Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu

+5
koke
mavitunam
ssSeBoSss
_KüBrA_
e/b/u/s
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
e/b/u/s
..::Yeni Yıldız::..
e/b/u/s

bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Empty
MesajKonu: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 6:21 pm

efenimmmm ben denizz ebruuu bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_razz
sahsen ben bir öss zadeyim
19 yasındayımm sonracımm tüm gününü dershanede geçiren hafta sonu en büyük zevkii gece 3 lere 4 lere kadar oturup sabahda fosur fosur uyumak olan biriyim
sitedeki iki harika insanda benim ailem bastan uyaram sonra sorun yasamayalım sulanmayalımm litfennn gamze ve seboo bana zimmetlidir ona göree bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_twisted bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_twisted
seviliyosunuz şimçilik bu kadannn[b][center]
_KüBrA_
..::Beyaz Yıldız::..
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 6:25 pm

hoşgeldin bende kübra
sana ablamı diyeyim yoksa ebru mu karar ver Smile
sonra bi saygısızlık olmasında Very Happy
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 6:37 pm

hb hep burdaydım ama kalbinizde:D:D:
gamzeyle seboya nası diyosan banada öle de tatlım sorun değil:)
_KüBrA_
_KüBrA_

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 6:41 pm

e/b/u/s demiş ki:
hb hep burdaydım ama kalbinizde:D:D:
gamzeyle seboya nası diyosan banada öle de tatlım sorun değil:)

abla diyorum o zaman sanada abla diyorum ebru abla Smile
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 6:44 pm

tamam canım olduuu SmileSmile
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 6:46 pm

Cicisimmmmmm zimmetli heee bugün ben neye kullandım bu lafı hee dur buldum cön icin sanırım heheheh
İyi ki geldin tatlım ya tamamdır artık sanırım her sey
Seviyom ki ben seni I love you
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 6:50 pm

evet ciciş aşkitom için kullandın
geldim valla bensiz olmuu yaaaaa
bende seni seviypomkiii hobaaaaaaaa bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Affraid bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Affraid bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Affraid
mavitunam
mavitunam

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 9:44 pm

ebrucummm canımmm bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bu kalp öpücük smilie miz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_biggrin
hoşgeldin canım bende seboşa sormuştum çok özledim ben seni ama
koke
..::Pembe Yıldız::..
koke

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 9:47 pm

ebrumm gelmişşşşş. Very Happy hoş geldınnn tatlımmm. Smile Smile
beraberr gzll wakıtt geçiricezzz. Very Happy Very Happy lol!
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 9:41 am

hoşgeldin ebru abla bende özlem Very Happy
şimdi deniz ebru yazmışsınya benim kafam karıştı Rolling Eyes sen şimdi nilay abla ve tuğba ablaylada arkadaş olan ebru abla msıın yoksa başka bi ebru abla mı Shocked
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:55 pm

hiiiiii ebruu ablamda gelmişşş ee sen geç bilem kaldın ki zaten sensizde olmazddı Very Happy
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:37 pm

mavitunam demiş ki:
ebrucummm canımmm bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bu kalp öpücük smilie miz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_biggrin
hoşgeldin canım bende seboşa sormuştum çok özledim ben seni ama
ablamm hoş buldukk benim bazı seylerden ecük gheç haberim oluyo neylersin sınav filan dirkenee yakamı bırakmıyo sınvlar
bendee özledim sizi valla yaaaa bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Herz
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:38 pm

koke demiş ki:
ebrumm gelmişşşşş. bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_biggrin hoş geldınnn tatlımmm. bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_smile bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_smile
beraberr gzll wakıtt geçiricezzz. bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_biggrin bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_biggrin bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Lol

hoşbuldukk sekerrrrrrrrr
hee siteye bi gelecbilsem neler neler etcezde gelebilidğim yokkii bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Kopfschuettel bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Kopfschuettel bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Kopfschuettel
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:39 pm

hotaru_edward demiş ki:
hoşgeldin ebru abla bende özlem bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_biggrin
şimdi deniz ebru yazmışsınya benim kafam karıştı bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_rolleyes sen şimdi nilay abla ve tuğba ablaylada arkadaş olan ebru abla msıın yoksa başka bi ebru abla mı bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_eek
özlemmm ben o dörtlünün ebrusuyum tatlımmm SmileSmileSmile
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:43 pm

burcum demiş ki:
hiiiiii ebruu ablamda gelmişşş ee sen geç bilem kaldın ki zaten sensizde olmazddı bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_biggrin
hoşbuldml burcumm aaa bensiz eksik olurmu bu ikisini tek koyarmıyım ben yaa onlar nireye ben orayaaa bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_cool bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_cool bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_cool

ya bana bakın flodd yaptın die banlarız demeyin sonra ama ben çoklu alıntı tuşu bulamadım napimmm bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_sad
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:46 pm

ebru hanım hos geldınız sebosla gamzenın ailesindensenız sızsız olmazdı ztn
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:54 pm

hoşbuldumm yeni geldim ama hep burdaydım o ikisi burda olduğu sürece

aile işi evet onların miniğii oluyorummm
ssSeBoSss
ssSeBoSss

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 6:25 pm

Minikkkk sormaaa Very Happy
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 6:24 pm

minikk mii hahaha Very Happy ebru abla sana minik diyolarrr Very Happy bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_bounce bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_bounce bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_bounce bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_bounce bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_bounce bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_cheers bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_cheers
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:46 am

ya bende seninle bi tanışamadım Ebru sen Sebosumun ve Gamzemin ailesindensen kesinlikle tanışmam gerek ama bi türlü tanışamadık Sad
sonuçta biri annem biri yengem Rolling Eyes
zaten ben şu aşkın 4 halinin birini tanıyorum ki o benim canım dier üçüyle bi tanışamadım Sad
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 1:23 pm

peki bişi sorcam ebru abla sen geldin ya nilay abla falanda gelicek mi Smile
ona göre bi kalma süresi belirlicemde Smile
benim gözlük numaraları tavan boyuta ulaşıyo, bilg. ve kitap okumayı kesiyorum Smile bilg. bi şekilde kesilirde kitabı ne yapıcam hiç bilmiyorum Smile
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 1:47 pm

nee varr ne varrrr tabisii miniğimmm ne varr 1.78 boyunda 78 kilocukkk bi minik olamaazmıı yaniiiiiii olmazmıııııı hıhhhh zaaaaa

mülankolik hee datlumm o aileninn ennn aslii sahsiyetii benimmmm yanuşluruk benim sus sınavlarım bi hallolsundaa inşallah bu siteden kimse yolayamaz çünküsü site benimmm ben onalrı kovarım hahaha

özlemm valla ben nilayla uzun zamnadır konuşmuyorum kuzum hiç bir fikrim yok açıkcasııı
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:10 pm

yuıh ebru abla devlet gibi hatunmuşsun ben 159 um minikcik ufacık kaldım küçücük olan benim Very Happy
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:01 pm

burcu neredeyse eşit boydayız bende 1.57 olmuşum bounce
bende pek konuşmuyorum nilay ablayla ama merak ettim cheers
MeLanKoLiq
MeLanKoLiq

MesajKonu: Geri: bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu   bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 5:39 pm

en iyisi ben ismimi söyleyim mülankolik biraz deişiğime gitti hahaha
ben Sema Very Happy
tmm ya sustum bekliom sınavlarının bitmesini Basketball
zati kovmaz seni kimse bende kovdurmam daha tanışacaz ya hehehe

bensiz olacağını kim demişşş kiii püffff bendeniz ebruuu
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki