Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İyiki Doğdun MeLanKoLiq

+9
mRs. RéaLiSt
kakoLu_pudinq
MeLanKoLiq
Alice Cullen
Desert rose
mavitunam
koke
ssSeBoSss
q.a.m.z.e.
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 1:38 pm

yaladım semaaa hıhhh Very Happy İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 57482 hahaha Very Happy bence de beceremedim çok uğraştımda olmadı
nedense bi türlü Very Happy neyse verdim say git Very Happy hahaha Very Happy ablasın işte sema Very Happy sema ablamm ablam benim ahahaha Very Happy
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 5:39 pm

burcum demiş ki:
yaladım semaaa hıhhh Very Happy İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 57482 hahaha Very Happy bence de beceremedim çok uğraştımda olmadı
nedense bi türlü Very Happy neyse verdim say git Very Happy hahaha Very Happy ablasın işte sema Very Happy sema ablamm ablam benim ahahaha Very Happy

yala burcu hıhh Very Happy ben sana öğretecem en kısa zamanda İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 95977 Very Happy hea saydım zati hahaha Very Happy hiçte bilem ablan filan deilim taam mı Razz Razz
hotaru_edward
..::Pembe Yıldız::..
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 6:23 pm

MeLanKoLiq demiş ki:
burcum demiş ki:

yala burcu hıhh Very Happy ben sana öğretecem en kısa zamanda İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 95977 Very Happy hea saydım zati hahaha Very Happy hiçte bilem ablan filan deilim taam mı Razz Razz
sema abla ablasın işte kabul et lol!
burcu çok hoşuma gitti abla demesi sana dersem ben bunalım yaparım o yüzden sema ablaya diyiyim xD lol!
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:31 pm

ya hayır bitanem bana abla deme ayrıcana bendne ablamı olur Very Happy hahaha Very Happy bana kuznelerim bile abla dmez ki benden 9 yaşcık küçükler ben abla mertebesine ulaşamayan insan üstü bi yaratığım nüffenn yani Very Happy ama sema bunu dışında baksat uyuzluyk yapmak demiii semaaa ablamm Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 1:14 pm

burcum demiş ki:
ya hayır bitanem bana abla deme ayrıcana bendne ablamı olur Very Happy hahaha Very Happy bana kuznelerim bile abla dmez ki benden 9 yaşcık küçükler ben abla mertebesine ulaşamayan insan üstü bi yaratığım nüffenn yani Very Happy ama sema bunu dışında baksat uyuzluyk yapmak demiii semaaa ablamm Very Happy
zaten sana abla demem ben burcu lol!
ama sema ablaya deirm dimi sema abla lol!
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:37 pm

semayı erken yaşta bunlaıma sokucam kararlıuyım gelince beni linç etçekk Very Happy
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 6:25 pm

burcum demiş ki:
semayı erken yaşta bunlaıma sokucam kararlıuyım gelince beni linç etçekk Very Happy

kuzucum ama prensesime deme öyle İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_smile
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:58 am

ya ablam şunları görüon mu ya Sad
bana abla diolar ben abla deilim ama İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 57482
burcu seni yakalayım ben sana gösterecem özlemide ayarttın dimi ben sana gösterecem ablayı Twisted Evil
özlem bah kötü olacak burcuya uyma ama Evil or Very Mad
burcu çoh pis sinirlendim bilion mu ben seni yakalayınca linç edecem eed haberin olsun Evil or Very Mad
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 9:40 am

burcu*ya linç girişimi yapan beni karşısında bulur sema abla lol!
olmadı karşılaştırtmam sizi xD xD xD xD
ve sema*nın yanına abla çok yakıştı bence bounce lol!
pélina*
pélina*

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 2:07 pm

iyiki doğdun cnm Smile
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 4:53 pm

MeLanKoLiq demiş ki:
ya ablam şunları görüon mu ya Sad
bana abla diolar ben abla deilim ama İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 57482
burcu seni yakalayım ben sana gösterecem özlemide ayarttın dimi ben sana gösterecem ablayı Twisted Evil
özlem bah kötü olacak burcuya uyma ama Evil or Very Mad
burcu çoh pis sinirlendim bilion mu ben seni yakalayınca linç edecem eed haberin olsun Evil or Very Mad

ama aşkısı niye öyle diyosun ki sen ben espirik yapmıştımmmm İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_rolleyes valla billa hem öslemede kısmaaa o da espirik yaptııı İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_rolleyes İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_rolleyes İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_rolleyes
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 6:29 pm

prensesim ben varım canım sen merak etme ben uyarcam tekrardan onları İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_smile

burcu özlemm kuzucuklarımmmm demeyin ama prensesime öyle hem o daha küçük benim prensesim İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_biggrin
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 6:30 pm

mavitunam demiş ki:
prensesim ben varım canım sen merak etme ben uyarcam tekrardan onları İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_smile

burcu özlemm kuzucuklarımmmm demeyin ama prensesime öyle hem o daha küçük benim prensesim İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_biggrin
benim taraftan bakınca büyük ama nese ne kadar çok sevsemde sema abla demeyi bundan sonra sadece sema derim lol!
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 6:44 pm

saol kuzucum
o abla demenizi istemiyor sanırım
nedenin bilmiyorum ama İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_smile
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 11:40 am

pélina* demiş ki:
iyiki doğdun cnm Smile

tşk tatlım Smile

tabi demeyin abla yoksa ablam uyarır sizi Very Happy
ya ablam o kadar büyük deilim hem abla denilince kendimi çok büyük hissediom nedense Very Happy
özlemim sadece arada abla diyebilirsin ama her zaman olmaz çok sevdiyse arada diyebilirsin tmm hahaha
tmm tmm burcum bişey demedim bende espirik yaptım ya yoksa size nasıl kızarım ama biraz gerçekçi olmuş herhalde hahaha
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun MeLanKoLiq   İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 2:40 pm

mavitunam demiş ki:
saol kuzucum
o abla demenizi istemiyor sanırım
nedenin bilmiyorum ama İyiki Doğdun MeLanKoLiq - Sayfa 2 Icon_smile

nedeni şey ablam sema benden hafta olarak büyük onu depresyona sokucaktım pislik çıkardımm ondannnn Very Happy

İyiki Doğdun MeLanKoLiq
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» İyiki Doğdun Burak.....
» iyiki dordun ve iyiki varsın desert rose
» İyİ ki DoğduN *Black Angel* £la ablam (: