Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir yaz gülüşü

2 posters
YazarMesaj
elosh
..::Yeni Yıldız::..
elosh

bir yaz gülüşü Empty
MesajKonu: bir yaz gülüşü   bir yaz gülüşü Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 11:21 am

[url='http://www.hizliupload.com/img/554285images.jpg']bir yaz gülüşü 554285images[/url]

Çok genç olmasına rağmen Zilah Dabala'nın acı ve üzüntü veren bir geçmişi vardır. Her sorunu tek başına halledebileceğine inanmaktadır. Bir terörist grup tarafından rehine olarak kaçırılmış olmasına rağmen yardım almadan kurtulabileceğini düşünmektedir... Ama Daniel onu kurtarmaya kararlıdır. Kaçışları, ikisinin de daha önce bilmediği duyguları ateşler.

Daniel Seifert dünya çapında yüksek riskli koruma görevleri yaparak hayatını tehlike ile iç içe yaşamaktadır. Ama bu sefer kurtarması gereken genç kadının fotoğrafına bakarken kader oyununu oynamaya başlamıştır. Kadının sıcak gülümsemesi, hayatı boyunca aradığı şeyi bulduğu hissini vermektedir.

Fakat Daniel, Zilah'ın geçmişteki trajik sırrını öğrendiğinde, onu sonsuza dek kaybetmekten korkar. Ölümü birçok kez alt etmiş, karşısına çıkan zorluklarla başa çıkabilmiştir ama genç bir kadına aşkın iyileştirici gücünü öğretmeyi becerebilecek midir?
koke
..::Pembe Yıldız::..
..::Pembe Yıldız::..
koke

bir yaz gülüşü Empty
MesajKonu: Geri: bir yaz gülüşü   bir yaz gülüşü Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 11:25 am

waww elamm konusuu güzelmişşş. Very Happy
ayy okumk ıstıyorum beaa. Smile
elosh
elosh

bir yaz gülüşü Empty
MesajKonu: Geri: bir yaz gülüşü   bir yaz gülüşü Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 5:16 pm

koke demiş ki:
waww elamm konusuu güzelmişşş. Very Happy
ayy okumk ıstıyorum beaa. Smile

oku kelebeğim ben tesadüfen marketten almıştım cep boy üstelik fiyatı 5 tl

bir yaz gülüşü
1 sayfadaki 1 sayfası