Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geçmişin Kırıntıları...

+6
Alice Cullen
ssSeBoSss
koke
burcum
hotaru_edward
MeLanKoLiq
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sonraki
YazarMesaj
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:10 pm

hahaha ablam kesinlikle katılıom m*ny*k bunlar allah akıl fikir versin yaptıkları diziye bah ya affraid
mavitunam
..::Beyaz Yıldız::..
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:11 pm

kimin eli kimin cebinde ya Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_clown
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:14 pm

hahaha sorma ablam ya ama ben en çok o dizide adnan beye acıyom adamı nasıl kandırdılar ya oda safım inandı Shocked
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:16 pm

yok bence öğrenmiş o baksana boşuyor bihteri ya Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_bounce
beşir de gidici yaa Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_smile
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:21 pm

öğrenmiş mi ben izlemiom ya hem boşasın hak etti Razz
beşirede yazık ya ama durmasın orda zati ahlakı bozulur garibimin Very Happy
ablam ben çıkıom her an babam gelebilir beni burada yakalarsa kızar bu sefer iki gündür pc başında yakalıo zati Mad
yarın görüşürüz kocaman öpüom seni mucuk I love you
annemle gamzeme görürsen slm söle çok seviom hepinizi cheers
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:26 pm

bende seni çok öpüyorum canımçok iyi bak kendine
a.s söylerim tabi prensesim Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_biggrin
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:27 pm

Semaaaaaaaaa tamam dilek ablam halinden gayet memnunda ben ne ettim o kısma da bir el ataydın ya hahahaha
Ellerine sağlık şekerim hemencenek okudum haha
Bu saate kadar bekletme sebebim ise Aşk-ı Memnu'ydu lol!
Bütün sezon izlemedim ama finale dayanamadım sonları her zaman severim heel bir de ölüm varsa bende izledim geldimm hahahaha
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:37 pm

seboşum ama bırakta hikayede mutlu olayım canım ya Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_cheers
aşkı memnuyu ben de izledim he
bende bi sevindim ki öldüğüne
güçsüz kadınları sevmem zaten
behlül de kaçtı Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Lol Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Lol
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:45 pm

bu dun aksam yazılan yarım bolum galıba dewamı yarın gelır herhalde demı sema
ıns gelır yaaa
ellerıne saglık gezın gezın sız hastalerı onlardan daha ıyı rehber bulamazsınız ztn
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 8:59 pm

14. Bölüm (Part 2)
Dilek
Bahçedeki masalardan birine oturduk. Kalbim o kadar hızlı atıyordu ki duracak diye korkuyordum.(Korkma ablam bişeycik olmaz olmadı kalp doktoru hemen dekrar attırı verirGeçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 305f226bGeçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 060cc20d)
Gregory: ‘Bugün hava çok güzel değil mi?’
Ben: ‘Evet oldukça güzel’
Gregory: ‘Seboşla çok yakınsınız peki beraber mi yaşıyorsunuz ya da beklide evlisinizdir?’
Bunu cidden merak ederek sormuş gibiydi. Ama elimde yüzük filan yok anlaması gerekirdi. Beklide benden duymak istemişti. Bu düşünce kalbimin hızlanmasına neden olmuştu. Bana dikkatle bakıyor ve cevabımı merakla bakıyordu.
Ben: Evli değilim ve Seboşla birlikte yaşıyorum…’
Cevabımı bitiremeden yanımıza Seboş ve Carlisle gelmişti. Sonra yanımıza oturdular.
Carlisle: ‘Umarım konuşmanızı bölmüyoruzdur’
Gregory: ‘Dilek’te bana ailesinden bahsediyordu’
Carlisle: ‘Öylemi bende dinlemek isterim’
Ben: ‘Seboşla birlikte yaşadığımı söyledim en son ve biz 6 kişi beraber yaşıyoruz. Dört tanede meleklerimiz var ve onarda üniversiteye gidiyorlar’
Seboş: ‘Evet ve çok şanslıyız böyle bir ailemiz olduğu için. Peki ya siz’
Carlisle: ‘Bizde 7 kişi birlikte yaşıyoruz. Dördü üniversite okuyor diğeri de onların okulunda öğretmen’
Ben: ‘Belki de aynı okuldalar d ır’
Gregory: ‘Belki de’
Sonra koyu bir sohbet başladı aramızda. Onlar bize ailelerinden ve yaşamlarından biraz daha bahsettiler. En az bizim gibi değişikti aileleri. Ama biraz zor dönem geçirdiklerinden bahsettiler. Fakat pek detaya girmediler. Oysaki neler yaşadıklarını öğrenmek isterdim. Hepsinden çok beni Gregory ilgilendiriyordu. Onun yanında kendimi çok iyi hissediyordum. Nasıl desem mutlu, huzurlu. O yanımda olduğu müddetçe sanki hiçbir şeyin önemi yokGeçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 305f226b. Ama bu bana ilk kez oluyordu. Hele ki ilk gördüğüm birine karşı. Daha onu tanımıyorum bile. Sırlarla dolu biri ama onda beni çeken bir şey var…
Seboş
Carlisle’nin kapısını vurdum ve içeri girdim.
Ben: ‘Rahatsız etmek istemezdim ama yardıma ihtiyacınız var mı?’
Carlisle: ‘Hayır rahatsız etmiyorsunuz ve şimdilik pek yardıma ihtiyacım yok sadece uğraşmam gereken birkaç dosya var’
Ben: ‘Hım başhekim hastaneye alışana kadar size eşlik etmemi söyledi de’
Carlisle: ‘Öyle mi bu gerçekten iyi olmuş düşünceli bir başhekimimiz var. Bu arada lütfen oturun ayakta kaldınız’
Ben: ‘Teşekkürler’
Oturdum ama şuan ne halde olduğumu ne siz sorun ne ben söyleyeyim bayılacak gibiyim. Kalbim motora bağlamış gibi atıyor. Onun yakınında olmak ona bakmak hem çok güzel hem de çok kötü. Çünkü ona baktıkça bayılacak gibi oluyorum ve bayılıp rezil olmam hiçte iyi bir şey değil. Yeni tanıştığım biri beni nasıl bu kadar etkileyebiliyor anlamıyorum.
Carlisle:’ Bir şey içmek ister misiniz?’
Ben: ‘Hayır teşekkürler. Pek yapacak bir şey yok gibi isterseniz size hastaneye gezdirebilirim’
Carlisle: ‘Bu harika olur’
Sonra ayağa kalktık. Kapıyı açtı ve geçmem için yol verdi. Çok kibar biriydi. Böyle nazik birileri dünyada da varmış demek. Genelde karşıma hep odunlar çıktığından böyle nazik birilerini görünce çok şaşırıyorum. (Annem sen daha çok şaşıracaksın ne cevherler var Carlisle de biliyor musun?Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 305f226bGeçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 060cc20d) Sonra dışarı çıktık. Önce bahçeyi göstermek istedim.
Ben: ‘Önce bahçeye çıkalım mı?’
Carlisle: ‘Olur fark etmez benim için’
Bahçeye çıktık. Gezerken Diloşu ve Gregory gördük. Oturuyorlardı masada.
Carlisle: ‘Yanlarına gidelim mi?’
Ben: ‘Olur gidelim’
Sonra yanlarına gittik oturduk. Oturduğumuzda konuşmalarını bölüp bölmediğini sordu. Ne kadarda nazik ve kibarGeçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 305f226b. Biz gittiğimizde Diloşta ona bizden bahsediyormuş ama sanırım böldük. Sonra bizde sohbete dahil olduk. Baya koyu bir sohbete başladık. Ailelerinden bahsettiler. Buraya neden geldiklerinden pek bahsetmeseler de zor bir dönem geçirdiklerini ve o yüzden buraya geldiklerini söylediler. Ama ne yaşadıklarını çok merak etsem de soramadım. Onunla ilgili her şeyi merak ediyordum ama hiç birini soramıyordum. Nasıl oldu bilmiyorum ama o beni kendine çekiyordu resmen…

işte bölümünüzGeçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 305f226b
Beğenmeniz dileğiyleGeçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 B18cf72a

ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 9:00 pm

aaaaaaaaa
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 9:01 pm

annem aldın ilk yorumuGeçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 B18cf72a
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 9:07 pm

Yepp aldım valla hahahah
Ama yaa bu kaa nazik ve kibar olmasına rağmen aldattı beni lütfen yani hahahaha
Kuzummm süper olmus ellerine sağlık Smile
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 12:37 am

prensesimm harikasın sen ama canım
ayy seboş neden içerde gezmediniz azcık daha siz ya Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Lol
biz öyle başbaşa oturyoduk ne güzel
ben sadece izlesemde yete onu ya
sattlerceee
anlatın bana ailenizi siz ama savsaktan bahsetmeyin
canımm yüreğine emeğine sağlık çok seviyorummmm seniii Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Herz Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_flower Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_flower

Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Lol Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Lol Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Lol
kakoLu_pudinq
kakoLu_pudinq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:42 pm

Elehh okuyabldm sonunda semam bölümüü Very Happy tannrım süperyaa Very Happy

Biz ne zaman girecez nen hikayeye bounce çok yüzsüzüm bounce

Ahh Dilek ablayla seboş abla haklıı Very Happy bitilmez mi bunlaraa Very Happy
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 2:25 pm

Dilek abla bana kalsa bende gelemzdim tek basıma hastaneyi tanıtabilirim ama siz de ortalığa oturmusunuz
Olmaz ki şimdi gördükten sonra yanınıza gelmemek hahaha
Ama yani neysee imzamdaki daha bir yakusuklu ben onu seçtim pikaçuuuuuu hahahaha
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:50 pm

ellerıne saglık cnm cok guzel bır bolumdu
sebos olmazkı yenı tanısmıs cıftler rahat bırakılmalı
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:56 pm

ssSeBoSss demiş ki:
Dilek abla bana kalsa bende gelemzdim tek basıma hastaneyi tanıtabilirim ama siz de ortalığa oturmusunuz
Olmaz ki şimdi gördükten sonra yanınıza gelmemek hahaha
Ama yani neysee imzamdaki daha bir yakusuklu ben onu seçtim pikaçuuuuuu hahahaha

seboşumm buda aldatmasın seni bak carlisleye çok kızgınım zaten
ama yer mi var ki hastane de seboşum olsa Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 95977

yaaa ipeğim napalım bizde işte hikayede mutlu olcaz belki prensesim ne yazarsaaaa Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Lol
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:07 pm

beğenmenize çok çok sevindim bounce bounce
ablam ben sizi hiç mutsuz edermiyim ya merak etme mutlu olacaksınız Wink cheers
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:08 pm

prensesim benim bitanesinnn sen
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:09 pm

ya ablam şımartma beni ya Very Happy
hotaru_edward
..::Pembe Yıldız::..
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:27 pm

bölüm süperd sema bounce
ama biz ne almedeyiz daha doğrusu ben ne alemdeyim lol! ve benim aşk böcüğüm napıyo lol! bak sakın benim kalbide motora bağlama bozuşuruz sema lol!
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:46 pm

yok sizinki annemlere göre biraz daha yavaş gelişecek yani şuan hoşlanıyonuz ama kalbiniz onların yanında motora bağlamış gibi atmıo ama biraz hızlanıo işte ne alemdesiniz bilmiom bölümü yazarken ne alemde olduğunuz belli olur kuşum Very Happy Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:49 pm

iyi iyi motorlardan anlamıyodum kesin bozardım dururdu kalbim lol!
bu ara yb ne zman gelir bounce
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: Geçmişin Kırıntıları...   Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 8:19 pm

semacımm
sen şımarmayı hak ediyorsun prensesim
seni seviyorum canımm Geçmişin Kırıntıları... - Sayfa 16 Icon_smile

Geçmişin Kırıntıları...
16 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sonraki