Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AşKın AyaK İzLeri~

+6
_KüBrA_
hotaru_edward
mavitunam
büşra luck
MeLanKoLiq
koke
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
MeLanKoLiq
..::Yeni Yıldız::..
MeLanKoLiq

AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:46 pm

tmm geçir ondan sonra buraya yb bounce bounce
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:51 pm

MeLanKoLiq demiş ki:
tmm geçir ondan sonra buraya yb bounce bounce
geçirebilirsem tabee inş. kuşmm. Very Happy Very Happy
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 4:31 pm

geçirirsin geçirirsin bounce
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:15 pm

ben yb yazdımm aşkın ayak izlerinee ama bu bir hayal geçirmedim dahhhhhhhhhaaaa Sad
off biri bana yardımm etsinn upuzunn bölümmm wa yaa. hiç yazmakk ıstemıyorumm Sad
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 9:02 pm

ben yokken gelmiş bölüm ama olsun gelmiş yaa Very Happy
aa o çocuğa bişe olmamıştır dem elif Question
çok güzeldi ama biraz gizemliydi yani diğer bölümde açığa çıkacak şeyler çoktu bounce
diğer bölümü çok sabırsızlıkla bekliyorum bounce
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 10:24 pm

ya elifim ben burda olsaydım sana yardım ederdim ama ben geldim sen çıkmışsın Sad
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 10:20 am

büşra luck demiş ki:
ben yokken gelmiş bölüm ama olsun gelmiş yaa Very Happy
aa o çocuğa bişe olmamıştır dem elif Question
çok güzeldi ama biraz gizemliydi yani diğer bölümde açığa çıkacak şeyler çoktu bounce
diğer bölümü çok sabırsızlıkla bekliyorum bounce

saol büşümm. bişe olmuş mu olmamış mı bilemıorum kii benn Question
Very Happy Very Happy nese kuşum bakalım diğer bölümee açığa çıkacak şeyler varmı. walla htlarmıorum diğer bölümde nolıyoo :d
bu gün okursun hayırlısıyla bölümü kuşum Smile
MeLanKoLiq demiş ki:
ya elifim ben burda olsaydım sana yardım ederdim ama ben geldim sen çıkmışsın Sad
düşünmen yeter bitanemm Smile üzülme sen kuşum Smile clown
büş*
büş*

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 11:40 am

kuşummmm çok gzL oLmuşş Smile eLine saqLık .. dewamınıda qöreLim Smile I love you I love you I love you I love you I love you
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 11:42 am

büş* demiş ki:
kuşummmm çok gzL oLmuşş Smile eLine saqLık .. dewamınıda qöreLim Smile I love you I love you I love you I love you I love you
3. bölümüü koyucamm bugünn kuşum. akşama dogruu Smile Smile
begnmene sewındımm Smile Smile
burcum
..::Beyaz Yıldız::..
burcum

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:55 pm

ben buraya accık geç geldim arıtk kusurma bakma eliffim Very Happy ivett Very Happy ne kadann mikemmelmiş bu hikayee Very Happy eline sğalık eliff Very Happy
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 5:17 pm

ee bölüm nerde elif Razz
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 6:14 pm

elifim kaç gibi eklersin bölüm ben azcık hause izlicemde AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_flower
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:04 pm

burcum demiş ki:
ben buraya accık geç geldim arıtk kusurma bakma eliffim Very Happy ivett Very Happy ne kadann mikemmelmiş bu hikayee Very Happy eline sğalık eliff Very Happy
saol burcumm. olsunn geç olsada geldınn yaa Very Happy sewındımm Smile Smile

büşra luck demiş ki:
ee bölüm nerde elif Razz
gelıyo şimdi ama yoksunuzz kiii. Sad

mavitunam demiş ki:
elifim kaç gibi eklersin bölüm ben azcık hause izlicemde AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_flower

ablamm ben geldimm kandıldıyaa bgnn.. Kur'AN falan okuduk anca gelebildim. bölümü koycam şimdi kuşumm. Smile ama sızde gellın yaaa Very Happy
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:09 pm

allah kabul etsin canım
ben buradayım ama bende çıkıcam az sonra bekliyorum seni hadi AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_biggrin
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:10 pm

mavitunam demiş ki:
allah kabul etsin canım
ben buradayım ama bende çıkıcam az sonra bekliyorum seni hadi AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_biggrin
tmm ablam gelıo şimdii Very Happy
bnde yoksunuzz sanıodumm yaa :8
iyiki geldınn Very Happy lol!
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:13 pm

