. Ne düşünürsem anında söylüyorum…” diye hayıflandı Emmet.
-Yüksekten diye cevap verdi Gamze gözleri kapalı bir şekilde.
Emmet düşünürken Gamze merakına yeni düşüp kayalıklardan aşağıya bakmak için uçurumun kenarına kadar gelmiş ama tam uçurumun kenarında mum gibi kalmıştı. Korkudan eli ayağı titriyordu. Emmet hızlıca Gamze’nin yanına geldi ve onu güçlü kollarıyla sarıp uçurumun kenarından arabanın kenarına getirdi.
-Orada ne işin vardı? Yüksekten korkanlar için uygun bir yer değil dedi anlayış dolu bir fısıltıyla Gamze’nin kulağına.
-Biliyorum ama merakıma yeni düştüm. Ve oranın kayalıklardan ibaret olmadığı öğrendim ince hilal şeklinde bir kumsal varmış meğer dedi Gamze gözleri halâ kapalıydı. Bunun sebebi korku değildi. Eğer gözlerini açarsa ve titremekten vazgeçerse Emmet’in onu bırakmasından endişe duyuyordu. Emmet onun arkasındaydı ve kollarıyla onu sarmıştı. Şu anda çok huzurlu ve mutluydu ve bu anın bitmesini hiç istemiyordu.
-Senin için sorun olmazsa seni bu şekilde gideceğimiz yere kadar götürebilirim dedi Emmet sakin bir şekilde. İçinden Gamze’nin evet demesi için dua ediyordu.
-Evet dedi büyük bir sevinçle Gamze. O da Emmet’in onu bırakmaması için dua ediyordu.
Emmet büyük bir mutlulukla Gamze’yi bir kayanın yanına getirdi. Oldukça büyük bir kayaydı. Emmet yavaşça Gamze’yi bırakıp kayayı yerinden oynattı. Birden ortaya bir delik çıktı. Aşağıya doğru inen merdivenler vardı. Gamze Emmet onu bıraktığı için üzüldüğünü hissediyordu. Hala gözlerini açmamıştı. Bu da Emmet’in işine yarıyordu çünkü kaldırdığı kaya bir insanın kaldıramayacağı cinstendi.
-Karanlıktan korkar mısın dedi Emmet sakin bir şekilde.
-E-evet dedi Gamze. Karanlıktan korkmazdı aslında ama birden evet diyivermişti.
-Tamam, o zaman gözlerini açmamaya devam et dedi Emmet. Gamze’nin karanlıktan korkmadığını biliyordu ama yinede evet demesini sevmişti. Yavaşça Gamzeye yaklaştı ve onu belinde tutarak ona yol göstermeye başladı. Sessizce merdivenlerden inerken Gamze üşüdüğünü hissetti. Merdivenden aşağıya indikçe hava soğuyordu. Emmet merdivenlerden indiklerinde durdu.
-Bir dakika dedi ve Gamzeyi bırakıp Lycan hızıyla merdivenleri tırmandı. Arabaya gidip ceketini aldı ve kapıları kilitledi. İnerken taşı çıkış yollarının üstüne koydu. Ve tekrar Gamze’nin yanına indi. Tüm bunlar 1 dakika sürmüştü. Gamze’ye ceketi giydirdikten sonra gözlerini açmasını istedi. Gamze gözlerini açtığında 2 dakika boyunca şaşkınlıkla etrafa baktı. Bir mağaradaydı. Garip bir şekilde aydınlık olan bir mağarada.
-Biz az önce uçurumun kenarındaydık nasıl bu mağaraya geldik dedi şaşkınlıkla Gamze.
-Merdivenleri indik ya dedi sırıtarak Emmet.
Ve Gamze’nin elinden tutarak onu mağaranın iç kısımlarına doğru götürdü. Mağaranın bir köşesinde sarmaşıklarla kaplı bir yer vardı. Emmet eliyle sarmaşıkları kaldırdı ve ortaya bir tünel çıktı. Emmet ve Gamze o tünele girdiler ve ilerlemeye başladılar. Tünel dümdüz giden karanlık bir yolu ve Gamze önünü göremiyordu. Emmet ona çok yakın durarak ona yol gösteriyordu. Gamze tünelin sonunda mavi bir ışık gördü.
-Mavi ışık mı dedi şaşkın bir şekilde Gamze.
-Aslında duvarın arkasında deniz olmasa normal gün ışığını görürdük dedi Emmet.
-Deniz mi dedi Gamze. Şaşkınlığı giderek meraka dönüşüyordu.
-Az kaldı gidince görürsün dedi Emmet sırıtarak.
-Tamam dedi Gamze somurtarak
Biraz daha yol aldıktan sonra tünelden çıktılar. Başka bir mağaraya geldiler. Ama bu mağarada değişik bir şey vardı. Gamze şaşkınlıkla karşısındaki duvara bakıyordu. Aslında karşısında tam bir duvar yoktu. Eğer duvar olsaydı öbür tarafı göstermezdi ama o mağaranın duvarı gösteriyordu. Gamze bir an kendini akvaryumdaymış gibi hissetti. Karşısındaki duvar ona deniz altını gösteriyordu. Sanki duvar değil de bazı yerleri kirlenmiş bir cam gibiydi. Bakınca denizdeki bitkileri ve balıkları görebiliyordunuz. Mağaranın içi de o cam gibi yerden gelen ışıkla masmavi görünüyordu. Bir deniz gibiydi mağaranın içi.
-Burası mükemmel dedi Gamze etrafına hayranlıkla bakarken.
-Senin kadar güzel olmasa da öyle diye mırıldandı Emmet.
-Sanırım artık sorunlarını anlatırsın dedi Gamze bir umutla. Emmet’in dediğini duymamıştı.
-Hayır. Henüz gideceğimiz yere gelmedik dedi Emmet.

En son hotaru_edward tarafından Paz Haz. 13, 2010 4:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 4:03 pm

ilk yorum lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 4:05 pm

ya ama iki yaaaaaaaaaaaaaaa.. Sad
koke
koke

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 4:09 pm

çok gzll olmuşş özlemımm. Smile ellerinee saglıkk. ama benn nilay ı kıskandımm kiii. Sad
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 4:17 pm

aman be bunlar nereye gidiyo halagelemediler Mad
süperdi kuşum ya bayıldım harika ellerine sağlık bounce
bi yb daha derdim ama şansımı fazla zorlamayacağım Very Happy
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 7:12 pm

Özleeeemmmmm sesimee gel bıcırığımmmm (:
Bölüm mü istiyorum ne ben (:
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 8:20 pm

özlemim duydun mu annem bölüm istiyomuş bah annem isterse eklemek lazım burayı okuyunca bölüm ekle ama benim gelmemi bekleyebilirsin ilk yorumu kapmam için lol!
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:00 pm

önce bi bölüm yazmam lazım ama bunun için sınırsız netin tadını çıkarmam lazım uzun zamandır merakından öldüğüm bişiyi izliyorum yani bugün hemen yb beklememenizi rica etsem diye düşünüyorum ve ettim gitti lol!
_KüBrA_
..::Beyaz Yıldız::..
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:59 pm

tosbaa bölüm çok güzeldi Smile
sana bir şiirle yorumumu sunuyorum Very Happy Very Happy
öhöm öhöm

bölümler ince ince
gel bize öslemim be I love you
neden bu bölüm kısa olmuş
benim yüzüm solmuş Very Happy
gamze gitti emmettle
bir de yb gelse geek

mucks aşkıma I love you I love you
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 4:46 pm

bitanemm bilyosun ki snezaten bölümlerin süperrr Very Happy muck Very Happy Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Herz
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:13 pm

teşekkür butonu tekrar parıldıyor yaşasın cheers
ve kübişim ne ka güzel bi şiirdi şu yb kısmı hariç tabi bounce
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:44 pm

hotaru_edward demiş ki:
teşekkür butonu tekrar parıldıyor yaşasın cheers
ve kübişim ne ka güzel bi şiirdi şu yb kısmı hariç tabi bounce

yb yb dedim
kafanın etini yedim
ben neler ettim
vay anam vay Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:45 pm

kübiş bizim bi herkeze benden dörtlük konumuz vardı açılcak ne oldu ona Very Happy
bak bu şiirlerin bana o mevzuyu hatırlattı Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:24 pm

banada hatırlattı kübişş Very Happy
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 3:08 pm

anam çabuk unutun onu Very Happy Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 4:39 pm

_KüBrA_ demiş ki:
unutmak mı asla unutmayız biz bounce
zehir gibi hafızamız var hele bi burcu gelsin biz sana açtırtcam o konuyu bounce
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 4:49 pm

hotaru_edward demiş ki:
_KüBrA_ demiş ki:
zehir gibi hafızamız var hele bi burcu gelsin biz sana açtırtcam o konuyu bounce

yandım ben bounce bounce
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:25 pm

_KüBrA_ demiş ki:
hotaru_edward demiş ki:
_KüBrA_ demiş ki:

yandım ben bounce bounce
aslında yaşadın ama sen öyl düşünüyosan Shocked
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:26 pm

bitanemm sen geldinn mii Very Happy Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_bounce Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_bounce
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:40 pm

burcum demiş ki:
bitanemm sen geldinn mii Very Happy Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_bounce Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_bounce
evet ama henüz msnem yok What a Face
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:42 pm

ya sen artık pc ni alsann özledimm Sad ben bi yemeğe uçuyum canm benim geliyorum yani gelirim herald eçok öptüm hayatımmın anlamı =)
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:49 pm

burcum demiş ki:
ya sen artık pc ni alsann özledimm Sad ben bi yemeğe uçuyum canm benim geliyorum yani gelirim herald eçok öptüm hayatımmın anlamı =)
kuzum ben kendi pcimdeyimde çöktü ya benim pc hiç ibşi kalmadı içnide yüklenmesi gerekiyo programların lol! abimin pcde değilim ben yani lol!
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:59 pm

hııı o zamn yüklesene bi öslemm ya Very Happy
mRs. RéaLiSt
mRs. RéaLiSt

MesajKonu: Geri: Ateşte Açan Çiçekler   Ateşte Açan Çiçekler - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 11:27 am

****yeni okuyucu****

kuzum yha sadece i,lk bölümünü okudum ama bayıldım süpermiş yha Very Happy en kısa zamanda diğer bölümleri de okucam Very Happy

Ateşte Açan Çiçekler
8 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» sertap erener~koparılan çiçekler