Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(

+4
burcum
q.a.m.z.e.
koke
e/b/u/s
8 posters
YazarMesaj
e/b/u/s
..::Yeni Yıldız::..
e/b/u/s

Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Empty
MesajKonu: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 2:00 pm

Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Star3 Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Star3 Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Star3 hayatımın en zor problemine; Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Star3 Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Star3 Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Star3
Neye nasıl başlaycağımdan emin olmayn ben için buraya birşeyler karalamak hiçte kolay değil aslında.
Suan içimden geçenleri,kırılan kalbimi,aklımda beliren ama sormaya cesaret edemeyeceğim soruları,kaybetme korkumu,
İçimde kendimle verdiğim savası ve daha çoğunu sana hiç bir zaman ifade edemeyeceğim sanrım.Sende bunları hiç bi zamn anlamayacaksın.
Gerçi çoğu zaman anlamak istemediğini düşünüyorum.Olan haliyle mutlusun gibi fazlasını istemiyosun böyle olması işine geliyo.
Suan seni düşünerek yazdığım su cümleleri buraya yazmak değilde yüzüne söylemek tek isteğim oluırdu heralde sennle ilgili.
Söylemek hiç kolay olmazdı belki ama o an krsında durup kalbimin yerinden çıkacak gibi attıını,söyleyecek tek kelimem yokmuş gibi sessizce kaldığımı,
yüzümün kıpkırmı olacak sekilde kızardığını ve gözlerine bile bakmaya cesaret edemeyeceğim oanı yasamayı ne çok isterdim.Oanki mutluluk herseye değerdi heralde
ama bunlar sadece benim kalbimden geçenler benim söz dinlemeyen zıpır kalbim her zamanki gibiyapması gerekenden fazlasını yapıyo.
Ona sevmek yetmiyo seni alıp direk merkezdeki localrdan birine yerleştiriveriyo(:
Peki ya sen işte bundan emin değilim.sende kilitleniyorum.tam diyorum işte aramızdaki tüm duvarlar yıkılmış belki olurda biz sen ve ben değilde
biz olma ihtimalimin oluşur.Ama dur diyo birseyler bu kadar mutluluk neyine yetmiyo senin.Herseyi karıştırmaya yetecek tek söz ytek olay o an karsıma yıkılması mümkün olmayan duvarlar gibi dikiliyo
ilk anlarda farkına varmıyosun aslında ne olacak diyosun ne olacakki ufak defek sorunlar bu sefer alttan alsam ne olacak yapıyorsunda düzeltmeyi basarıyosun.Bu günlerde daha fazla bağlanıyosun işte.ama yanlışta burda başlıyo
senin hallettiğini sandığın o sorunlar aslında hiç bitmiyo daha büyüklriyle karsına dönüyo karsına.oandan sonra yavas yavas yaralandığını hissediyosun
canını acıtan kalbine batan o parçalarıhissediysun
tüm buolnlardan sonra artık diken üstüdesin tek bir yanlış söz etmeyeyim diye çırpınıyosun.Aslında bunu yaparken tek isteğin onu kaybetmemektir.hep senle kalsın,gitmesin,seni bırakmasın diye susarsın.sOrun aslında buya
sen benim için bunu ne akdarını hissediyosun.ben seni kaybedeceğimi düşündüğümde bile nefessizkalırken sen ne kadarını....
ben bi bilinmezliği sevdim .yapmasaydım diyormuyum.Hayır.ben yanlış birsey yapmadm sadece hiç bi ceva,karsılık istemeden sevdim işte
kalbimm;hiç görmediği bilmediği,sesini duyup,gözlernin içine bekamadığı birini sevdi işte.
onsuz anlarda nefessiz kalıp onla hayat buldu yüzü güldü onun tek sözüyle gece yastığı ıslatan göz yaslarını akıttı
ama herseye rağmen anladımki sen ve yasananlarla fark ettiğim asıl sey suydu büyüyorumm.
tüm kalp kırıklarıma,sevinçlerime,bilinmemezliklerime rağmen seviliyosun
bitanen(:
07/06/2010
03:27

bunu buraya eklemek aslında pek kolay değildi ama içimde kalacağını burda evimde olsun istedim

En son e/b/u/s tarafından Ptsi Haz. 07, 2010 3:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 2:01 pm

*** ilk yorummmmmm..~***
çok süpper bir yazı olmuşş ebrumm. süpper ötesii.
acayıp bi aşk bu. gerçekten insanın içinden geçen şeyler.
bizim kendımıze söyleyeedıklerımızı bile, sen yazıp koydun. Helal olsun bitanem.
ellerine saglıkk. (:
q.a.m.z.e.
Admin
Admin
q.a.m.z.e.