3. Bölümm

İnsanın çocuğunu kaybetmesi. Canından can gitmesi demek oluyormuş. Onlar benim her şeylerim olacaktı. Ama artık o diyebileceğim bir çocuğum var. Kendimi biraz daha rahatlamış hissederek. Gözyaşlarımı sildim. Benim bir tane daha çocuğum var. Sadece kızımı düşünüp onun için yas tutamazdım ki. Derin bir nefes aldım. Hastane kokusu ve Hastane odasında olmak beni psikolojik bir bunalıma sürüklüyordu sanki. Kafamı kaldırdım ve dave diye seslendim. “Oğlumu göremez miyim? Odaya gelmeyecek mi hiç. Zaten kızımı kaybetmişken. Onun kokusunu duyamamak. Onu görememek delirtiyor beni.”
Dave oturduğu koltuktan yavaşça kalkıp. “Bir doktorla konuşayım.” dedi. Ve ağır adımlarla odadan çıktı. Gözlerimi yavaşça kapadım. Sanki gözlerimin önüne kızımın yüzü geliyordu. O hiç görmediğim meleksi yüzü beni büyülüyordu. O şimdi karanlıklar içerisindeydi beklide. Bunları düşündükçe gözlerimden akan yaşları engelleyemiyordum. Biraz doğrulmaya çalıştım. Bu ağlama nöbetlerine artık bir dur demeliydim. Her zaman ağladığımı düşünmek bana anılarımda canlanan ve çok pişman olduğum zamanlarımı hatırlatıyordu. İlk hamile olduğumu öğrendiğim zaman, küçük bebeklerimi hiç istememiştim. Onlar için korkuyordum. Böyle bir dünyaya bebek getirilir miydi hiç. Hem ben ona nasıl bakacaktım. Bu sorular kafamda dolanırken. Dave’ e hamile olduğumu söylediğim de. Aşırı derecede sevinmişti. Her erkek gibi oda baba olmayı hiçbir şeye değişmezdi. Bende öyle olmalıydım beklide. Ama içimde isimlendiremediğim bir şeyler vardı. Ama neyse ki bebeklerime bir zarar vermemiştim. O zamanlar daha ikiz bebeğim olacağından haberim yoktu. İlk kontrolüme dave ele beraber gittim. İkiz bebeklerim olacağından habersiz. Sedyeye yattım. Doktorun karnıma sürdüğü jelle bir anda irkildim. Dave elimi daha çok sıktı. Onun yanımda olması bana huzur veriyordu. Doktor, elektromanyetik cihazı karnımın üzerinde gezdirdi. “O nasıl?” diye sordum doktora. Bana öncelikle bi baktı. Yüzünde gülücükler açıyordu. Acaba doktoru bile bu kadar sevindiren şey ne olabilirdiki. Çok geçmeden doktor merak ettiğim sorunun cevabını verdi.
-“öncelikle; o değil onlar. Ve sağlıkları çok iyi görünüyor.” O anda duyduklarıma inanamıyordum. Bu gerçek olabilir miydi? O kadar çok şaşırdım ki. Birkaç dakika dave in elimi sallayıp sevinç hareketlerini gözümden kaçırmıştım. Elimdeki sarsıntıyı fark ederek başımı iki yana salladım. Gözlerimi birkaç kez kırpıştırdım ve doktora döndüm. “gerçekten mi?” doktorun söylediğine inanasım gelmiyordu. Monitörde gördüğüm sadece küçük bir fasulyeydi. Ama o Doktor, Bizden daha iyi bilirdi. Bunun gerçek olduğunu beynim idrak edince yüzümün iki yana gerilmesine engel olamadım. Dave beni gördükçe kahkahalar atıyordu. Gözlerini ultrason monitöründen ayıramasa da arada gözlerimizin buluştuğu olmuştu. Doktor hanım bize dönüp durun bakalım genç anne baba. Size çocuklarınızın kalp atışlarını dinleteyim dediğinde. Kendi kalp sesimi bile duyar olmuştum. Makineden gelen sesler çok hızlıydı. Sanki bir birleriyle yarışan iki ayrı ses. Duyduğum ses.. İnanmakta zorluk çeksem de onlar benim bebeklerimdi. Evet, onlar benimdi ve hep öyle kalacaklardı. Kapının açılma sesiyle düşüncelerim bölündü. Bir hemşire içeri girdi. Elinde ileri doğru ittiği küçük mavi yorganı ve yastığıyla uyum oluşturan yatakla yanımda durdu. Dave bir anda yanımda belirdi. Ve “işte minik oğlumuz.” Dedi. Gözlerimi küçük mavi gözlerinden alamıyordum. Ne kadarda güzeldi. Elimi ona doğru uzattım. Ama yatağımda doğrulmakta tahmin ettiğimden daha çok zorlanmıştım. Dave bana yardım etti. Bebeğimizi kucağına alıp bana doğru uzattı. hiç olmayacağını düşündüğüm bir ürküntüyle kollarımı bebeğime doğru uzattım. Küçük bedeni göğsüme düştü. Onu böyle yakınımda tutmak beni benden alıyordu. Bu ne büyülü bir şeydi böyle. Anne olmanın tadına daha yeni varıyordum. Aslında hamilelik hiç bir şeymiş diye düşünürken. Aklımın ölen kızıma kaymasına engel olamadım. Gözlerimi dolduran yaşları geri itmeye çalışsam da gitmiyorlardı. Oğlumun yanımda kucağımda olmasının mutluluğuna inat kızımı hatırlatıp beni bastırıyorlardı. Çaresiz akan yaşlara bir süreliğine izin verdim.

umarımm beğenirsinizzz Smile Smile
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:17 pm

ilk yorum benim şimdi gelcem
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:20 pm

büşra luck demiş ki:
ilk yorum benim şimdi gelcem
Smile Smile
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:27 pm

aha geldim yne ço k duygusaldı ama bayıldım resmen tatlım Very Happy
ama yine ölen çocuk hakkında bişe yazmadın yaa
çok kötüsün insan bu kadar meraklandırılır mı bounce
eline sağlık kuşum Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:30 pm

büşra luck demiş ki:
aha geldim yne ço k duygusaldı ama bayıldım resmen tatlım Very Happy
ama yine ölen çocuk hakkında bişe yazmadın yaa
çok kötüsün insan bu kadar meraklandırılır mı bounce
eline sağlık kuşum Very Happy
ölen çocukk öldüü işte kuşumm ne yazımm ondann Very Happy
ama ılerıkıı bölümlerdee Very Happy belkimm olabılırr hahaa Very Happy
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:32 pm

AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_sad AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_sad AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_sad elifim kuşum zaten oğluşumu özledim bide bölümü okuyunca iyice duygusallaştım ühüüü
canım harik bir bölümdü yüreğine emeğine sağlık kuşum çok saol
ama ben hala kızın yaşadığına ve bu dave de bişeyler olduğuna inanıyorum AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Lol
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:34 pm

mavitunam demiş ki:
AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_sad AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_sad AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_sad elifim kuşum zaten oğluşumu özledim bide bölümü okuyunca iyice duygusallaştım ühüüü
canım harik bir bölümdü yüreğine emeğine sağlık kuşum çok saol
ama ben hala kızın yaşadığına ve bu dave de bişeyler olduğuna inanıyorum AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Lol AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Lol
bu hislerr dogruu olabilirrr Twisted Evil
ama olmayabilirdii bişemıorumm :d
begnmene coooooookk sewındımm ablamm.. I love you
ama senı duygulandırmakk istememiştimm. Sad
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:35 pm

ben bu ara böyleyim kuşum senin suçun deilki bakma sen bana sen çok ama çok güzel yazmışsın canım AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_flower
koke
koke

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:39 pm

mavitunam demiş ki:
ben bu ara böyleyim kuşum senin suçun deilki bakma sen bana sen çok ama çok güzel yazmışsın canım AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_flower
saol ablamm begenmenee cooooookk sewındımm benn Smile
merak ettım dedımm ben ne yazmıştım ki falan bölümüm tekrar okudumm hakketen acıklı yazmışım haa Smile Smile
begenmene gerçekten çok sewndımm ablam yaa I love you
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: AşKın AyaK İzLeri~   AşKın AyaK İzLeri~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:44 pm

süperdi kuşum ellerine sağlık Smile
ben ablama kesinlikle katılıyorum Twisted Evil
yb sabırsızlıkla bekliorum ve ilk yorumu gene kapamadım çünkü burda yoktum Sad

AşKın AyaK İzLeri~
3 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» askın kıtabı
» canan tan~aşkın sanal halleri