Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...

+9
e/b/u/s
_KüBrA_
hotaru_edward
mavitunam
Alice Cullen
MeLanKoLiq
koke
q.a.m.z.e.
ssSeBoSss
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
hotaru_edward
..::Pembe Yıldız::..
hotaru_edward

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 3:18 pm

sana zaten katılıyorum burcu =]
ama rosa*da katılıyorum=]
iknizede katılıyorum kısaca Very Happy
RoBeYzA
..::Yeni Yıldız::..
RoBeYzA

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 10:05 am

Nedense bu hikayeyi gözüm bi yerden ısırıyoo Very Happy
Nerden acabaaaa
Sanırım bi zamanlar bnmde böyle bi hikayem vardı hahahahaha
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 3:35 pm

ya annem buraya bölüm ne zaman gelecek Sad
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 4:29 pm

seboşş ablammm Very Happy
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:35 pm

ablam bölüm Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 9:51 am

bende bölüm istiyorum cheers
tutuğu pankarta isyan yazdığını düşünürseniz çok sevinicem lol!
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 5:09 pm

hahaha koptum özlem la annem kusura bakma ama özleme tam destek hep destek ediyorum ve isyan ediyorum lol!
zaten görüşemiyoz ben seni özledim ya bigün konuşamasak özlüyom Sad
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:29 am

amaa bölümm gelmedimi kii burayaaaaaaaaaaa.. Sad
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:34 am

seboş abla feci üzgününm ama ben twi*ye kayışlardayım artık burayı kapatıp oraya uçuyorum resmi olarak lol! ama yinede pankartta isyan yazıyo lol!
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 7:02 pm

iişte bende bu hikayedeyim
twi'ye üye olduğumda bu hikayeyi okumak istemiştim ama o kadar sayfayı okumayı göze alamamıştım ama burdan okumaya başlıyorum
gerçekten çok güzel yazıyorsun şeboş abla
anlatım yeteneğin süper
duygu ve düşünceleri çok güzel anlatmışsın
bayıldım hikayene
ama bölüm yok mu?
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 7:30 pm

tüm hikayelere koke tarafından yb talep edilir.

By koke
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 8:58 pm

çok özür dilerim seboş abla dayanamdım gittim twiden okudum ve çok mutlu oldum cheers iyi haberler aldım rahatladım valla ve tüm bölümlerde süperdi ellerine sağlık valla cheers 17-18*de falan kaldım galiba gerisini artık burdan okucam bom
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:03 pm

hotaru_edward demiş ki:
çok özür dilerim seboş abla dayanamdım gittim twiden okudum ve çok mutlu oldum cheers iyi haberler aldım rahatladım valla ve tüm bölümlerde süperdi ellerine sağlık valla cheers 17-18*de falan kaldım galiba gerisini artık burdan okucam bom
ama bu yaptıgın çok ayıpp kuşumm. ben gıdığ okumaımm o kadarr merak ettım amaa Sad
banada anlatsana Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 95977
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:12 pm

halka açık bi mekanda anlatmıyım ama lol!
tek diyebileceğim okuduğum yere kadar mutlu haberler vardı ama sonra edward muhtemel olarak bella*nın öldüğünü sandı lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:16 pm

hotaru_edward demiş ki:
halka açık bi mekanda anlatmıyım ama lol!
tek diyebileceğim okuduğum yere kadar mutlu haberler vardı ama sonra edward muhtemel olarak bella*nın öldüğünü sandı lol!
yanee zatenn gerekıoo Very Happy sonunu okudumm benn ewlendıklerı zamnıı falnn Very Happy Very Happy sonunda yakalamıştımm ben bu şaheseriii ahh ahh Smile
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:20 pm

indexi vardı neden başa sarmadın peki lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:21 pm

hotaru_edward demiş ki:
indexi vardı neden başa sarmadın peki lol!
bn warkenn ındew yoktuu sanırmm. hem o kadar bölümm gözümm yemedii Very Happy Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:43 pm

niyeki ne güzel bi başlıcan sabah akşama kadar bi sürü süper bölüm okucan Smile
ben bayılıyorum çok bölümü bürükmiş hikayeleri okumaya Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:45 pm