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 2:08 pm

Aslında buna yorum der geçerdim ama işte...
Amannn kanka sen rahatladın mı yep
Gerisi hikaye kendine işkence etmekten vazgec
En az acılı büyüyorsun su an
Ve ben yanlızca buna şükrediyorumm
Seviliyosun bazıları olmasada şimdilik benim sevgimle idare et ben sana sevgi bulurum Razz
https://maviyildiz.yetkin-forum.com
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 2:12 pm

beğenmene sevindim minnoşumm dün gece içime sığmayanlarrdı bunlar ve ilk defa yazıya döküldü (:

canısımm biraz olsunn içimden gittiler en azından evet suan en az acılı büyüyorum sanırım nedeni mesafeler olduğu için
senin sevginn yeterki banaa canısımm muahh
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:19 pm

ebru ablacım ne kadar güzle olmuş .. sende kilitleniyorum .. ne kadar güzel anlatmış bu iki kelime herşeyi aşkı bağlanmayı herşeyi .. ellerine sağlık çok beğendim . içindne geçenleri bu şekild edökebilmek çok güzle bişey ..
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:21 pm

beğenmene sevindimm kuzumm onlarr benim için aslındaa yasanırken çok ağırr gelen seylerr Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:22 pm

bu tarz şeyleirn altında yaşanmışlıkarın olması çok canımı yakıyo benim .. Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_cry
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:23 pm

burcum yasanmışlık olmasa sence benim o cırcırr böceğii halinden böle bişi çıkarmııı Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Herz
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:31 pm

çıkmaz belki ama olsun ne biliym bilmek insanı üzüyüo işte =)
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 7:27 pm

ebru abla sana kim bunları yaşattıysa ş.r.fsizin önde gideniymiş Sad hiç söylemediğim şeyleri sölicem şimdi ve hiç yapmadığım şeyleri yapıcam ona Crying or Very sad hayal gücüm batsın o şekilde yaşamak canlandı gözümün önünde kötü oldum ben zaten hala seboş ablanın kitap denemesi dediği mükemmel şeyin etkisindeyim Crying or Very sad bide bu geldi üstüne Sad kalbi olmayıpta seven insanlar ölsün ya Sad kendi bencillikleri yüzünden başkalarını üzüyolar Sad
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 8:13 pm

Cicisim beee neler yazmısın sen öyle dayanamam sana ben Sad
iste sevgi böyle bir sey büyütüyo insanı ama Gamze'ninde dediği gibi en az acılısı seninkisi...
Hayat sana öyle mükemmel seyelr yasatacak ki cicisimmm inan bana bu acıları unutucaksın mutluluklara odaklanacaksın...
Ama iste sana Canısının sevgisi yetiyomus ben gideyim mi ne edem bilemedim Razz
Neysee arada böyle yaz ama ya da dur vazgeçtim mektup istiyorum senden ben Smile
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 10:37 pm

hotaru_edward demiş ki:
ebru abla sana kim bunları yaşattıysa ş.r.fsizin önde gideniymiş Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad hiç söylemediğim şeyleri sölicem şimdi ve hiç yapmadığım şeyleri yapıcam ona Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_cry hayal gücüm batsın o şekilde yaşamak canlandı gözümün önünde kötü oldum ben zaten hala seboş ablanın kitap denemesi dediği mükemmel şeyin etkisindeyim Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_cry bide bu geldi üstüne Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad kalbi olmayıpta seven insanlar ölsün ya Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad kendi bencillikleri yüzünden başkalarını üzüyolar Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad
özlem miniğimm sakinn oll ben bunlarıbilerekk kalkıştım bu işe en basında sonuçunada katlanmalıyım
ama evet sevenyeterince sevilmiyo buda gerçek
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 10:39 pm

