Hayat ve Nefes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayat ve Nefes

Hayat'a Bir Nefes'lik mola...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı

+9
büşra luck
_KüBrA_
ssSeBoSss
burcum
MeLanKoLiq
koke
Desert rose
hotaru_edward
Alice Cullen
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Alice Cullen
..::Beyaz Yıldız::..
Alice Cullen

burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 8:52 pm

ben cıcek sevmem
Desert rose
Desert rose

burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 8:55 pm

o zamana Razz geek tongue diorum sana kankaaaa Smile
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:19 am

arkadaslar bu yazı bana bı mail olarak gelmisti
altında acıklama olarak bunu yazanın bır erkek oldugunu
yazarken anlatmak ıstedıgının
bır erkek yapamayacagı tek sey kadınların yapabıldıklerıdır dıyordu
bana gonderen bır kız oldugundan altında da soyle sacma bır yorum wardı
o zmn erkekler kadar becerıksız bır warlık yoktur yazıyordu Smile
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:23 pm

kızın açıklama azıcık doğru azıcık saçma sapan olmuş ama asıl yazanınki fena değil miş ama ben yinede kendi yorumlarımıza daha çok sevmiştim Very Happy senin yorumun ne burak abi onu dememişsin ama Very Happy
büşra luck
..::Yeni Yıldız::..
büşra luck

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:35 pm

ben bu hikayeye koptum Razz
hemcinslerim az değil haa Laughing
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:44 pm

burcum demiş ki:
kızın açıklama azıcık doğru azıcık saçma sapan olmuş ama asıl yazanınki fena değil miş ama ben yinede kendi yorumlarımıza daha çok sevmiştim Very Happy senin yorumun ne burak abi onu dememişsin ama Very Happy

yook burcum hemen beklemeee..kankam insanı bi çatlama kıvamına gelmeden açıklamaazzzz Razz
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:52 pm

ama uyarıyorum ben ortadan ikiye çatlarsma sizin için kötü olur benden iki taneye dayanamazsınız şahsne annemgikller o yüzdne beni böyle tek cocuk imal etttiler Very Happy burak duyy bakk Very Happy
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:57 pm

burcum demiş ki:
ama uyarıyorum ben ortadan ikiye çatlarsma sizin için kötü olur benden iki taneye dayanamazsınız şahsne annemgikller o yüzdne beni böyle tek cocuk imal etttiler Very Happy burak duyy bakk Very Happy

yaaa kızııımmm güldürdün yine beniiiii Smile Smile
yok yok bence çoğalırsan daha güzel olurrr..her yer burcucuklarla dolarr hepsii güldürüür biziiiii bounce bounce
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:06 pm

her yer burcuculcuklarla dolaysa sizin akıl sğalığınız kötü olur hahaha Very Happy
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:15 pm

burcum demiş ki:
her yer burcuculcuklarla dolaysa sizin akıl sğalığınız kötü olur hahaha Very Happy

kuzummm bizim akıl sağlığımızın yerinde olduunu kim sölemişkii heee king
banaannee ben istiomm burcucuklarıııı bounce bounce
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:19 pm

hahaha oda doğru bak şidmi hahaha burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_geek burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_geek benimlide değil zati Very Happy:D burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Lol burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Lol
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:22 pm

ee tmm işte hepimiz aynı kafadanıızzz zatiii bounce bounce
sen de bizi normal sandın sankiimmm hehehe geek
burcum
burcum

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:24 pm

hahaha burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_lol burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_lol yani öyle varsaymıştım Very Happy
hotaru_edward
..::Pembe Yıldız::..
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:19 pm

bende burcucuklar istiyorum Smile
daha fazla burcucuk daha fazla gülümseme Very Happy
e/b/u/s
e/b/u/s

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 12:59 am

bu yazıya siteye her girdiğimde okuyıcam die başlıyodum bi türlü kısmet olmuyodu sonunda
okudum ve kopuş yanii süper yaaa
kadınlarrrla iyi gecinmekk lazımmm sahsennnn kızdırmak pek hayırlı bişi değil burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_cool burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_cool burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_cool burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_cool
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 8:40 am

burada bensız sohbet donmus o yuzden kendı yorumumu haftaya yapacam caktayın kaca bolunuyorsanız bolunun Razz
ebru bence cogu kadın sınırlıyken daha sevımlı oluo ama nerede duracagını ıyı bılmen gerekır
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 8:44 am

ya ama burak abi acı bize Very Happy
onlara acımıyosan bana acı bak sitenin en küçüğü, her gün biraz daha ufaklıklaşan ve yakında cebine girecek kişiyim ben Very Happy
zaten küçüğüm daha çatlar parçalanırsam ben görünemem Very Happy ufacık ufacık özlemcikler olur her tarafta Very Happy
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 10:38 am

Alice Cullen demiş ki:
burada bensız sohbet donmus o yuzden kendı yorumumu haftaya yapacam caktayın kaca bolunuyorsanız bolunun Razz
ebru bence cogu kadın sınırlıyken daha sevımlı oluo ama nerede duracagını ıyı bılmen gerekır

kankaağğmm yine bi bahane bulmuşun ya kendine ne diim sanaa Razz
sankimm sen geldin de senle sohbet etmediikkk .hııhhh Crying or Very sad
bu arada ben hafiften hafiften sinirlenmeye başlıom sana..bende o sinirlenince sevimli olanlardan deilimdir söleyim ama haa geek
hotaru_edward
hotaru_edward

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 10:42 am

bence betül ablayı kızdırma burak abi söyle gitsin Razz
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 11:57 am

hotaru_edward demiş ki:
bence betül ablayı kızdırma burak abi söyle gitsin Razz

sölemio özlem yaa...kankaam hep böle yapıo..çatlatıo insanıııı geek
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 11:59 am

nıe sınırlenıon ben kankam benım sende sınırlenırsen bana ben burada kımseyı zapedemem Very Happy Very Happy
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 12:01 pm

Alice Cullen demiş ki:
nıe sınırlenıon ben kankam benım sende sınırlenırsen bana ben burada kımseyı zapedemem Very Happy Very Happy
ya tmm kanakağğm zaten sana sinirlenememkiii Smile Smile
belki sölemeni hızlandırırı die şeettim ama olmadı galiba yineee geek geek
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 12:02 pm

yok olmadı kankam bır daha kı sefere artık Smile
Desert rose
Desert rose

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 12:03 pm

Alice Cullen demiş ki:
yok olmadı kankam bır daha kı sefere artık Smile

zaten hiç bişeyi bi seferde beenmionkii..hıhh Razz
Alice Cullen
Alice Cullen

MesajKonu: Geri: burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı   burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 12:05 pm

aaaa olurmu oyle sey yaa iki sefer olunca daha bı guzel oluo
bırıncısını bastan sagmak ıcın soyleyebılıo bazen ınsan
boyle dokundurmalarda yapmayalım lutfen Razz

burada bunu koydugum ıcın benı oldureceksınız ama neyse benım cok hosuma gıttı
5 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sonraki
 Similar topics
-
» ..kızım berfin için...
» aşkım isyandır benim..
» ...benim gibi... ceyhun'dan ;)
» Nazım Hikmet - Piraye İçin Yazılmış 21-22 şiirleri
» ıste benım cocuklugum boyledı ya sızın kı