hotaru_edward demiş ki:
niyeki ne güzel bi başlıcan sabah akşama kadar bi sürü süper bölüm okucan Smile
ben bayılıyorum çok bölümü bürükmiş hikayeleri okumaya Very Happy
yok bnn yorumm yapmakk yb ıstemkk daha çok sewıorumm Very Happy Very Happy tabıı merak ettiğim bölümde anında gelıcekk Smile Smile çok şey mi istiyorumm nee Very Happy bu arada pembişimm az kaldıı hatta olduu sayılırr Very Happy Very Happy I love you
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:47 pm

ne az kaldısı elif resmi olarak pemiş oldun Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:48 pm

ewwett koudaa açtımm zatenn Smile hadı ilk yorumu all kuşumm Smile Smile
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 7:10 pm

8.bölüm

Edward
Jasper gitmişti.avlanacağını söylüyordu,zihninden de aynı şeyler geçiyordu zaten.İstesem şimdi gidebilirdim kaçardım yine.Victoria'nın peşine düşerdim .Gayet kolay olurdu benim için ama bunu yapacak gücüm yok.Değil gitmek yerimden bile kalkmak zor geliyor şu an.Jasper'ın söyledikleri...Bella'mı bırakmamın,ailemin yanına gitmememin kendimce sebepleri vardı aslında.Ama şu an bu yaptıklarım hiç birinden emin değilim hepsini tekrar tekrar sorgulamam gerektiğine inanıyorum.Doğru mu yaptım acaba gerçekten...
Jasper herşeyin kendisi yüzünden olduğunu düşünüyor.Ama onun yüzünden değildi hiç bir şey,benim bencilliğimdi tüm bunların sebebi.Ben Bella'nın yanında hiç olmamalıydım.Onun hayatını tehlikeye soktuğumu bile bile hiç yapmamalıydım bunu.Ben bir canavardım oysa bir melek...Vampirlerle dolu bir aileye bir insanı daha doğrusu bir meleği sokmamalıydım.Jasper mıydı sadece dayanamayan Bella'mın kanının kokusuna.O an Carlisle hariç herkesin aklından geçmemişmiydi onun kanı.Ben bile yanında duramamıştım babam Bella'mı tedavi ederken.O zaman anlamıştım zaten yaptığım hatayı.Ve o an karar vermiştim gitmemiz gerektiğine.Tek karşı çıkan Alice olmuştu.
"Saçmalama Edward,bu onu üzmekten başka bir işe yaramaz." demişti.Ama dinlemedim onu, dinlememeliydim de zaten.Onun canı yandığında bile yanında olamayacaksam ne anlamı vardı ki yanında olmaya çalışmamın...Onu tehlikeye atmaktan başka neye yarayacaktı bu.
Alice beni vazgeçirmek için elinden geleni yapmıştı.Bella'nın doğum gününün gecesi,sabaha kadar başımın etini yemişti.Dinlemedim onu, Bella'nın yanında kalırsam ona yaşatacaklarımdan korktum.Rose hak verdi bana Emmett ise "bella'sız hayat herkes için zor olcak ama sen nasıl istersen" demişti.Jasper hiç bir yorum yapmamıştı o zamn arkasını dönüp gitmişti.Carlisle ise bana güveniyordu ve "hemen toparlanmaya başlıyoruz o zaman" demişti.Onların yanında kalmamam gerektiğini de o an anlamıştım ama Alice görmesin diye kesin bir karar vermiyodum.
Bella'mla konuştum,ailemin yanına gittim olayı anlattım ve o sırada Alice kızgın bir şekilde bağırmaya başladı "hayır Edward.Bizi de bırakamazsın"sonra da Esme'ye dönüp "Bizi de bırakacak, gidecekmiş,bizle kalmayacakmış". Esme bana dönüp inanamayan gözlerle baktı ona özür dilercesine bakıp
"gitmek zorundayım,yalnız kalmaya ihtiyacım var ve sizleri de üzmek istemiyorum."dedim carlisle'a bakıyodum.Onun tamam demesine kimse karşı çıkamazdı.Başını eğdi ve çıktım ne kimseye hoşçakal dedim ne başka bir şey.O zamandan beri kendimleyim işte.
