Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AşKın AyaK İzLeri~

+6
_KüBrA_
hotaru_edward
mavitunam
büşra luck
MeLanKoLiq
koke
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:01 pm

_KüBrA_ demiş ki:
meleğim yaa yeni hikayeye başlkamışsın benim hiç haberim yok Sad Sad
neyse tanıtım çok güzel olmuş
ilk bölümüde beğendim
gacı öldü mü acep Very Happy Very Happy
yb salı mı gelecek bekliyorum melek Smile
prensesimm begenmene sewındımm. senı msn de görsem solıcektım kuşum ama göremıorum kii. Sad
gacı öldümü bilmem AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 95977
inş. salıı bıtanemmm. Smile Smile
ama bi ihtimall çarşambadaa.
özlemimm şimdi ekleyemem. daha hiç yb yazmadım ki kuşumm sonra çok sıkışırmm. sewmıorum ben olee hiç elimde yb olmadann. Sad
büşümm walla bılmıorumm belkı yarın belkı oburgunn belkı daha yakınn. *-)
mavitunam
..::Beyaz Yıldız::..
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:33 pm

elifim kuşummm ben burda salı derken sen çarşamba falan yazmışsın ne oluyor AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_evil

pazartesiii olmadı en geç salııııı
itiraz yok kuşummm
büşra luck
..::Yeni Yıldız::..
büşra luck

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:33 pm

ya artık sana bırakıyorum ben ama yarından sora büyük ihtimalle cumaya kadar yokum yani sadece gece açarım çünkü gündüz evede olmucam Very Happy
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:34 pm

kuşummm bak zaman daralıyorrrrr AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:47 pm

dilek abla sen buraya zorla bir bölüm koydurda bizde okuyalım lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:50 pm

ablam bu akşam olmazz tamam yarınn Very Happy
bak çarşamba dıodumm ablamm. Very Happy
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:56 pm

büşracımmm uğraşıyorum olmadı msn den sıkıştırıcam ben kuşumuuuu AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:20 pm

sen halledersin ablacım ben artık gelince okurum Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:35 pm

nolıyoo burda yaww lol! sewıorumm sizii Very Happy I love you
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 10:12 pm

elifimmm kuşummm bak bugünü gçirdin yrın bölümmmmm lütfennn AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_sad AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_sad

kırma beni hadi ama AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:50 pm

mavitunam demiş ki:
elifimmm kuşummm bak bugünü gçirdin yrın bölümmmmm lütfennn AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_sad AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_sad

kırma beni hadi ama AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol
tamam ablamm yaa akşamaa koyucamm bi aksılık çıkmazsaa Wink
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:09 pm

elifim ben bekliyorum canım AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:37 pm

mavitunam demiş ki:
elifim ben bekliyorum canım AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Lol
tMam ablamm. Smile Smile
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:41 pm

2.ßöLümmm
Ne? Bu adam ne diyordu böyle.. Ben niye zavallı olacakmışım ki?
“sen ne diyorsun?” diyerek atıldım.
Adam sadece tebessüm ediyordu. Ne demeye çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Adam bir anda yerinden kıpırdayıp arkasını döndü. Hızlıca yanımdan uzaklaşıyordu. “heyy. Nereye?” diye bağırdım arkasından. “ne söylemeye çalıştığını bana açıklamalısın, böyle gidemezsin.” Diyecektim ama artık çok geçti. Adam çoktan gözden kaybolmuştu bile. Arkasından koştum. Koştum. Sanki tüm orman üstüme üstüme geliyordu. Başım dönmeye başladı. Kendimi yerde bulmam çok zaman almadı. Kalkmaya çalışıyordum ama hareket edemiyordum. Sonunda pes edip soğuk çimlere sırtımı yasladım.
Dave’in uzaktan gelen o boğuk sesi ismimi söylüyordu. Ona cevap vermeye çalışıyordum. Ama ağzım kıpırdamıyordu. Onun sesini seçebiliyordum. Birileriyle konuşuyordu. Boğuk gelen ses daha net bir hal almıştı artık. Gözlerimi açmaya çalıştım. Belki hissedemediğim çocuklarımın yüzünü görürüm diye ama açamıyordum. Sanki göz kapaklarımın üzeri betonla kapatılmış gibiydi. Açamıyordum. Çok fazla ağır geliyorlardı bana. Üstelik konuşamıyordum da öyle yorgun ve halsizdim ki. Sanki tek bir parmağımı kımıldatsam çözülecekmişim gibi geliyordu ama yapamıyordum. Burası tam bir bilinmezlikti. Gözlerimi açmalı, tüm bu bilinmezlikten bir an önce kurtulmalıydım. Çocuklarımın durumunu öğrenmeliydim. Etrafımda olan şeylerin bir anda hızlandığını ve o telaşlı havayı hissedebiliyordum. Gözlerimi açmaya daha da zorladım. Göz kapaklarım biraz aralandı fakat güneş ışığı gözlerimi acıtıyordu. Tekrar kapattım göz kapaklarımı. Gözlerimden yaş geldiğini hissedebiliyordum. Ama bu beni rahatlatmıştı. Gözlerimi açtığım oda bomboştu. Az önce ki olan şeylerden olacak ki herkes gitmişti. Ama ne olmuştu ki. Çocuklarıma bir şey mi olmuştu yoksa? Tekrar –dave- diye seslenmeye başladım. Bir gün içinde ne kadar -dave- demiştim ben böyle. Ellerimi kaldırabilsem, kendimde o gücü bulabilsem hemşireyi çağırma düğmesine basacaktım fakat sesim bile bu kadar zor çıkarken hiçbir yerimi oynatamazdım. Tekrar ve tekrar dave dıye bağırdım. Sesim eskisinden daha çok çıkıyordu. Ses tellerim hastanenin kuskuna alışmış olmalıydı. Sonunda kapının açıldığını duydum. Dave içeri girdi. Telaşlı bir şekilde sordum;
-“çocuklarımız nasıl?”
cevap vermiyordu. Tekrar sordum. Soruma kayıtsız kalamazdı. Artık cevap vermeliydi. Sanki boğazıma bir yumru oturmuştu. Sesimi de çıkartamıyordum. İçimdeki korku tüm bedenimi sardı. Gözlerimden akan yaş aralıksız çarşafa boşanıyordu. Dave hiçbir şey söylemeden gözyaşlarımı silip alnımdan öpüyordu. Ama ben zorlukla kaldırdığım kolumla onu itiyordum. Zorla çıkarttığım sesimle son bir kez sordum. “onlar iyi mi? Lütfen söyle dave. Ne oldu onlara? Niye söylemiyorsun?”
Dave in yutkunmasını ta içimde hissediyordum. O yutkunuş sanki boğazımdaki yumruyu daha da ileri itiyordu. “o iyi.” dedi sadece. “kim iyi? Benim iki çocuğum var. Diğeri nerde?” sadece haykırıyordum. Kollarıyla beni tutmaya çalışan dave ağzını açtı ve dudaklarından dökülen sözler buz kesmeme neden oldu.
“Seni bulduğumda yerde kanlar içindeydin. Bir bebeğimizi yoldayken kaybettik. Zaten çok geç kalmıştık. Seni duymadım, bu benim suçum. Hepsi benim suçum.” Diyip kendini duvarlara vuruyordu. -Dave- diye bağırdım. “Tamam yeter senin bir suçun yok.” Desemde. Yaptığı şeyden vazgeçmiyordu. Ardından, ‘hangisi yaşıyor’ diye sordum. Sadece ‘oğlumuz’ diyebildi. “O iyi mi?” diye sordum. “Aslında iyiydi ama az önce nefes almakta zorluk çekmiş. Hemen yanına gittim. Tüm doktorlar başındaydı. Ellerinden geleni yaptılar. Şimdi oğlumuz çok iyi.” “Ona bir isim bulmalıyız.” diyerek zorlukla gülümsedim. Ardından bana doğru yaklaşan dave in elini tutarak “lütfen ona bir şey olmasın. Bir çocuğumu daha kaybedersem yaşayamam.” diyerek ağladım. Dave elimi sıkıyordu. “merak etme ona bir şey olmayacak diyerek beni teselli etmeye çalışıyordu. Ama kızımı düşünmeden de edemiyordum. Kızım ölmüştü. Benim güzel kızım. Onu dünyaya gelmeden bile bu kadar seviyorsam yaşasaydı ne kadar daha çok severdim acaba. Dave yere çökmüş ağlıyordu. Kısık bir sesle ‘onu görmek istiyorum’ dedim. Bir anda ayağa kalktı. Farklı bir şekilde telaşlandı. Uzunca bahaneler uydurmaya başladı. “şu anda kalkamazmışım, önce sağlığım yerine gelmeliymiş.” Falan. Ama ondaki bu farklı durumu çözemiyordum. Onun bu sert tutumuna söyleyecek cevap bulamıyordum kafamı eğdim ve göz yaşlarımın yastığı ıslatmasına izin verdim..

