Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı

+9
büşra luck
_KüBrA_
ssSeBoSss
burcum
MeLanKoLiq
koke
Desert rose
hotaru_edward
Alice Cullen
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Alice Cullen
..::Beyaz Yıldız::..
Alice Cullen

burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Empty
MesajKonu: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 6:43 pm

İnsanligin ilk varoldugu dönemde,adamin biri seytani

yakalamaya karar vermis.Ancak bunun için 40 yil Tanri'ya ibadet etmesi
gerekiyormus.Karisiyla , dostlariyla ve bütün dünyayla iliskisini kesmis,

kendisini ibadete adamis.40 yil sora Tanri , ibadetinin karsiligi olarak
ona agzi kapali bir sisenin içinde seytani sunmus.Artik özgürmüs
adam.Dünyada neler olup bittigini görmek, nelerin degistigini ögrenmek için sabirsizlaniyormus.siseyi karisina teslim etmis,ona iyi sahip olmasini

söylemis ve disariya çikmis.Kadincagiz seytani çok merak ediyormus.Ve merakina yenilip sisenin agzini açivermis...Açar açmaz da seytan siseden firlayip cikmis ve gülmeye baslamis:'Merakina engel olamadin ve kocanin 40

yillik emegini bosa çikardin 'diye alay etmis kadinla.

'Yok canim' demis kadin. 'Sen hiç o sisenin içinde olmadin ki.'
'Nasil olur? ' diye haykirmis seytan. 'Sen de gördün...siseden çiktim ben !

'Hiç o sisenin içinde degildin, inanmiyorum buna.Nasil küçücük siseye
girebilirsin ki? '

Kafasi atmis seytanin . 'Gireyim de gör!'demis ve yeniden sisenin içine girivermis....

Adamin seytani hapsetmesi 40 yilini,kadinin ise yalnizca 5 dakikasini almis.

Seytan da söyle isyan etmis Tanri'ya :'TANRIM ,MADEM KADINI YARATACAKTIN , O ZAMAN BANA NE GEREK VARDI?
hotaru_edward
..::Pembe Yıldız::..
hotaru_edward

burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Empty
MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 6:51 pm

ben bunu görmüştüm Very Happy
ama neden kızalım anlamadım ben pek üstüme alınmam şahsen böyle şeyleri Suspect
ordaki kadın kurnazmış Suspect
ve buda bi hikaye Very Happy
ama bana harika fikirler veren bi hikaye Suspect
tekrar okuyunca şimşeklerimi çaktırdı pit burak abi Smile
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 6:54 pm

cogu ınsan bunu okudugunda kadınların seytandan bıle tehlıkelı oldugunu anlattıgı sonucuna varıyor bende aynı fıkırdeyım
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 6:58 pm

bi hikayeden öyle bi sonuca nasıl varıyolar ki Laughing
bence saçma bounce
hem burda kadın bence kötü değil kurnaz lol!
işini biliyo işte lol! bu hikayeden çok güsle kötü adam yaratma rehberi olur lol! ben kullanıcam bu rehberi lol!
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 6:59 pm

bana karsı kullanmada kıme kullanıyorsan kullan ozlem
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:02 pm

ben bi rosa yararttım burak abi lol!
onu kötü yapmada kullanıcam lol!
zaten kötüde bu hikaye aklımda daha da kötü bi rosa ortaya çıkmasına sebeb oldu lol!
tekrar teşekkürler cheers
sen gerçek hayatta kullanmaktan bahsettinde acaba ben bu rehberi abim beni gıcık etmeye kalktığında kullansam mı Suspect iyi fikir gibi Suspect
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:06 pm

dıkkatlı olda abıne karsı kullanınca ters tepmesınde Smile
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:10 pm

babam yakınlardayken kullanırım bişeycik yapamas xD
zaten ertesi günede unutur gider cheers
bi işi düşerse hatırlatır bunu o kadar What a Face
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:43 pm

hehehh kankaam biliodum bunuuu Smile Smile
walla bazen ben bile korkuorum bizden...
ahh bu kadınlaaarrr Shocked Shocked Shocked
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:45 pm

yaa kanka hep kadınlar basımı yakıo benım
ne geldıyse bunlar yuzunden geldı basıma
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:48 pm

hehehhee ama yanii 'bunlar' demesekk...
kankaa valla bu konuları umuma açık yerlerde konuşma bence.. burda bi seni görüom erkeek..ben bile kurtaramam bakk soraa Razz
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 8:11 pm

aralarında bazı saglam karakterlıler war onlarda hep burada toplanmıs ne hıkmetse
koke
koke

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:31 pm

Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol!
süpperr yaa Very Happy Very Happy
şeytann kadınn. Very Happy
aslında birazz akıllı olucaksınn. Very Happy Very Happy
süpermiş burakk pit. Smile
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:36 pm

tesekkurler elıf en azından su ana kadar bekledıgım gıbı tepkıler almadım
koke
koke

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:37 pm

Alice Cullen demiş ki:
tesekkurler elıf en azından su ana kadar bekledıgım gıbı tepkıler almadım
niye alasın kii. kadın aklı iştee. Very Happy Very Happy bu kötü bişe değilkii Very Happy
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 10:02 pm

Alice Cullen demiş ki:
aralarında bazı saglam karakterlıler war onlarda hep burada toplanmıs ne hıkmetse

anaaamm kankam bak arada kaynıomuş nerdeyse bu lafın Smile
dur ben diikkat çekiyim bunaa Smile
kankaaam saol..üstüme alındım ben hemen teşekkür etmem lazım Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 10:04 pm

sen bası ceken dıger 19 kısıden bırısın kanka Smile
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:05 am

bende hemen üstüme alındım p.i.t Burak Laughing
ya işte kadın böle kurnaz zeki olunca şeytanı bile kandırıyo Twisted Evil
adam 40 yıl çalıştı kadın 5 dk hemen kavanoza geri tıktı hehehe süper ya bounce
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:47 am

bence oyle degıl
kadınlar oyle tehlıkelıdırkı
seytenı bıle kandırabılır dusun erkegın halını demek ıstıo
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:51 am

hçte bile kadın zeki olduğu için 5 dk halletti işi
ve kadınlar tehlike deildir sadece kurnazlar biraz Rolling Eyes
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 11:27 am

neyse sımdılık susma hakkımı kullanayım ben
burada tek erkek benım lınc edılmek ıstemıorum
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 11:30 am

Alice Cullen demiş ki:
neyse sımdılık susma hakkımı kullanayım ben
burada tek erkek benım lınc edılmek ıstemıorum

ne linçi kankam yapmaa....
ben kankama laf sölettirmeem taamm mıı Smile
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 11:38 am

kanka suanda sıtede senle benı cıkart 18 kısı kalıyo
18-2 hıc sansımız yok gıbı gelıo bana Smile
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 12:22 pm

yok artık bu konu için bişey yapacak deiliz ama sen genede susma hakkını kullan bu kadınların sağı solu belli olmaz Very Happy
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 12:24 pm

Alice Cullen demiş ki:
kanka suanda sıtede senle benı cıkart 18 kısı kalıyo
18-2 hıc sansımız yok gıbı gelıo bana Smile

kanka bu iş öle rakamlara bakmaz taamm mııı....
ben savunurum diosam savunurum..
olmadı ikimizde ii kıvırıoruz nasolsa sorun deil yanii bişiler yaparızzz...
iide kaçarım benn hanii Very Happy Very Happy

burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı
1 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
 Similar topics
-
» ..kızım berfin için...
» aşkım isyandır benim..
» ...benim gibi... ceyhun'dan ;)
» Nazım Hikmet - Piraye İçin Yazılmış 21-22 şiirleri
» ıste benım cocuklugum boyledı ya sızın kı