En doğru olduğuna inandığım şeyi yaptım.Bella benle mutlu olamayacaktı.Ailemse üzüldüğümügörüp her gün daha beter üzülecekti.
Çok özledim aslında hepsini ama özellikle de Bella'mı özledim.Arada 'dönsem geri beni kabul eder mi diyorum' sonrada kendime kızıyorum 'saçmalama bunu yapmayacaksın' diye.
Bella bensiz yaşayacaktı mutluluğu.Bir insanı sevecek,evlenecek,çocukları olacak.Benim meleğim başkasının olacak...Evet bu bana çok koyuyor ama mutlu olucak o. Bu yüzden dayanabilirim.Sevdiği adam her anında yanında olcak onun, destek olcak ona.Benim Bella'ma yaşatamadıklarımı yaşatacak.Ben hiç varolmamışım gibi mutlu olacak Bella.Sanki ben hayatına hiç girmemişim gibi.
Aylarca hep bu düşünceye dayanarakdoğru yaptığımı düşündüm.Bella benim onu istemediğimi düşünüyor ve ben onun hayatındna çıkarak ona mutlu olma şansı veriyorum.Benle yaşadıklarını unutacaktır muhakkak.Ben onun hayatına girmemişim gibi olacak.
Ama Jasper'ın söylediklerinde beni düşündüren ne o zaman madem bu kadar eminim kendimden sorun nerde?? Aslında kendime dürüst olursam sorunun nerde olduğunu biliyorum...Jass 'ın dediği gibi kendimi kandırıyorum belki de.Belki de Bella beni hiç unutmayacak.Ben onun hayatından çıktım ama onu hayatımdan çıkarmadım sonuçta.Belki o da öyle yapmıştır.Ama bunu yapmamış olmasını umuyorum.Beni unutmuş olması lazım.Onu beğenen çok çocuk vardı okulda-maalesef-onlardan biriyle mutlu olmalı.Benle olamayacak çünkü.Ama ya hep içinde kanayan bir yara olursam onun için ??Kimle olursa olsun ya hiç çıkmazsam aklından?? başkasını öperken bile beni düşünürse??
Yok hayır bunlar olmayacak, Jasper benim kendimi çok öenmli hissetmem için uğraştı sadece.Bir insan herkesi unutabilir,insanlar için unutmak kolay şey.Ama konu Bella olunca işler değişiyor.O her zaman normal insanlardan farklı oldu.Normalde insanlar bize yaklaşmazdı mesela.Ama Bella yaklaşmıştı ve onu bırakan da biz olmuştuk.O bizden korkmamıştı hiç....
Ailemle görüşmelimiyim acaba.Evet hepsini çok özledim ama ne kadar dayanabilirim ki onların düşüncelerindeki acıya,ne kadar katlanabilirim onların Bella'ya duydukları özleme.Ama Esme...Annem...Onu böyle habersiz bırakmak...Asla kızmaz bana biliyorum hiçbirimize kızmaz aslında ama özlemiştir.fakat gidersem ikna etmeye çalışcaklar beni Bella'ya dönmem konusunda.
Gitmek istiyorum ailemin yanına ama peki ikna edilmek istiyomuyum????

Kimseye sölemeden ekliyorum bakalım ilk yorum kimin olacak hehehe
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 7:43 pm

ilk yorum lol!
tabikide biricik kızının annem benim ben kapmıycamda kim kapacak bounce bounce
hem dönmeyi hemde ikna edilmeyi istiyorsun aşkım ya ben biliyorum Rolling Eyes
ah ah annem harika ya tekrar okumak bu hikayeyi süper bişey cheers
annem seviyorum seni bak ilk yorumuda ben kaptım bounce Basketball lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 8:12 pm

ewettt istiyorusunn edd imm ayaaa.. hadıı dönn ailenee de iknaa etsınlerr senıı Very Happy Very Happy
süpper olmuşş seboşumm bayıldım kii ben bölümeee Very Happy Very Happy
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...   Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 9:06 pm

ablam bölüm gelmiş lol!
çok güzeldi bölüm
eline sağlık Very Happy

Jasper\'ın ağzından Forks\'tan ayrılık...
7 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki