Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

I am legend~ben efsaneyim

2 posters
YazarMesaj
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

I am legend~ben efsaneyim Empty
MesajKonu: I am legend~ben efsaneyim   I am legend~ben efsaneyim Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 5:48 pm

I am legend~ben efsaneyim Ben-Efsaneyim-1
Yapım:2007 ~ ABD
Tür:Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Polisiye Yönetmen:Francis Lawrence
Senaryo:Akiva Goldsman, Mark Protosevich
Senaryo (Kitap):Richard Matheson
Yapımcı:David Heyman, Akiva Goldsman, Bruce Berman, Erwin Stoff, Michael Tadross
Görüntü Yönetmeni:Andrew Lesnie
Müzik:James Newton Howard
Dağıtım:Warner BrosFilmin
Websitesi:iamlegend.warnerbros.com
Filmin Özeti
Robert Neville başarılı bir bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs çok kısa bir zamanda insanların ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville New York'ta hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville'in durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.

Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.
I am legend~ben efsaneyim Ben-Bir-Efsaneyim_2I am legend~ben efsaneyim Ben-Bir-Efsaneyim_3I am legend~ben efsaneyim Ben-Bir-Efsaneyim_4I am legend~ben efsaneyim Ben-Bir-Efsaneyim_5I am legend~ben efsaneyim Ben-Bir-Efsaneyim_6I am legend~ben efsaneyim Ben-Bir-Efsaneyim_7
süpper ötesi bir film. Zaten içinde yetenkli zencimiz olunca.. kurgu senaryo yada diyecek laf bulamıyorumm..
büşra luck
..::Yeni Yıldız::..
büşra luck

MesajKonu: Geri: I am legend~ben efsaneyim   I am legend~ben efsaneyim Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:06 pm

biz bunu sınıfta izlemiştik güzel bir filmdi Very Happy
koke
koke

MesajKonu: Geri: I am legend~ben efsaneyim   I am legend~ben efsaneyim Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:36 pm

ewett tatlımm süpperr. Smile will smıth filmlerii hep gzl zatenn. sewerımm zenciyii Smile
büşra luck
büşra luck

MesajKonu: Geri: I am legend~ben efsaneyim   I am legend~ben efsaneyim Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:37 pm

bende severim Wink

I am legend~ben efsaneyim
1 sayfadaki 1 sayfası