Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geçmişin Kırıntıları...

+6
Alice Cullen
ssSeBoSss
koke
burcum
hotaru_edward
MeLanKoLiq
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sonraki
YazarMesaj
Alice Cullen
..::Beyaz Yıldız::..
Alice Cullen

Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:39 pm

buda cok haın bı plan oldu yaa
adam senı aldattı dıe sende karsılık olarak onu aldatman gerekmıo kı
ssSeBoSss
..::Yeni Yıldız::..
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:44 pm

Yaaa aldatıldım ben ama yhaaaa varmı böle bir sey bir değil iki değil Twisted Evil
gitsin tatil yapsın o sarı cadıyla bööö zaten kadında
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:48 pm

onlar gelıp gecıcı sebos sen merak etme
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:48 pm

hadi ya benim haberim yoktu bundan Shocked
annem belkim hikaye biraz ilerleyince darbeyi indiririm Carlise o zaman görür o aldatmayı Twisted Evil
sen iste yeter annem benim I love you
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:49 pm

Nasıl yok boy boy resimleri cıktı bee Very Happy
Buraaaakkk gecememiş 7 yıldır ben bekliyom hala Very Happy
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:50 pm

annem ben bakamıyom bu aralar pek valla hiç bişeye kaçırmışım onuda nasıl kaçırdıysam Shocked
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:56 pm

kaçır zaten kızım terbiyen bozulmasın hehe
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:57 pm

eed annem ya sonra ben üzülürüm hem babamın seni aldattığını görünce Sad
hotaru_edward
..::Pembe Yıldız::..
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:58 pm

konudan ayrı olucak ama ateşte açan çieçklere iki bölüm ekledim şu anda Very Happy
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 8:01 pm

okudum ki hehehe hemde ilk yorumu kaptım Laughing
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 8:16 pm

aferen sana Very Happy
ama ben bi bölüm daha ekledim Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 8:26 pm

ssSeBoSss demiş ki:
Nasıl yok boy boy resimleri cıktı bee Very Happy
Buraaaakkk gecememiş 7 yıldır ben bekliyom hala Very Happy
adam amma sadıkmıs beee
yedı yıldır aynı kadınla mı bırlıkte
yoksa ben mı yanlıs anladım
koke
koke

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 8:54 pm

buraya 2. bölümm geldımııı??? Very Happy çok konuşmuşunuzz Very Happy Very Happy
arayıp bulamam şimdii. sorımm dedımm. Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 8:55 pm

3.bölüm bile geldi elif abla xD
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 8:58 pm

