Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinde aşk saklı

4 posters
YazarMesaj
elosh
..::Yeni Yıldız::..
elosh

içinde aşk saklı Empty
MesajKonu: içinde aşk saklı   içinde aşk saklı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:51 pm

[url='http://www.hizliupload.com/img/9513846468.jpg']içinde aşk saklı 9513846468[/url]

Dizisi : Bestseller
Yazarı : Judith Mcnaught
Fiyatı : 25.00 YTL
Çeviren : Melek Aslı Öztürk
Editör : Aslı Güçlü
Basım Yeri / Tarihi : İstanbul / Şubat 2009

Dirseğini çimenlere yaslayarak Whitney'in yanına uzandı Clayton. Başparmağıyla Whitney'in yanağına dokundu ve genç kadının elmacık kemiğinin nazik kıvrımını parmak ucunda hissetti. Clayton bu kadının ruhuna, tazeliğine tapıyordu adeta; Whitney'in tutkusu iç yakıcı ve tahrik ediciydi. Bunu düşündüğünde bile Clayton iliklerine yayılan keskin bir acı hissediyordu. Bu kadın tıpkı onun umduğu gibi, hatta umduğundan da öte bir yaratıktı; inatçıydı, tatlıydı, şehvetliydi, küstahtı ve zekiydi. Heyecan verici bütün zıtlıkları içinde barındıran bir hazineydi. Clayton'ın hazinesiydi!

Yazarın ilk kitabı olmakla benim de çok sevdiğim bir romandır.Olay 1820'lerde düklü ve leydili dönemde geçmektedir.680 sayfa olmasına rağmen yazarın akıcı ve sade dili sayesinde bir solukta okunabilecek en güzel ilk aşk romanları listelerinde sürekli adı geçmektedir

En son elosh tarafından Paz Mayıs 23, 2010 9:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
ssSeBoSss
ssSeBoSss

içinde aşk saklı Empty
MesajKonu: Geri: içinde aşk saklı   içinde aşk saklı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:53 pm

Evetttt bunu biliyorum meşhur kitap bu demi elosum hehehe
Saol canım en yakın zamanda bunu da almak istiyorum bakalım (:
elosh
elosh

içinde aşk saklı Empty
MesajKonu: Geri: içinde aşk saklı   içinde aşk saklı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:56 pm

yok şekerim size anlattığım bu değil ama bu da onlardan geri kalmaz Cool
ben yazarın tüm kitaplarını tavsiye ederim
_KüBrA_
..::Beyaz Yıldız::..
..::Beyaz Yıldız::..
_KüBrA_

içinde aşk saklı Empty
MesajKonu: Geri: içinde aşk saklı   içinde aşk saklı Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 12:51 pm

çok güzel bir kitaba benziyor Smile
kakoLu_pudinq
kakoLu_pudinq

içinde aşk saklı Empty
MesajKonu: Geri: içinde aşk saklı   içinde aşk saklı Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 8:05 pm

Bu yazarım 3 kitabını okudum.İlk okuduğum kitabıydı ve çok etkileyici.Bir solukta okunuyor.Akıcı ve güzel Very Happy

içinde aşk saklı
1 sayfadaki 1 sayfası