Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geçmişin Kırıntıları...

+6
Alice Cullen
ssSeBoSss
koke
burcum
hotaru_edward
MeLanKoLiq
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sonraki
YazarMesaj
Alice Cullen
..::Beyaz Yıldız::..
Alice Cullen

Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:38 pm

ama orada alıce hala hayatta pek hıkayeye gırmesede
yasadıgını bılmek bıle yetıor
abla sana guvenıorum ama alice olecegı dusuncesı bıle
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:40 pm

Alice Cullen demiş ki:
ama orada alıce hala hayatta pek hıkayeye gırmesede
yasadıgını bılmek bıle yetıor
abla sana guvenıorum ama alice olecegı dusuncesı bıle
aman burak sendekide ne alice aşkıymışş. Very Happy Very Happy
dicem ama bende edd e karşı senden fazlayımm.
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:43 pm

bende kı ask degıl ben hep kendımden kucuk bı kız kardesım olsun ıstemısımdır
onunda boyle neselı bır tıp olurdu hep hayallerımde bu kıtabı okurken ıste benım
kız kardesım olacak kız dedım
koke
koke

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:46 pm

Alice Cullen demiş ki:
bende kı ask degıl ben hep kendımden kucuk bı kız kardesım olsun ıstemısımdır
onunda boyle neselı bır tıp olurdu hep hayallerımde bu kıtabı okurken ıste benım
kız kardesım olacak kız dedım
hiç. kardeşin yok mu ki senın?
aslında mantıklı ewın neşesii lurdu.
bnm ıkı tane kız kardeşim war. onlarda başa belaa Very Happy Very Happy
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:48 pm

hikaye çok güzel az sabredin bölümleri bi okuyun semam zaten mükemmel benimprensesim o Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_biggrin
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:50 pm

bı ablam war oda olmasa
kafayı yerdım herhalde
ama ben kendımden kucuk bana abı dıecek bırı ıstıordum
koke
koke

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:51 pm

mavitunam demiş ki:
hikaye çok güzel az sabredin bölümleri bi okuyun semam zaten mükemmel benimprensesim o Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_biggrin
tamam ablamm. ben sabredıcemm. edd ıme bişe olmasında aman. Smile
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 7:38 am

ya Burak üzülme böle ya Sad
ne yapsak ki şu Alice için bişeyler düşünüyorum ama olmuyo be Burak Mad
Elif ya kusura bakma sana Eddimi ayarlardım ama o benim ya veremem kimseye Rolling Eyes
ablam buraya gelmişsin oh oh az kaldı dier bölümlerede süper olacak ama burda biraz deiştiriyim diom hikayeyi buraya özel Rolling Eyes
ana buldum Burak Alice yaşıyacak hemde sen hikayeye katılacan ama sana bir ipucu vereyim Alice'in abisi olacan üzülmene dayanamadım buda benden sana bir kıyak Rolling Eyes
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 7:40 am

gune bu kadar neselı bı haberle baslamak mukemmel oluo yaa
cok sagol cnm
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 7:42 am

önemli deil herzaman Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 7:43 am

eee bolum ne zmn gelıo
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:06 am

şimdi bölümü tekrar yazıyorum birazdan eklerim Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:11 am

bıraz cabuk ol ama beklıyorum burada
arkadasım arayınca cıkacam okumadan gıtmeyelım
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:22 am

Arkadaşlar öncelikle bilmeniz gereken bir şey var Gregory Hause’nin özel yeteneği bir insan vampir fark etmez gözlerine baktığında onu hipnoz ediyor yani hiçbir şekilde o kişi kımıldayamıyor ve o hipnoz ettiği kişinin hafızasından istediği bir yeri ya da tamamını silebiliyor. Ama yeteneğini pek fazla kullanmıyor özelliklede hafıza silme kısmını::

5. Bölüm
Edward Cullen
Bizde derhal oraya gittik ve onları beklemeye başladık. Alice tekrar geleceğe baktı.
Alice: ‘5 dakika sonra buradalar’ dedi. Herkes gerilmişti bunu düşüncelerini okumadan da anlayabilirdim. Bu sırada Bella’ya baktım endişe içinde kızımıza sarılıyordu. Bende gidip onlara sarıldım.
Ben: ‘Her şey yolunda gidecek ve kimseye bir şey olmayacak’ dedim kulağına eğilerek.
Bella: ‘Bundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun’ dedi. Buna verecek bir cevabım yoktu. Sadece öyle olmasını umuyordum. Bu sırada Volturlar geldi. Aro, Marcus, Caıus başta olmak üzere tüm Volturlar buradaydı. Aro gülümseyerek öne çıktı.
Aro: ‘Sevgili dostum Carlis görüşmeyeli uzun zaman oldu’ dedi elini Carlis’e uzatarak. Bunun anlamını biliyorduk. Ne olup bittiğini öğrenmek için Carlis’in düşüncelerini okuyacaktı. Carlis’te ona yaklaşıp elini tuttu.
Carlis: ‘Evet uzun zaman oldu dostum’ dedi. Bu sırada Aro onun düşüncelerinden olup biteni öğreniyordu. Carlis ona Renesme’nin farklı olduğunu gösteriyordu. Ama Aro’nun düşünceleri onun farklı olduğunu anladığını gösteriyordu ama başka bir şey vardı düşüncelerinde. Evet, neden daha önce düşünemedim Renesme farklı ve Aro onu yanına istiyor amacı bu. Nasıl daha önce aklıma gelmedi istem dışı olarak ağzımdan ‘Hayır!!’ kelimesi çıktı. Bunun üzerine herkesin kafası bana döndü.
Ben: ‘Böyle bir şeye asla ama asla izin vermeyeceğim’ dedim. Aro ufak bir kahkaha attı.
Aro: ‘Bakalım bizi nasıl durduracaksın’ dedi. Herkes anlamaz gözlerle bize bakıyordu. Bella ise git gide daha çok geriliyor ve kızımızın önünde korumacı bir şekilde eğiliyordu. Yani en ufak bir harekette kızımıza karşı onu koruyacaktı. Yani bunu düşünüyor olmalıydı. Bella’nın bu hareketine Aro daha çok güldü.
Aro: ‘Size bir teklifim var eğer kabul ederseniz buradaki hiçbir vampire zarar gelmez eğer kabul etmezseniz…’ burada sözünü kestim.
Ben: ‘Asla aklında bile geçirme’ dedim.
Carlis: ‘Edward bizde duyalım neymiş teklifi’ dedi. Bunun üzerine sustum.
Aro: ‘Teşekkürler dostum’ dedi ve devam etti ‘Renesmeyi bana verin ve bizde hiçbir yere zarar vermeden gidelim’ dedi.
Emm: ‘Böyle bir şeyi kabul etmemizi bekleyecek kadar ahmak olamazsın dimi’ dedi tıslarcasına.
Rose: ‘Asla’ diye bağırdı. Bense Bella’yı Aro’nun üstüne atlamaması için sakileştirmeye çalışıyordum. Bu sırada Alicesin gözleri geleceğe odaklandı. Ama hiçbir şey görmüyordu. Tabi bunun nedeni Kurtlardı.
Aro: ‘Son sözünüz bu mu dostlarım?’dedi. Hepimiz budur anlamında kafamızı salladık.
Aro: ‘Peki bunu siz istediniz Cullenlar size öyle bir şey yapacağım ki bir daha Volturlara karşı gelinmemesi gerektiğin buradaki ve burada olmayan bütün vampirler anlayacak’ dedi. Sonra Alex’e baktı ve artık hissizdik. Yani bize bir şey yapılsa hiç birimiz hissetmezdik. Sonra birden bire Alex üzerimizden gücünü çekti. Ama hepimizi 3’er 4’er kişi tutuyordu. Neler olduğunu anlayamadık. Ama bunu anlamam için Aro’nun düşüncesini okumam ve ardından ‘HAYIR’ diye bağırmam bir oldu. Bunun üzerine Aro kahkaha attı.
Aro: ‘Bunu siz istediniz’ dedi. Sonrada devam etti ‘Bu görevi içinizde yapmak isteyenler var mı?’ diye sordu ve sorar sormaz Jane atladı.
Jane: ‘Ben tabi sizin için bir sakıncası yoksa’ dedi gülerek.
Aro: ‘Tabiki de yok seç bakalım Cullen kadınlarından kimi öldürmek istiyorsan’ dedi.
Emm: ‘Bunu yapamazsın seni mahvederim’ dedi hırlayarak ama en çok kişi onu tutuyordu. Çünkü aramızdaki en güçlü kişi oydu ve onu tutmak zordu.
Jane: ‘Rosalie Cullen’ dedi sırıtarak.
Aro: ‘Senindir’ dedi kahkaha atarak. Sonra Jane önce üzerinde yeteneğini kullanarak ona büyük acılar çektirdi. Bunu Rosa düşüncelerinden daha iyi anlıyordum. Hepimiz bırak diye bağırıyorduk. Emm resmen feryat ediyordu. Sonra sırasıyla Alex, Felix, Demetri, Renata gelip Bella, Esme, Alice, Renesme’nin yanında durdular. Artık Jane’de durdu. Rosa yerde hareketsizce yatıyordu. Emm onun yanına gitmek için ne kadar çırpınsa da bir türlü kurtulamıyordu. Artık hepsi Aro’ya bakıyorlardı. Aro da bitirin işlerini anlamında kafasını salladı. Bu sırada büyük bir fırtına oluştu. Öyle bir fırtınaydı ki vampir olmamıza rağmen hiçbir yeri göremiyorduk. Neler oluyordu.
Aro: ‘Neler oluyor bu da ne şimdi’ diye bağırdı. Ama kimsenin en ufak bir fikri yoktu. Sonra birden fırtına durdu. Herkes şaşkınlıkla etrafına bakıyordu. Her yer aynıydı tek fark Alice yoktu. Neler olmuştu Alice nereye gitmişti bilen yok.
Marcus: ‘Bu da ne demek Alice nerede’ dedi.
Aro: ‘Bilmiyorum’ dedi ve sonra devam etti ‘Her yeri arayın buralarda olmalı gidebildiğiniz yere kadar gidin ve en ufak bir izi bile takip edin’ dedi. Volturların çoğu koruması aramaya gitmişti ama bizi tutanlar hala buradaydı.
Aro: ‘Her neyse onu da en kısa zamanda bulacağımıza eminim biz işimize dönelim’ dedi ve ‘Bitirin işlerini’ diye emretti. Olamaz bunu yapamazlar ne kadar feryat etsek de olmuyordu. Vampir olurken bile bu kadar acı çekmemiştim. Dünyada böyle bir acı var mıydı? Gözümüzün önünde sevdiğimiz kadınları yakıyorlardı ama onlar hala bizi düşünüyorlardı. Hepsi en son düşüncelerinden bana seslendiler.
Renesme: ‘Babacım bu çok acı veriyor ve ben bunun sonunda öleceğimi anladım. Sizi çok seviyorum ve Jack söyle onu da çok seviyorum. Biz öldük diye sakın üzülmeyin eğer üzülürseniz ben daha çok üzülürüm’ dedi. Minicik kızım bile bizi düşünüyordu. Böyle bir zalimlik nasıl yapılırdı.
Esme: ‘Carlise söyle Edward onu hep sevdim ve seveceğim. Eğer oda biraz beni sevdiyse hayatına devam etsin. Karşına seveceği biri çıkacaktır ve en son isteğim o kadınla mutlu olmasıdır. Beni biraz sevdiyse onunla mutlu olsun hepinizi seviyorum’ dedi. Ah Esme bunu başarabilir mi Carlise bilmiyorum. Bu sırada Rose seslendi.
Rose: ‘Edward! Emmet’te söyle ne olursa olsun onun hayatına devam etmesini istiyorum. Karşısına yeniden sevebileceği biri çıkacaktır. Eğer öyle biri çıkarsa onunla mutlu olsun. Benim yüzümden kimseye kapılarını kapatmasın. Onu çok sevdim. Bu iğrenç hayatımda benim en güzel şeyimdi. Hepinizi seviyorum bunu sakın unutmayın!’ dedi. Ve ve ve Bellam
Bellam: ‘Edward hayatımın aşkı. Seni çok sevdim ve hep seveceğim bunu bildiğini biliyorum ama son kez söylemek istedim. Eğer sende beni sevdiysen biraz da olsa hayatına devam ette. Eğer karşına tekrar sevebileceğin biri çıkarsa onunla mutlu ol. Senden son isteğim sonsuz hayatında mutlu olman. Sakın ölmeyi aklından bile geçirme çünkü senden benim için yaşamanı istiyorum. Diğerleri de aynı şeyi istiyorlardır o yüzden hepiniz bizim için yaşamalısınız. Hepinizi seviyorum. HOŞÇA KAL AŞKIM’ dedi.
Ben: ‘Bende Seni SEVİYORUM BELLAM ve hep seveceğim’ diye feryat kopardım ama o çoktan gitmişti. Artık kimse bizi tutmuyordu. Çünkü artık kıpırdayacak durumda bile değildik. Bu nasıl olmuştu. Onlar ölmüştü. Bunca senemi geçirdiğim annem diye kız kardeşim diye bildiğim kişi ölmüştü. Vampir olmama rağmen bir kızım olmuştu ama ona doyamadan gitmişti oda ve Bellam beni nasıl bırakmıştı. Bunu nasıl yaptı. Onsuz yaşayabileceğimi nasıl düşündü. Şimdi onlardan geriye sadece külleri kalmıştı. Ben şimdi ne yapacaktım nasıl yaşayacaktım. Bu iğrenç hayatımda bu kadar mutluluk çok muydu bana. Çok fazla mı mutlu olmuştum ya a ağır bir günah işledik de tanrı onları elimizden mi aldı…

İşte bölümünüz Laughing
Beğenmeniz dileğiyle Rolling Eyes
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:29 am

bı dakıka alice nereye gıttı yaaa
en azından olmedıgını bılıyoruz o yeter
ama nereye gıttı sen bugun kac bolum daha eklersın yaaaa
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:32 am

ya elimdeki bölüm bitti bitek bizimle ilgili yazdığım 6. bölüm kaldı onuda eklerim bbugün ama başka ekleyemem yarına yzaılım var 2 tane ona çalışacağım Sad
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:33 am

ıyı o da aksama gelır herhalde gonul rahatlıgı ıle cıkabılırım
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:35 am

eed oda akşama gelir sen çık Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:01 am

Very Happy ay bölüm çok güseldi ne harika bella öldü ya Very Happy
ama düşününe Alice ortadan kayboldu diye ikinci sevdiçeğim jazz onu bulmak için büyük çabalara girecek Sad neyse bulurda mutlu olurlar inş. Sad
bölüm süper tabi Very Happy yenisi keşke akşama gelmese ben kaçak şahısım akşama girememki Very Happy
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:05 am

ya özlem napsam bilemedim seni hikayeye alacam ama Alice öldürmeyince Jazz onu bulunca tekrar birleşirler ne yapsam ki acaba ya kafam karıştı :S
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:12 am

jazz geçmişi unutsun Twisted Evil
ne zalimim ya Laughing
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:16 am

zalim bigün Alice karşısına çıkarsa nolcak Shocked
dur dur ayarlayacam ben inş yada ayarlayacam çünkü ayarlamam gerek Laughing
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:18 am

jazz alice unutuo bana sevdalancak alice gelince işler karışıcak ama jazz onu hatırlamadığı için sevmicek işte Twisted Evil
kötüyüm ben kötüyüm kötyüm herkesi hasta ederim ederim haha xD xD xD
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:26 am

cıh o iş yaş iş işler çok pis karışır ya senin sevdiğin başka biri yokmu onuda katalım hikayeye bounce
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:29 am

Sad bi jazz bi edward var Sad
ilk defa onlara öyle fanlandım Sad
ama tabi bide yakışıklı damon var ama oda seboş ablanın yenisi Very Happy

Geçmişin Kırıntıları...
4 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sonraki