Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan

+8
elosh
büşra luck
nac_ıl_zan
ssSeBoSss
koke
hotaru_edward
mavitunam
burcum
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 6:27 pm

cadılık damarım kabardı elifimm ondandır hahaha Very Happy bişeycik olmaz bi tanede kötü son olsun içim bayıldı iyi sonlardan hahaha dediğime bakamyın bende ösleme kızıyorum milleti öldürüyo diye hep kendime müslümanım yaww hahaha Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_rolleyes Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_rolleyes Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_bounce Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_bounce
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 6:55 pm

ay çok güzelmiş ya çok anlamlı of duygulandım ya Sad
hotaru_edward
..::Pembe Yıldız::..
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:00 pm

burcu ben bişi yapmıyorum millet senin mutlu hikayeni mutlu bitirmek istiyo xD
ve evet azcık bizede müslüman ol burcu xD
sen öldürürsen bende öldürürüm xD
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:02 pm

sen zaten öldürücektin ama Very Happy ayrıcana öyle bi ayaraldıkki geçen gün sneinle öslemim değişmesi imkansız bilyosun dimi ölücekler diye başladım hilayeye ayrıcanada herşeyi ifşaa ettik hahaha Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:11 pm

bari benide al yanında burcu What a Face
tek koyma beni dünyalarda What a Face
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:13 pm

olmasss ki ama kıyamamm ki ben sanaaa kuzu hangi ifade mucxk yerine geçiyodu bu arada bilemedim muck Very Happy
..çedene..
..çedene..

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 8:26 pm

Çok güzel olmuşş.. ellerine sağlık. Smile
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 8:45 pm

teşekkürler ama sakın yanlışlık olmasın kesinlikle benim ürünüm bişey değil duygu özürlü biri olarak böyle bişey yazmam imkansız ben sadece elçiyim Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 6:12 pm

bir kendine duygu özürlü deme Very Happy
banada kıy ne olcak Very Happy cennet sensizlikse kalbim günahlarla dolsun Smile kuzu şarkılardan çaldım bunu bende duygu özürlüyüm bu sıralar sanırsam Razz
veişte muck yerine geççen smiley kalp kafamız I love you sana bir I love you
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 2:06 pm

hah öslem bende bunu arıyodum evet kalp kafa Very Happy
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 12:45 am

Sevdikçe karşılık göremedikçe
kaybediyorsun, umudunu kaybediyorsun, dilindeki tatları kaybediyorsun

hayatta en çokk bundan nefret ediyorum sevdiklerimi kaybetmektennnnn Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 6:54 am

evet ya ben hiç kaybetmedim sevdiklerimi ama çok kötüdür Crying or Very sad
nerden biliyorum bilmiyorum o duyguyu ama biliyorum işte o sevdiklerini kaybetme duygusunu Sad
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:14 pm

e/b/u/s demiş ki:
Sevdikçe karşılık göremedikçe
kaybediyorsun, umudunu kaybediyorsun, dilindeki tatları kaybediyorsun

hayatta en çokk bundan nefret ediyorum sevdiklerimi kaybetmektennnnn Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil

haklısın ebru abla çok kötü çok acı bişey çoğu zaman insanı uçurumun eşiğine sürüklicek cinsten oluyo o kaybedişler ..
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:14 pm

hotaru_edward demiş ki:
evet ya ben hiç kaybetmedim sevdiklerimi ama çok kötüdür Crying or Very sad
nerden biliyorum bilmiyorum o duyguyu ama biliyorum işte o sevdiklerini kaybetme duygusunu Sad

yaşamak gerekmez ki bi tanemm hissediyosun işte ..
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:18 pm

bu durum çok sinir bozuyoo ya senin olan bişiyi nie kaybedesin dimi kaybetme hissi onun bana olmadığını düşünmeme neden oluyoo benim olsaa niye kaybeediyim bonuçtaa bana aitt iştee benimmmmmmm Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil ama bi yandanda su var senin olmayan bişiyide kaybedemezsin aman poff sinir bozucu işler bunalr
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan   Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:20 pm

evet benim olan benimdir bana aittir nedne kaybediyorum ki eğer kaybediyosam benimö dğeil miydi yani bi sürü soru çıkıyo oırtaya çok sinir bozucu bunu hissetmek bile sinir bozucu Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan - Sayfa 2 Icon_evil

Sevmekten Değil Kaybetmekten .. Korkuyor İnsan
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» en yaşlı insan kaç yasında