ssSeBoSss demiş ki:
Cicisim beee neler yazmısın sen öyle dayanamam sana ben Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_sad
iste sevgi böyle bir sey büyütüyo insanı ama Gamze'ninde dediği gibi en az acılısı seninkisi...
Hayat sana öyle mükemmel seyelr yasatacak ki cicisimmm inan bana bu acıları unutucaksın mutluluklara odaklanacaksın...
Ama iste sana Canısının sevgisi yetiyomus ben gideyim mi ne edem bilemedim Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_razz
Neysee arada böyle yaz ama ya da dur vazgeçtim mektup istiyorum senden ben Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_smile
seboooooooo bende inanamadım bendenmçıktı bunlar nası çıkt bilemedim
sensizz olurmuu cicişimmm benimmmmmmmm mucuu sanaaaa
hee mektupp böle diyosunnnnnn
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 12:10 pm

seven sevilmiyo doğudur bu lafa katılırım ama bizde uyzu çekermiyiz neyiz bilmedim nerde ş.refsiz var onu mu buluyoruz ne .. ama ebru abla o güzel canını sıkmaya eğer döktüysen döktüğpün gözyaşlarına kimse değmez .. snein kadar değerli olamaz hiç kimse eğer onlar bencil oluyolarsa sende ol önce kendin ..
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 10:04 pm

buna yorum yapmaya hakkım warmı bılmıorum ama bı kere kazayla okumus bulunduk artık
oyle sessız sedasız kacmak haksızlık olur cok guzel kelımelerle duygular acıklanmıs ellerıne saglık
ben ne yazabılırım buraya cıkk ne yazsam bos umarım ıstedıgın hak ettıgın mutlulugu yakalarsın
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 11:01 pm

temennilerin için tşk ederim içimde çok fazla kaldılar çıkmazsa artıkbana zarardı Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_cry
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:45 pm

seninle daha tanışma fırsatı bulamadım ama biri seni çok üzmüş ve ben sinir oldum Mad
insan kendini bu kadar seven birini nasıl üzebilir ki Sad
yorum yapmak bana düşer mi bilmiyorum haddimi aşmış olmayım ama kimse için değmez hele sen birini böle severken sana bunları yaşatıyorsa onun için hiç değmez Mad
ama aşkı çok güzel anlatmışsın nedense biranda duygusala bağladım ağlayasım geldi Sad
eğer birinin sevgisine ihtiyacın varsa çevrende seni seven birsürü kişi varki eminim sen onları biliyorsun ama yetmez dersen bende seni çok sevebilirim ki annemle Gamzem seni bu kadar seviyorsa gerçekten sevilmeyi hak eden birisin mucuk sana hiç kimse için üzülme emi Rolling Eyes I love you
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 1:20 pm

Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_bounce evet zuzum daha tanışamadık oda olur (:

insan kendini seven birini ansı bu akdar üzebilirki? bilmem üzülmek için nedeneri biz yaratıyoruz yada gerçekten canımız yanıyo sanırım Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_rolleyes

yorum yaparken cekinmeyin bunu burtaya koyarken içimdekileri paylaşmak için koydum zaten sorun yoki

ve gerçekten seven insanalr var bu anlarda onlara haksızlık ettiğimi düşünüyorum ama elden bişi gelmiyo üzülüyosun tabi sev tatlım kim sevilmeye hayır derki Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_bounce Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_bounce Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_bounce
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 4:44 pm

bunu okurken senın gunlugunu senden ızınsız okuyormus gıbı hıssettım
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 4:51 pm

burak bişi diyimmi bunalrı yazana kadar benden hayatta böle bişi çıkcağını düşünmezdim
bazen içinde bastıramıyosunya burdakilrin bi çoğu benden küçük özeldi evet ama paylaştım sanki her cevapta aslında düşündüğüm kişi okuyomuş gibi hissediyorum iyi geliyo
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(   Hayatımın En Zor Problemine;;;;;( Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:06 pm

umarım o zmn cok kısı okur cunku sevdıgının karsısına gecıp ıcınden gecenlerın ne kadar zor oldugunu bılırım
bunları soyleyınce nasıl rahatlattıgını bılmesemde

Hayatımın En Zor Problemine;;;;;(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hayatımın en mutlu anlarından ufak kareler