Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...

+9
e/b/u/s
_KüBrA_
hotaru_edward
mavitunam
Alice Cullen
MeLanKoLiq
koke
q.a.m.z.e.
ssSeBoSss
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:34 pm

yaa ama börtüü böceğimm koysundaaa Very Happy
ssSeBoSss
..::Yeni Yıldız::..
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:37 pm

Birincisi özlem dalarım sana o zaman yaz bana yolla hııııhhh bu arada arkamdan yorum edin kuzucuklar koyayım bölüm Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:38 pm

bıraktım kii bileeeeeeee Very Happy
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:40 pm

6.bölüm
(JASPER)

Evet inanılacak gibi değil ama Edward konuşmayı kabul etmişti. Hatta avlanmaya gidelim bile demişti.tabi sonradan benim acaba ikna edebilecek miyim düşüncelerimden dolayı “sadece konuşmak için geleceğim çok avlanmayacağım” diye özellikle belirtti.olsun ama ben buna da şükrediyordum. Hızla ormana gittik önce biraz avlandık. Edward gerçekten de normalde olduğundan çok daha az avlanıyordu.4 de 1 i kadar. Alice in dediği gibi kendine acı çektirmeye uğraşıyordu.
“Daha ne kadar burada tek başına kalacaksın Edward” dedim
“ Burada çok fazla duracağımı sanmıyorum nereye gideceğimi bilmiyorum ama eve dönmeyeceğime eminim.” Dedi konuşmak istiyordu ama konuşmama izin vermiyordu nedense.
“Evdekiler nasıl ?? Esme’yi çok üzdüm biliyorum ama yapamam bunu anlayabiliyor mu ya alice o da hala kızgın mı bana en yakın arkadaşın aldım onun elinden??anlatsana jazz” dedi
Çok özlemişti herkesi ve merak ediyordu duygularında baskın şekilde ortaya çıkıyordu bu.
“Her şeyi öğrenmek istediğine emin misin bu seni daha da üzebilir Edward. Mesela esme her gün senin için hazırlanan odada zaman geçirmeden duramıyor. Carlisle geldiğinde onunla konuşarak mutlu olmaya çalışıyor ama son zamanlarda sadece başını Carlisle’ın göğsüne yaslayıp duruyor. Hala anneliğini yapıyor ama bir oğlunun eksikliğini yaşıyor. Sana söylememi istediği bir şey var-insanken bir evladımı kaybetmiştim yine aynı şeyi yaşayamam vampir de olsam buna dayanacak gücüm yok- bunu sana söylememi özel olarak istedi.”dedim ve ekledim” daha anlatayım mı “ bilerek üstüne gidiyordum belki böylece o da biraz ailesini düşünerek hareket ederdi.
“Evet lütfen anlat jazz farkındasın sende herkesi ne kadar özlediğimin sadece anlat sormamı beklemeden herkesi anlat “ dedi
“Carlisle en sessiz kalanımız yine. Herkes üzgün bir de ben başlamıyım diye düşünüyor belki de çünkü onun da duygularındaki hüzün çok fazla. Ama hiçbir şey demiyor. Edward’ın kendi isteği bu karışmayın siz. Üzülüyorsunuz ama onun bir bildiği vardır diyor.bu arada Esme’yle bu konuda farklı görüşlerdeler Carlisle ne zaman Edward’ın bir bildiği vardır dese esme bir bildiği yok sadece Bella’yı korumak için yapıyor bunu ama onu daha çok üzmediğini nerden bilebilir ki deyip duruyor.”durdum biraz tepkilerini anlamaya çalışıyordum.Hissettiği üzüntü giderek artıyordu.Ve ben bilerek bir şey yapmıyordum.Sonra devam etmeye başladım
“Emmet desen içimizde en rahat gözüken o.Ama onun amacı farklı. Herkes kötü durumda ortamı keyiflendireyim istiyor o da ama herkes ona patlıyor. ilk defa geçen gün lanet olsun nerden çıktıysa doğum günü yapmak diye bağırdığını duydum Rosalie ile konuşurlarken. O da üzgün ama belli etmeyerek daha yardımcı olacağını düşünüyor aileye .Rose a gelince görsen eski kendini beğenmişliğini pek yapmıyor nedense.senin gitmen onu da çok üzdü.senin yıkılmayacağını düşünüyordu belki de senin bunu yapman kendini sorgulamasına neden oldu diye düşünüyorum ben.ııı şeyy zaten son olaylara bakış açıcı onun çok daha fazla duygusal…her neyse alice e gelince…”derken lafımı kesti Edward
“Daha duygusal derken ne demek istedin Jasper benim yüzümden olduğunu düşündüğüne eminim benle aynı fikirde olabilecek tek insan o” dedi
“Önce alice den bahsetmeyecek miydim sonra bu konulara girecektik” dedim bana ters ters baktı.
“Nee!!” dedim “Bana söylediğini yapıyorum önce aile demedin mi tamam işte” güldü hafiften bu güzeldi işte
“Bak işte bu şakalaşmaları özlediğimi itiraf edebilirim” dedi ve ekledi ”tamam düzeni bozma o zaman Alice ??”
“En kötü durumda olan o aslında. Forks’tan taşındığımızdan beri zaten doğru düzgün konuşmuyor, üzgün duruyor belki de benim davranışlarım onu da etkiliyor olabilir. Ama alışverişe bile gitmiyor nerdeyse 15 günde 1 falan gidiyor. O da her geldiğinde daha beter bir şekilde geliyor. Ne oldu diyorum Bella’nın kazağından vardı, yok mavi elbise gördüm Bella’ya çok güzel olurdu… sonra dönüyor Edward a çok benzeyen birini gördüm bir an o olsa dedim sonra baktım benim kardeşim kadar yakışıklı değilmiş hem bende eve geleyim artık dedim her alışverişin sonunda bu cümleleri duyuyorum. Bella’nın geleceğine bakmadı hiç ama seninkine hep bakıyor bunu saklamak da istemiyor zaten.”
“Bana çok kızgın dimi en iyi arkadaşını aldım ondan onunla çok güzel bir dostluğu olacağını görmüştü ve buna çok seviniyordu ama ben…” derken susturdum onu
“Edward sen ne saçmalıyorsun Alice’in üzüldüğü şey sensin o kardeşini özlüyor. Senin üzülmen onu kahrediyor. Hiç bir zaman seninle olduğu kadar kimseyle anlaşamamıştı. Şimdiyse senin yokluğun ona koyuyor. Evet Bella içinde üzülüyor onu da özlüyor ama sanırım bir gün hatanı anlamanı umuyor. Bunun hakkında bir şey görmedi daha o ayrı.”
Ben bunları söylerken o da düşüncelere dalmıştı çok üzgündü farkındayım ama üstüne gitmekten başka seçeneğim yoktu maalesef ve konuşmaya başladı:
“Yapamam jazz geriye dönemem çok istiyorum ama yapamam. Bella ‘ya dönmek çok güzel olurdu. Ama onun benle mutlu olma ihtimali yok onun hayatını elinden alamam. Kendi bencilliğim yüzünden onu tehlike içinde yaşatamam. Onu koruyabilirim ama bir yeri kanadığında onu korumaktan çok zarar veririm. Buna dayanamayız biz birer canavarız çünkü.”dedi çok üzgündü aynı benim gibi
“Her şey benim yüzümden aslında… Sana bunları yaşattığım için çok üzgünüm Edward. ve kendimi hiçbir zaman affetmeyeceğim…”
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:41 pm

hoooooooppp.
*ilk YorumMm*
edit by koke

En son koke tarafından Paz Haz. 06, 2010 8:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:50 pm

ayyy ama yaaaa. jazz iknaa ett edımıı.. biraz belladann bahsett. dicem ama bunlarda forksta değil beaa. nese nınde snunda döncekk bunu bılıoruzz ama eddım sıkma kedını be bebeğimmm. Sad Sad Sad
seboşumm süpperr olmuuşş. Smile
manyakk hee herzamnki bii Smile Smile
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:53 pm

ya ama ya bunlar ne biçim bölümler böyle herke bi acı bi hüzün içinde Sad
iki çift iyi ve güzel bişi duymayacak mıyız biz Sad
edward istesin ben dağı eritirim madem bi hikayede aslan ile kuzunun kavuşmasını istiyo ben yazarım o hikayeyi ya Crying or Very sad
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:55 pm

Elifimmmm kuzummm cok saol bebeğimmmm Very Happy
Beğnemene çok ama çok sevindim (:

özlemmmm ben acıklı yazmayı severim sekerim Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:57 pm

tamam ama edward*ıma dokanma bırak o mutlu olsun Very Happy
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:00 pm

Olsun muuuu olur heralde ooo neler olack biliyon mu sen 89 bölüm Very Happy
Bunun içinde neler neler var özlem yahaaa:D
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:07 pm

ama şimdi sen öyle dersen ben twiye kayar ordan okurum xD
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:15 pm

hotaru_edward demiş ki:
ama şimdi sen öyle dersen ben twiye kayar ordan okurum xD
bende merak edııyorumm kayıp okuyasım gelıoo Very Happy
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:29 pm

off jazz hemen şeye bağlama send eyaa sen suçlu değilsin iç güdülerin yüzündne kendini suçlayamazsın ed de suçlu değil ayrıca bi canavarda değil eğer bele insna olarak bi vampirle birlikte olarak büyük bi cesarete gösteriyosa sende onu katlememek için büyük bi çaba gösteriyordun ne var bund ayani bunu analmak bu kadar zor mu be adamm
eellerine sağlık sbeoş abalm Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 7:20 pm

ruh kardeşim herşeyi çok iyi açıklamış bunu biri jazz*e ve edward*dada iletsin nüffen ya Smile
ed*imi üzgün görmeye dayanamıyorum ben Sad ed*i bırakın ben kimseyi üzgün görmeye dayanamıyorum Crying or Very sad
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 8:25 pm

bolumu daha once gormustum ama ısteyken okumanın zararlarını dusunerek aksama bıraktım
ellerıne saglık sebos buda bır sahaserdı
uzulme jazzzım sen hepsı o savsagın yuzunden
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 9:49 pm

diğerr günn gelii. burdaa bölümmm yokmuuuuu. Very Happy Very Happy
seboşşş 89 bölümünn warr.. koy yaa boldann boldann hade kuşumm Very Happy Very Happy Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 12:11 pm

haydii seboşş ablacımm ses et bizeeee nüffenn
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 2:03 pm

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 29260_397772545673_8526405673_4191105_3903198_n
buyurr kuşmm. Smile herkese yepyenı karelerr. Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 2:39 pm

bişi sorcam o çirkin şahız esme*mi calrlisel*ın yanında xD
çıkartamadım ne kadarda kötü çıkmış ya Smile
esme*yse toplamasın saçını başını bu kadın=]
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 2:47 pm

hotaru_edward demiş ki:
bişi sorcam o çirkin şahız esme*mi calrlisel*ın yanında xD
çıkartamadım ne kadarda kötü çıkmış ya Smile
esme*yse toplamasın saçını başını bu kadın=]
dağınık daha mı güzell. Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 2:58 pm

esme biitanem Very Happy snaki banda açık iyiyimişti gibi geldi bakınca şöyle Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 3:30 pm

burcum demiş ki:
esme biitanem Very Happy snaki banda açık iyiyimişti gibi geldi bakınca şöyle Very Happy
Very Happy Very Happy savaş waryaa dövüşş yapcaklarr rahat olsunn dıedırr Very Happy Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 4:06 pm

yüünü göremiyoz ya öyle dağınıkken xD xD xD
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 4:20 pm

hotaru_edward demiş ki:
yüünü göremiyoz ya öyle dağınıkken xD xD xD

hahaaaa gzldii kuşumm.Smile ) lol!
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 7:23 pm

Saçını toplayınca bu karı bir seye benzemis ama tatlus yhaa kaldım ben simdi bir an Damon Carlisle ne edem şaşırdım Very Happy
Tatlı da cıkmıs Dr.Cullen yanındaki şahıs olmasa neysee yhaaa böhüüüüüüüüüüü

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...
5 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» ayrılık da sevdadandır...