Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

senden sonra

3 posters
YazarMesaj
nac_ıl_zan
..::Yeni Yıldız::..
nac_ıl_zan

senden sonra Empty
MesajKonu: senden sonra   senden sonra Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 12:02 pm

senden sonra 713d3ce7

Her Şeyi Unutmak İçin Sevdim
İbrahim Kaya
Alter Yayıncılık
Nisan 2010, 96 Sayfa

Sevgili dostlar sizler için belki kırk elli dakikalık bir geçmişi olacak bu eserin. Belki okurken kendinizi bulacaksınız mısralarda, belki de alıp götürecek, sürükleyecek sizi mısralar başka diyarlara. Değişik iklimleri yaşayacaksınız beş on dakikalığına. Bazen eskilerden siyah beyaz karelerin bazen geleceğin umulmadık ümitlerinin peşine düşeceksiniz.

İnceden inceye süzüleceksiniz gönül sokaklarına, köşe başlarında sevgileri, ihanetleri, ayrılıkları, vedaları göreceksiniz mısraların mum ışığında. Gün boyu sıklıkla kullandığınız kelimelerin şiir içinde her zamanki anlamından farklı manalarla okuyacaksınız.

Kelime şehir yazacak siz gönül okuyacaksınız. Fırtınayı sevda, sevdayı mecnun, yağmuru sevgilinin gözyaşı, kaldırımı dost, mektubu veda, gökkuşağını hayal, bazı kelimelerde ise kendinizi okuyacaksınız. Aslında her kitap bir mektuptur alıcısının eline geçtiğinde.

Netice sevgili dostlar bende her insan gibi, sizler gibi gönül dünyasında kaybettikleri, kazandıkları olmuş, zaferleri ve yenilgileri, mutluluk ve hüzünleri yaşamış ve hissetmiş biri olarak, önceleri yazmak şimdi ise siz değerli okurlarla paylaşmayı seçtim. Sürç i lisan edersek affola.

Sıkıntıların paylaştıkça azaldığına, sevinçlerin paylaştıkça çoğaldığına inanarak…
ssSeBoSss
ssSeBoSss

senden sonra Empty
MesajKonu: Geri: senden sonra   senden sonra Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 4:51 pm

Güzel bir kitaba benzettim ben bunu sanki (:
Saol hayatım Very Happy
nac_ıl_zan
nac_ıl_zan

senden sonra Empty
MesajKonu: Geri: senden sonra   senden sonra Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 4:59 pm

rica ederim tatlım banada öyle geldi paylaşmak istedim:)
büşra luck
büşra luck

senden sonra Empty
MesajKonu: Geri: senden sonra   senden sonra Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:01 pm

güzelmiş Laughing

senden sonra
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 28 Gün Sonra~