4. Bölüm
Edward Cullen
Şimdi tek gereken renesmenin farklı olduğunu onlara kanıtlamaktı.
Tanya: ‘ama bu bir vampir çocuk’ dedi.
Carmen: ‘onda bir farklılık var’ dedi. Sonrada carlise döndüler.
Carlis: ‘evet gördüğünüz üzere renesme farklı. O yarı vampir yarı insan. Çok hızlı büyüyor,hem yemek yiyor hem kan içiyor,kontrollü yani bi insanın yanında kendini tutabiliyor’ dedi.
Kate: ‘evet farklı çünkü kalbinin sesini duyuyorum ve kokusu insana daha yakın ama çok daha güzel’ dedi.
Ben: ‘bu konuda volturlar geldiğinde şahitlik yapmanızı istiyoruz’ dedim.
Tanya: ‘peki volturlar bunu nasıl öğrendi’ dedi.
Carlis: ‘kardeşiniz irina buraya gelmiş ve bu sırada da renesme avlanıyordu. Onu uzaktan gördüğü için vampir çocuk zannetmiş’ bu sırada carmen sözünü kesti
Carmen: !onun farklı olduğunu anlardı sonuçta kalbi atıyor’ dedi.
Bella: ‘o renesmenin kalbinin sesini duyamayacağı kadar uzaktaydı’ dedi.
Eleazar: ‘biz onun farklı olduğunu anladık ve her şekilde yanınızdayız’ dedi.
Esme: ‘gerçekten teşekkürler biz irina olduğu için belki yardım etmek istemezsiniz zannettik’ dedi.
Carmen: ‘düşünmeden hareket etmiş önce her şeyi anlayıp dinlemesi lazımdı’ dedi.
Kate: ‘ve biz onun bunu neden yaptığını biliyoruz intikam için ama yanlış yapıyor’ dedi.
Bella: ‘gerçekten çok teşekkür ederim bunun benim için ne kadar zor olduğunu bilmelisiniz’ dedi. Gidip ona sarıldım. Onun böyle olması olmayan kalbimi acıtıyordu.
Tanya: ‘getçekten zor bir durum olmalı seni anlıyoruz ve yanındayız’ dedi. Herkes tanyanın nasıl böyle olduğunu düşünüyordu. Bellaya karşı bu kadar hoşgörülü ve onun yanında bir arkadaşmış gibi durmasını. Ama düşünceleri ve duyguları da bunu gösteriyordu. Gerçekten bella için üzülüyordu. Saatler böyle geçip gitti. Carlis alice gördüğü bütün kişileri aramıştı ve hepside gelmeyi kabul etmişti. İlk gelen ise tabiki de gregory hause olmuştu. Hemen içeri geçti ve carlisle sarıldılar. Onlar çok iyi arkadaşlardı.
Gregory: ‘dostum daha önce haber vermeliydin’dedi biraz kızgın birazda alınmış bir şekilde.
Carlis: ‘zaten bu olayda yeni oldu dostum’ dedi gönlünü almak istercesine. Neler yapacağımızı konuşuyorduk. Savaş çıkarsa ne yapabiliriz. Zaman böyle geçti ve carlisin çağırdığı kişiler gelmeye başladı. İlk olarak amozonlar geldi. Onlarıda içeri aldık.
Kachiri: ‘şu çocuğu çok merak ediyorum doğrusu’ dedi.
Carlis: ‘gördüğünüzde onun farklı olduğunu anlayacaksınız’ dedi. Rose renesmeyi getirdi. Renesmeyi gördüklerinde hepside ufak bi şaşkınlık yaşadılar.
Zafrina: ‘bu nasıl olur’ dedi.
Alice: ‘o yarı insan yarı vampir’ dedi. Evet bu konu hakkında onlarda şahitlik edeceklerdi. Artık içimde azda olsa bir umut vardı ama bu umut çok ufak küçücük bir umuttu. Bu sırada jazz arkadaşlarına ulaşmıştı. Onlarda kabul etmişlerdi ve geleceklerdi. Bu sırada kurtlar geldi ve son olayları onlara da anlattık. Biraz zor oldu vampirlerle yan yana durmaları ama hepside bu olaya için katlandılar. Biraz zaman geçtikten sonra göçebelerin bir kısmı ve Garrett, Mary ve Alistair geldi. Herkes gibi onlarda şaşkınlık yaşadılar ama onlarda anlamıştı renesmenin farklı olduğunu ve onlarda kabul etti. Bu sırada alice düzenli olarak geleceğe bakmayı da ihmal etmiyordu ama şimdilik volturlar tarafında bir hareketlilik yoktu. Artık herkes kendi halindeydi. Bazıları ava gitmişti. Kurtlarda evine gitmişti tabikide jocap hariç. O renesmenin yanından ayrılmıyordu. Bizde biraz yalnız kalmak için kulübemize gittik. Kapıdan içeri girer girmez dudaklarına yapıştım. Sanki bu sonumuz olacakmış gibi onu içime almak ve bir daha bırakmamak istiyordum. Ona bir şey olursa ben yaşayamazdım. Direk odamıza gittik. (işte siz anladınız ne olduğunu:zipir:) sabah güneş camdan tenine vuruyordu. Bir varlığın bu kadar güzel olması mümkünmüydü. Peki bu kadar güzel bir varlığın benim olması. Bu gerçekten imkansız görünüyordu ama şuan bu mükemmel varlık benim kollarımdaydı. Birden bellam ayağa kalktı. Bense ona şaşkınlıkla bakıyordum.
Bella: ‘şuan hepimiz tehlikedeyiz ama biz hala buradayız’ dedi. Ve sonra direk giyinme odamıza gitti. Bende peşinden gittim ve üzerlerimize bir şeyler giyip koşmaya başladık kısa bir süre sonra ordaydık. Biz oraya gittiğimizde Amun ve Peter,Charlottede gelmişlerdi ve onlarda bu konu hakkında bize yardım etmeyi kabul etmişlerdi. Bu sırada alice gözleri geleceğe daldı. Gördüğü şey onlar geliyorlardı. Bahane olarak burada her şey yolunda gidiyor mu diye bakmak ve eski dostları carlisi ziyaret etmek. Tabikide biz bunun için gelmediklerini biliyorduk. Eğer bunun için gelselerdi hepsi gelmezlerdi. Hatta kadınlar bile geliyordu. Buda her şeyin daha zor olacağının kanıtıydı. Çünkü kadınlar şatoyu asla ama asla terk etmezlerdi. Bunları diğerlerine söylediğimizde hepsi bir gerginlik içine girdiler. Hepimiz gergindik. Bir saat içinde ormanda olacaklardı. Tabikide böyle bir şeyi insanlar içinde yapamazlardı. Bizde derhal oraya gittik ve onları beklemeye başladık…

İşte bir bölüm daha bugünlük benden bu kadar Laughing
beğenmeniz dileğiyle Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 8:58 pm

hotaru_edward demiş ki:
3.bölüm bile geldi elif abla xD
hatta 4. geldii ben yarın geldiğimde hersini okurmm Very Happy

bidee ilkkk yorummm. Very Happy Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:05 pm

hazın sona kaldı bır
ellerıne saglık son anlarımız
bunlar alıcemle Sad Sad
koke
koke

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:14 pm

alice ölücek miiii. Sad Sad
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:23 pm

yazarımızın bıze en acı suprızı bıraz suprız olmaktan cıktı ama neyse
koke
koke

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:27 pm

Alice Cullen demiş ki:
yazarımızın bıze en acı suprızı bıraz suprız olmaktan cıktı ama neyse

yaa en önemlı küşüyü öldürüyo ama yaa. Sad
o olmazsa zevkı kalmazz. ama tabı yazarımız daha iyi bilirr.
o ne derse o olurr. da bi ihtimal yokmu kuşum yaa. alıce ı değilde esmeyı faln öldürsenn. sonuççta onun gücü yok bişeyi yok. bi anne şefkatıyle bişe olmazz Very Happy Very Happy Very Happy
ne acımasızmm yaa Very Happy
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:28 pm

kızların hepsı postalanıo benım anladıgım kadarıyla elif
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:29 pm

öyle güezel yerlere gidiyorki cullen bayanlarıda kimmiş Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_bounce Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_bounce Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_bounce Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_bounce Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_bounce Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_cheers
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:33 pm

abla alice dısında kımse onemlı degıl ztn
bızım yasımıs ona sadece dıerlerının yolu acık olsun
koke
koke

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:35 pm

kızlar postalansımm. semacımm. edd ıme benle özlemm geldınn. emmet a gazme falann. Very Happy :Dcarlısleye seboşş. Very Happy
jack besen gıbı olurr ne güzell. Very Happy
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:37 pm

yok ben hikayeyiokuduğumdan biliyorum burak Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Icon_biggrin
boşverdim artık alice i de Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 3 Alien

Geçmişin Kırıntıları...
3 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sonraki