umarım beğenirsinizz. Rolling Eyes Rolling Eyes
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:42 pm

önce yorumu alayıım dedim AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:45 pm

mavitunam demiş ki:
önce yorumu alayıım dedim AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_bounce
süppersinn ablamm Smile Smile
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:09 pm

ikinci yorum Sad
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:14 pm

forum ne ka değişmiş cevap verme yerini aradımda aradım yaf cheers
çok güzel olmuş elif bölüm ben en kısa zamanda yb istiyorum senden cheers
feci meraklardayım çünkü ben cheers
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:19 pm

MeLanKoLiq demiş ki:
ikinci yorum Sad

kuşumm üzülmee yawwww. salla bi dahakınee olurrr.
hotaru_edward demiş ki:
forum ne ka değişmiş cevap verme yerini aradımda aradım yaf cheers
çok güzel olmuş elif bölüm ben en kısa zamanda yb istiyorum senden cheers
feci meraklardayım çünkü ben cheers
bende ılk gırdıgmde aramıştımm Very Happy Very Happy Very Happy
begnmene coookk sewındımm bıtanemm.
şimdi kendım yb yazana kadarr size malesef yb koyamayacoğum. Sad
yarın yazarım bi tane yada ıkı tanee inş. Wink
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:25 pm

inşallah inşallah lol!
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:20 pm

elifim ben tv ye daldıım gittim
bölüm harika olmuşş kuşşummm
bence bu bebek yaşşııyor
ne oldu diğğerine ya ölmesin yazıık
canıım yüreğğine emeğğine sağğlıık çok çok saol canıım
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:23 pm

elifim kuşum süper olmuş ellerine sağlık bounce
bence bebeklerin ikiside yaşıyo ama dieri nerde bilmiom ama ileride çıkacak karşısına kardeşinin ama kardeş olduklarını bilmeyecekler gibime gelio acaba doğrumu tahmin ettim Basketball
ileriki bölümlerde doğru olup olmadığını öğrenebilirim yada sen bana çıtlatırsın elifim azcuh öle öğreneblirim Very Happy
hadi yb istiom ben lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:19 pm

mavitunam demiş ki:
elifim ben tv ye daldıım gittim
bölüm harika olmuşş kuşşummm
bence bu bebek yaşşııyor
ne oldu diğğerine ya ölmesin yazıık
canıım yüreğğine emeğğine sağğlıık çok çok saol canıım
begenmenee cooooooooookk sewındımmm ablammmmm. Very Happy Very Happy I love you
inşallahh ölmezz kuşumm Smile

MeLanKoLiq demiş ki:
elifim kuşum süper olmuş ellerine sağlık bounce
bence bebeklerin ikiside yaşıyo ama dieri nerde bilmiom ama ileride çıkacak karşısına kardeşinin ama kardeş olduklarını bilmeyecekler gibime gelio acaba doğrumu tahmin ettim Basketball
ileriki bölümlerde doğru olup olmadığını öğrenebilirim yada sen bana çıtlatırsın elifim azcuh öle öğreneblirim Very Happy
hadi yb istiom ben lol!
böyle tahmın edıosunn kuşumm. tamam olabılırr ama çok karuşukk şeylerr war ordaa Cool
nese bölümler gelınce öğrenırsınn kuşumm. I love you
dur ben bı tane yazım yb ole gelırr buraya yb Very Happy
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:39 pm

eed var ve ben o karışıklıktan sadece bunları çıkara bildim bounce
eed bölümler gelsin öğrenirim Basketball
hadi yazmadın mı yb bekliom bah kuşum lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:41 pm

MeLanKoLiq demiş ki:
eed var ve ben o karışıklıktan sadece bunları çıkara bildim bounce
eed bölümler gelsin öğrenirim Basketball
hadi yazmadın mı yb bekliom bah kuşum lol!
yok kuşmm. yazmadımm dahaa. şimdi bur bir hayalın bir bölümünü pc ye geçirmemm gerekıyoo Smile
ondan sonraa yb Wink

AşKın AyaK İzLeri~
2 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» askın kıtabı
» canan tan~aşkın sanal halleri